Niesmak

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niesmak

Postprzez Etna35 Wt, 31.05.2016 16:21

Witam.

Przeczytałam wywiad z Panią na Onecie. Dziennikarz Maciej Kędziak miły, od razu widać, że po Pani stronie.
Pani na granicy arogancji, oceniająca pytania jako pretensjonalne i wzdychająca: na litość Boską. Mówi Pani, że odpowiadanie na takie pytania jest męczące i bez znaczenia, a mimo to odpowiada...
Na miejscu red. Kędziaka podziękowałabym za łaskę udzielenia mi wywiadu, który notabene za darmo reklamuje właśnie wydaną Pani książkę.

No dobrze. Widać woli Pani niepretensjonalne pytania "Wyborczej" w rodzaju: "Została Pani "człowiekiem wolności". Jak się Pani dziś czuje?". Acha... im wolno więcej. Tak jak kiedyś Najsztubowi, który zadawał Pani nie pretensjonalne, ale wręcz obraźliwe i chamskie pytania. A Pani jakby nigdy nic...

Ale nie o tym chciałam. Nawet nie o tym, że dziennikarz Onetu pytający hipotetycznie o pomnik dla Pani, słyszy w odpowiedzi "Czy zna pan jakikolwiek pomnik aktorki w tym kraju? Bo ja nie".
To proszę poznać pomniki Haliny Mikołajskiej czy Ireny Kwiatkowskiej.

Ad rem. Twierdzi Pani, że ani nie nadaje się do polityki, ani to Panią nie interesuje. W takim razie pragnę zapytać jak nazywa się Pani sobowtórka, która wystąpiła w spocie wyborczym B. Komorowskiego, uprawiając najzwyklejszą w świecie agitkę polityczną?

Pozdrawiam i kłaniam się do ziemi.
Etna35
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr, 27.01.2016 07:47

Re: Niesmak

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.06.2016 05:40

Czytanie ze zrozumieniem , także emocjonalnym bardzo by się tu przydało . Nie chodziło o spot a obecność w sztabie w wieczór wyborów. A z panem dziennikarzy się przyjaźnimy nawet, to kolejny nasz wywiad w życiu a tym razem pytania były żartobliwe. Jeśli chodzi o pomniki, to pytanie o nie w ostatnim czasie jest kłopotliwe. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja