Troszeczkę słońca.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Troszeczkę słońca.

Postprzez ada1972 Wt, 10.07.2012 10:00

Dzień dobry Pani Krystyno,

Jak to miło, że można tak sobie usiąść przy laptopie i napisać do Pani. Robię to zawsze z wielką przyjemnością. Teraz jeszcze spotęgowaną tym, że jestem na urlopie. Wczoraj spędziłam dzień z dziećmi mojej siostry a dzisiejszy poranek z Panią, tzn. z książką "Gwiazdy mają czerwone pazury". Czytam i się śmieję. Pani Krystyno, tego mi właśnie teraz potrzeba - szczerego śmiechu. A ta publikacja prowokuje do niego ogromnie. Tak naprawdę, czytam po raz drugi. Za pierwszym razem pochłonęłam, a teraz czytam smakując. Dziękuję bardzo za wspaniały humor, dystans. Uśmiecham się nawet teraz, siedząc przy laptopie i pisząc do Pani.
Kontakt z Panią jest dla mnie osobistą kuracją, pojawiła się Pani u mnie ponownie w chwili dla mnie najtrudniejszej i dziękuję za to, że mogę tak sobie usiąść i napisać.
Mam świadomość tego, że podobnych listów dostaje Pani przysłowiowe setki, ale myślę że w świecie pełnym niedomówień, złych emocji, kompleksów, frustracji, najmniejsza kropelka optymizmu i życzliwości potrafi dać ogromną siłę do walki z przeciwnościami. Ja dzięki korespondencji z Panią taką siłę potrafię w sobie znaleźć i dzięki temu "efekt terapeutyczny" jest silniejszy.... :) Chcąc nie chcąc jest Pani moim terapeutą, Pani Krystyno... :) Ale mam nadzieję, że nie jest to tylko korzyść jednostronna...

Serdecznie pozdrawiam i życzę uśmiechu.

Ada P.
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Troszeczkę słońca.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.07.2012 03:48

bardzo mi miło ze terapia służy. Dobrych wakacji życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron