"Biała bluzka" w piątek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Biała bluzka" w piątek

Postprzez kundzia85 So, 15.12.2012 12:47

Droga Pani Krystyno!

Wiem, że bywam mało oryginalna i powtarzam się, czy może wachlarz tematów mam ograniczony jakby powiedziała Elżbieta, ale wczorajszy wieczór z Białą bluzką był cudowny. Chciałoby się powiedzieć jak zawsze, ale ten spektakl nigdy nie jest taki jak zawsze. Za każdym razem są to to nowe emocje i moje na widowni i Pani na scenie i to się dzieje- taka niezwykła dla mnie wymiana, to się gdzieś spotyka i przeplata.
I to jest nadzwyczajne, szczególne w wypadku tego akurat spektaklu.

A tak od innej nieco strony, wczorajsza Biała bluzka wydała mi się jakaś taka odświeżona, choć może to nie jest zbyt szczęśliwie użyte słowo :) . Fakt, że miałam dłuższą przerwę, bo ostatnia moja w sierpniu, ale to chyba nie to, a w każdym razie nie tylko to. Tak jakby "dostała" drugie życie. I super, niech zostanie jak najdłużej i dla nas grupy wielkich zwolenników, dla których ( jak i dla mnie) jest ona niemalże niezbędna, i dla tych, którzy jeszcze jej nie widzieli, a chcieliby ( sama mam zamiar "wyciągnąć" co najmniej kilka takich osób) i dla Pani, dopóki będzie Pani miała przyjemność, frajdę grania tego, powracania co jakiś czas.

Tylko troszeczkę się o Panią martwię, bo na ukłonach wczoraj zuważyłam zmęczenie :( .Związane to też pewnie z premierą, bo przecież za chwilę Zmierzch... a Pani i próby i spektakle wieczorne. Podziwiam za tyle siły, takiej fizycznej też. Z pewnością wszystko pójdzie świetnie. Ja sama przekonam się o tym już w najbliższy piątek. Strasznie jestem ciekawa tej niewesołej historii, wiem, że na pewno się nie zawiodę.
Pozdrawiam najserdeczniej
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: "Biała bluzka" w piątek

Postprzez Krystyna Janda So, 15.12.2012 13:23

Dziękuję pani Ewo. Tak to pewnie Zmierzch długiego dnia.,.Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja