" A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

" A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd"

Postprzez #Natalia Pt, 28.10.2016 22:49

Kochana Pani Krystyno,

Gratuluję stworzenia Teatru, który przez 11 lat bawi i wzrusza, skłania do refleksji, wzbogaca, intryguje i wywołuje pozytywne wspomnienia, wprowadza w zamyślenie i zachwyt. Życzę, aby to miejsce trwało i wzbogacało sztuką dusze wiernych widzów przez kolejne długie lata.

Trudno jest mi nazwać to uczucie, które towarzyszy mi kiedy jestem w Polonii, ale za każdym razem jest to dla mnie niezwykła chwila, spotkanie z prawdziwą sztuką, na której przecież nie można się zawieść. Do Polonii zawsze będę wracała z ogromnym sentymentem, bo to tutaj po raz pierwszy zachwyciłam się Teatrem… Teatrem, który całkowicie skradł moje serce, a Pani pozostanie dla mnie „Nauczycielką”, nauczycielką, która z wielką pasją i oddaniem nauczyła mnie czym jest prawdziwa sztuka i jak ważne miejsce może zająć w naszym życiu.

Takiego teatru jak Polonia nie ma nigdzie indziej, dziękuję za to miejsce, a Pani życzę moc satysfakcji z realizacji kolejnych nowych pomysłów. Dzięki Pani staraniom Teatr Polonia wpisał się na stałe nie tylko w pejzaż Warszawy, ale przede wszystkim zagościł w sercach widzów.

Pozdrawiam i kłaniam się
Natalia
#Natalia
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz, 24.09.2015 15:04
Lokalizacja: Toruń

Re: " A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd"

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.11.2016 07:36

Bardzo, bardzo dziękuję. W imieniu swoim i wszystkich z naszych Teatrów. Pozdrawiamy i zapraszamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron