Przedstawienie świąteczne

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przedstawienie świąteczne

Postprzez Sosna Pn, 30.12.2013 20:20

Pani Krystyno!

Właśnie wróciłam z Warszawy do domu na Kaszubach i od razu piszę do Pani. Wczoraj oglądałam "Przedstawienie świąteczne" i byłam (nadal jestem) pod WIELKIM wrażeniem. Cudne! Jakie tempo, jaki ruch, jaka gra, wszystko wyraźnie słychać! Niesamowite. Nawet nie da się wyróżnić któregoś z aktorów, bo każda rola zagrana perfekcyjnie.
Fantastyczny wieczór! Warto było opuścić znajomych. Trochę było mi głupio,bo tym razem z wizytą gościłam u przyjaciół, ale wyjaśniłam, że tak kocham Panią i Pani teatry (niech mi Pani Maria wybaczy, ją też podziwiam i doceniam, ale Panią kocham od niepamiętnych czasów, kiedy jeszcze p.Marii na świecie nie było), że nie mogę nie pójść na przedstawienie skoro już jestem w Warszawie. Zrozumieli, a po mojej relacji obiecali,że też na pewno się wybiorą.
Dziękuję Pani, Pani Marii i całemu Zespołowi za to, że jesteście, że nas uczycie, otwieracie oczy na pewne sprawy, ale też zabawiacie i WSZYSTKIM życzę szczęśliwego Nowego Roku!
Proszę też przekazać życzenia Pani Mamie.
Sosna
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 21:41

Re: Przedstawienie świąteczne

Postprzez Krystyna Janda Wt, 31.12.2013 12:07

Serdecznie dziękuję. Dobrego Roku 2014 dla Pani i Przyjaciół.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron