Kochana Pani Krysiu..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana Pani Krysiu..

Postprzez marysias16 N, 31.05.2009 10:25

Ostateczny powrót do domu o 1.00 w nocy , wykonczona ale bardzo szczęsliwa :) Przeszliśmy ,przejechaliśmy przez 20 lat naszego kraju,niezwykłe.Moja mam w czasie "stacji" uzupelniała mi to swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego co było,w końcu to jej lata młodości (ale nadal rodzinie mówi ,ze ma 18 lat i taka wersja zostanie pewnie jeszcze dłuugo.:) ) "spacer po 20-leciu wolnej Polski." -nie zdawałam sobie sprawy ,ze to będzie tak fenomenalnie wyglądać ! Gotujący się gar zupy..ciekawe. Zupełnie nie spodziwałam się takiego zakończenia ,że aktorzy w tym garze..fantastycznie..Pan Frycz i felieton Jerzego Pilcha och to bylo coś,Pani Anna Seniuk o piergogach no poezja i Pani "W malinowym chruśniaku" .Mama oświadczyła mi ,że mialam uśmiech jak małe dziecko..byłam wniebowzięta . A jaka moja mama była zadowolona..przy oklaskach nie mogłam się powstrzymać i musialam się wepchnąc pod scene..Coż moze i wrocilam bardzo pozno do domu,ale poczułam miłe uczucie w sercu..coś napelnilo mnie takim szczęsciem ,ktore czuje jeszcze do tej chwili..Dziekuję :)
P.S .. Ale niestety mi Pani uciekła..tak chciałam dostać od Pani autograf ,no ale trudno ...Pięknie się Pani uśmiecha , "Bo właśnie uśmiech daje szczęście"..Miłego dnia i więcej dni z uśmiechem to tak pięknie wygląda u ludzi.:) Marysia
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Kochana Pani Krysiu..

Postprzez Krystyna Janda N, 31.05.2009 15:39

Pozdrowienia dla Pani i Mamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja