uśmiech wieczorny.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

uśmiech wieczorny.

Postprzez katarzynahanna Śr, 26.12.2012 23:46

Najpromienniejsza moja!

Dziś tylko się wieczornie uśmiecham. Właśnie wróciłam z trzeciego już Mayday'a. Tym razem szczególny bo z rodzicami. W tym roku postanowiłam ustanowic nową tradycje świąteczną - drugi dzień świąt spędzamy w teatrze. Razem, ciesząc się sztuką i obrazami, pragnąc tchnień i doznań wszelkich. Ceniąc wpólny czas i wzajemne przeżywanie emocji.
Mayday, ach Mayday, cóż tu pisac? Już zaklepany kolejny, 15. stycznia, bodajże. Klasa sama w sobie i sztuka niewątpliwie szalenie trudna i wymagająca niebagatelnego warsztatu aktorskiego. Ale ileż radości. Ileż uśmiechu, radości wszelkich i pozytywnej energii. Ile grymasów usmiechu na ustach i spiętych mięśni przzepony od śmiania.
Marysia, Artur Barciś, Rafał Rutkowski - znakomitości. A że Mayday to przecież Pani dziecko... - dziękuje. Za dynamikę, za tę grę w punkt, za tempo, salwy śmiechu i technikę aktorską wartą docenienia.

Uśmiecham się radośnie. Mam nadzieje, że święta minęły łagodnie i szczerze zazdroszcze belgijskich czekoladek - ja od tylu lat na diecie. ;-) A zamiast słodyczy do prezentów, od lat dostaje książki - w tym roku w ramach uzupełnienia biblioteczki między innymi 'Różowe tabletki.." bo brakowało ich w mojej kolekcji, a także, wszystkie brakujące książki Schmitta, które dotąd czytałam w ebookach. Stwierdzam, że książki wcale gorzej nie osładzają życia. O radości!

Do zobaczenia!


* Cholera, właśnie zobaczyłam, że moja recenzja Białej bluzki trafiła także na Pani stronę, to takie miłe! Po stokroć :-)



Serdeczności!
katarzyna hanna
dzis zdecydowanie 'amelancholijna'
Ostatnio edytowano Cz, 11.09.2014 09:31 przez katarzynahanna, łącznie edytowano 1 raz
'Rozpoznanie negatywnych myśli jest pierwszym krokiem na drodze nauczenia się jak poczuć się dobrze.'
Stallard
Avatar użytkownika
katarzynahanna
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn, 29.10.2012 19:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: uśmiech wieczorny.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 27.12.2012 15:29

Same przyjemności i niespodzianki. Pozdrowienia dla Rodziców. Wiosną robimy Mayday 2. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja