udało się...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

udało się...

Postprzez Inka Pn, 17.12.2012 09:34

Droga Aktorko !
Dzięki wspaniałej, przemiłej kasjerce w Teatrze Wielkim w Warszawie - wczoraj moje 2 biletym, tak przez gapiowstwo zamówione, zostały sprzedane ! :D Ta pani do mnie zatelefonowała, ze swojej komórki, pieniądze wpłaci na nasze konto...I to wszystko PRYWATNIE, bo oficjalnie tego załatwić z Operą się nie da !!!
Niech się tej Pani wiedzie jaknajlepiej w życiu - za taką życzliwość !! Czego Jej z mężem serdecznie życzyliśmy !!
A swoją drogą : kto wymyśla takie nieżyciowe, beznadziejne przepisy ?? A sprawa jest prosta - wystarczy ustawić program komputerowy tak, zeby moje miejsca pojawiły się w internecie jako niesprzedane, ktoś je kupuje, a pieniądze zwracane są na to samo konto z którego ja płaciłam.....Tylko chcieć...

Serdeczności !!
Inka
 
Posty: 176
Dołączył(a): Śr, 09.03.2011 16:55

Re: udało się...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2012 05:26

Tk. Trzeba tylko chcieć. My tez negocjujemy z naszymi Biletami 24 ułatwienia w zwrotach biletów kupionych on-line, bo z tymi kupionymi w kasie nie am problemów. Bo są przecież różne sytuacje , losowe choćby. Serdecznie pozdrawiam. Życzę dobrego Sylwestra i Roku 2013. Ukłony biletowe dla Pani I Męża.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja