Zakochany Komik z depresja przedswiatecznie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zakochany Komik z depresja przedswiatecznie

Postprzez jbk72 Cz, 02.01.2014 21:32

Kochana Pani Krystyno,
dane nam było zakończyć miniony rok w Pani Teatrach :D
Jednego dnia „Depresja komika” i GENIALNI Panowie Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz, do tego niezwykle energetyzująca muzyka i całość rewelacyjna.Ponieważ jestem w trakcie przygotowywania się
do zawodu terapeuty ciut kontrowersyjny, w pierwszej chwili, wydał mi się sposób zaprezentowania relacji terapeutycznej, ale odnalazłam w sobie nutkę autoironii i sporo mądrości wyniosłam z tego terapeutycznego spotkania. No i mam już atrybut terapeuty, dostałam od Asi „sowę mądrą głowę”, teraz śmiało mogę pomagać ludziom :)

Drugiego dnia dotarłyśmy do OCHA, pierwszy spektakl tego wieczoru to „Alicja & Alicja”.
Pani Krystyno dziękujemy Pani za ten spektakl, prosimy przekazać Pani Marii i obu Paniom Aleksandrom najwyższe słowa uznania. Łzy wzruszenia, ścisk w gardle,ale i sporo cudnego śmiechu. To dla nas bardzo ważny tekst, a prawda, z jaką zagrały Panie Aleksandry ujęła nas dogłębnie.
Jak dobrze, że Pani Jest i tworzy tak ważne i potrzebne sztuki. Jakiś czas temu pisała Pani o filmach, które dla Pani były ważne i dzięki, którym jest Pani takim a nie innym człowiekiem.
Dla nas „Alicja & Alicja” jest właśnie taką sztuką, DZIĘKUJEMY z całego serca.
Drugi spektakl to „Przedstawienie świąteczne” woooow co za tempo, co za energia. Mistrzostwo świata
Pani Krystyno, gra aktorska niesamowita. Pan Marcin Perchuć,Pan Cezary Żak i pozostali Państwo,
to najwyższy poziom aktorstwa. Wyszłyśmy z Teatru upocone ze śmiechu i zachwycone tym, co udało się Państwu stworzyć.
Tak „w teatrze każdy spektakl jest świętem” zgadzamy się z Panem Marcinem, te dwa dni były dla nas wielkim Świętem. Bardzo dziękujemy.

Pani Krystyno, prosimy jeszcze przyjąć od nas noworoczne życzenia. Przesyłamy Pani, Pani Bliskim
i Współpracownikom obu Teatrów życzenia dobrego Nowego Roku.
Niech to dobro przychodzi do Pani i od Pani trafia do nas. Niech obfituje w szczęście, przyjaźń, pokój
i miłość. A dla nas niech będzie kolejnym Rokiem spotkań z Panią i Pani Teatrami.

Kamila i Asia

Ps. A pomysł, by można było wrażenia z wieczornych spektakli kontynuować podczas śniadania w OCHU rewelacyjny. Było smacznie i magicznie!!!! Dziękujemy.
Załączniki
P1280345.JPG
jbk72
 
Posty: 28
Dołączył(a): N, 21.11.2010 00:51

Re: Zakochany Komik z depresja przedswiatecznie

Postprzez Krystyna Janda Pt, 03.01.2014 17:46

I jak miło! Bardzo dziękuję , dziękujemy. Serdeczności noworoczne wysyłam i najlepsze myśli i życzenia. Zapraszamy, świadczymy usługi dla Ludności. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja