m-ż

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

m-ż

Postprzez nat Cz, 18.06.2009 11:33

Dzień dobry Pani Krystyno.

Pracowity ma Pani ten czerwiec.
Wczoraj w ramach przerwy w moim zapracowaniu i rekonwalescencji psychicznej po koszmarnym egzaminie, obejrzałam sobie M-Ż. I znów śmiałam się jak norka.
Uwielbiam ten serial! Serial, mini serię w sumie, a szkoda. Wielka szkoda.
Uwielbiam tam Panią. Uroczo egzaltowaną, zakręconą. Pani Marysia też świetna.
Te historyjki z życia wzięte. I ciągle mam wrażenie, że Pani tam nie gra, tylko jest. Sobą.
I faktycznie, to nie jest serial "dla wszystkich". Niestety.
Znam takich, co to po usłyszeniu o warunku sine qua none dostaliby wytrzeszczu, o Kancie i Sokratesie nie słyszeli, a jeśli, to na tym ich wiedza się kończy, Makbet nie mieszka w klatce obok, no czyli nie znają, a świecący Jezus...toż to wspaniałe!
No bywa. I ok, szkoda tylko, że TVP troszczy się o takich widzów, a tych innych, to już niekoniecznie.
A wracając do egzaminu, okazało się, że dla niektórych wykładowców w wiedzy o autyzmie, tudzież ADHD czy innych schorzeniach, najważniejsze są wyniki metodologiczne i wartości korelacji...
Polemizowałabym. Ech.
Ale przynajmniej odespałam. Tylko nie śniło mi się, że jestem żółtym serem :) Co do snów, to kiedyś znajomego we śnie gonił po kuchni wielki znak zapytania...
Przyjemności w Legnicy. Pozdrawiam razem z poznańską fauną...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: m-ż

Postprzez Krystyna Janda So, 20.06.2009 07:05

Prosze odpoczywać . To ADHD to robi karierę!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja