Ukochane filmy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ukochane filmy

Postprzez batmann1 Śr, 19.11.2014 13:48

Witam serdecznie Pani Krystyno,
prowadzę na facebooku mały fanpage filmowy - "Filmbook Piątka", w którym dzielę się moją miłością do kina, a najczęściej przypominam o klasycznych filmowych perełkach. I o tą miłość tu chodzi. Chciałbym się dowiedzieć jakie, powiedzmy pięć filmów, uwielbia Pani najbardziej(może być więcej oczywiście), a gdyby opisała Pani choćby jednym zdaniem dlaczego ten a nie inny tytuł, byłbym wielce rad. Za Pani zgodą opublikowałbym post na moim fanpage'u na facebooku, który ma oczywiście charakter niekomercyjny.

Dodam, iż jestem wielkim fanem. Jest Pani dla mnie ikoną nie tyle polskiego, co światowego kina. W żadnym wypadku nie przesadzam. Rola w "Człowieku z marmuru" absolutnie wyjątkowa, jakby ujednolicona z dynamicznymi zdjęciami(jakiż ten film w formie jest cały czas nowoczesny). Role w "Kochankach mojej mamy" i "Stanie posiadania" również niesamowite. O "Przesłuchaniu" nie wspominając. Do tego w latach 90. wyglądała Pani na ekranie tak pięknie, iż traciłem głowę. Podziwianie Pani urody, to jeden z wielkich przywilejów kinomana.

Pozdrawiam,
Rafał Piątek
batmann1
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 19.11.2014 12:37

Re: Ukochane filmy

Postprzez Krystyna Janda Pt, 21.11.2014 09:20

Zastanawiałam się i nie umiem zdecydować. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja