teatr...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

teatr...

Postprzez Inka N, 19.05.2013 08:29

Droga Aktorko !

Teatr się "skończył" ? Tylko dla tych, którzy uwielbiają wszelkie "wow" w kretyńskich programach "rozrywkowych", kabaretach w TV publicznej jak z ognisk na koloniach....Ale przecież to nie jest CAŁE społeczeństwo !!!
Jest całkiem potężna grupa, która uwielbia teatr....KAŻDY. Ja, akurat, najmniej lubię farsy....Wolę w teatrze płakać, zadumać się....
Farsy, które zdarzało mi się widzieć, na ogół, grane były jednak z PRZERYSOWANIEM - za bardzo...Teatru jest ZA MAŁO, zwłaszcza w TV, skąd ludzie mają wiedzieć, że coś lubią - jak tego nie mają ?
A teatr na żywo....cóż. Tych których stać na nie tanie bilety - nie mają takiej potrzeby, a wiele osób w Polsce po prostu nie stać na 2 bilety po 150.- każdy.....Bo to aż 300,-....Powiem tak, wprost : mam 1500,- emerytury, wiele moich koleżanek podobnie ( a mamy potrzeby intelektualne : książki-drogie,teatr-drogi, kino-tez nie tanie)....MAMY takie potrzeby. JA je spełniam dzięki mężowi....Ale gdyby nie on...Gdzybym była sama : opłaty za dom, telefon, prąd, gaz, jedzenie, ubranie.....Widzi Pani jakieś luzy na 150,- za bilet ??
A ile ludzi "tak ma" w Polsce ?
Kochamy TEATR, kochamy.....ale zrobił się cholernie komercyjny.
:(
Pozdrawiam !!!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: teatr...

Postprzez Krystyna Janda N, 19.05.2013 16:59

Państwowe teatry mają bilety nawet po 10 złotych, i taniej niestety, a jak nie, wyprzedają się na gruponach i podczas innych akcji, śledzę to w internecie. Ale ich na to stać. My musimy się utrzymać, wyprodukować i opłacić każdy wieczór z pieniędzy zarobionych z biletów. Mamy wejściówki, także zniżki, akcje, teatr za darmo na Placu Konstytucji i Grójeckiej. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja