Przyszłość Shirley.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przyszłość Shirley.

Postprzez Gerry So, 16.02.2013 23:14

Szanowno Pani Krystyno!
Jestem osobą o wielkim zamiłowaniu do oglądania, jeśli tylko pojawi się taka możliwość, Shirley(mieszkając daleko od Warszawy ustaliłam sobie nawet pewne ograniczenie „kilometrowe” w miejsca gdzie spektakl jest grany jednak i tak notorycznie je łamię).
Mam pewne pytanie dotyczące tej sztuki, ale właściwie można je odnieść do wszystkich.
Czy w przyszłości, kiedy zdecyduje Pani o zakończeniu przenoszenia publiczności na grecką wyspę, pojawi się możliwość kupienia nagrania tego spektaklu?
Nie mam nawet wyobrażenia czy takie działania się podejmuje, jednak przy takim fenomenalnym zjawisku jakim są te spotkania, żal utraty tak pozytywnego ładunku emocji byłby ogromny.
Pozdrawiam Panią serdecznie łącząc wielkie wyrazy szacunku dla tego co Pani robi.
Gerry
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 16.02.2013 22:46

Re: Przyszłość Shirley.

Postprzez Krystyna Janda N, 17.02.2013 17:50

Bardzo Pani dziękuje za oglądanie Shirley i przywiązanie do tego "procederu". Niestety na nagranie i rozpowszechnianie Shirley nie ma praw. Prawa są niedostępne bo kupiła je duża wytwórnia amerykańska, zrobili film a prawa wrzucili do szafy pancernej i koniec. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja