Biała Bluzka- owacja na stojąco

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Biała Bluzka- owacja na stojąco

Postprzez sjon79 N, 01.07.2012 00:02

Pani Krystyno,
dziękuję za dziś, emocje silne emocje towarzyszyły mi od samego wejścia do teatru. A później tylko Biała Bluzka, dziś było genialnie, fruwające wsówki nawet tego nie zakłóciły :-) a wręcz potęgowały realizm, nawet latający owad nie był w stanie zaburzyć cokolwiek. no i wzruszenie, za to Pani niezmiernie dziękuję. Mój znajomy , fryzjer heh po spektaklu wyszedł w milczeniu, i w ni w pięć ni w dziesięć mówi :
"... jej jaką ona ma sylwetkę, jakie nogi, jaką charyzmę....piękna kobieta , muszę zrobić z nią sesje..." , widział Panią pierwszy raz na scenie.
dziękuję za dedykację i zdjęcie :) , ręce mi drżały jak otwierałem kopertę.
i znów emocje, wzruszenia :)
wyszedłem z lekkim niedosytem, mało mi Pani Krystyno, wiem w poniedziałek Shirley, ale na Białą Bluzkę po raz kolejny znowu, dotąd aż zdejmiecie ją z afisza. może w lipcu , może w sierpniu...zobaczymy , nie chcę być nachalny :)
czasem wydaje mi się ,że język polski jest zbyt ubogi by wyrazić to co się czuje i tak mam teraz, więc w tych emocjach powiem
DZIĘKUJĘ
dobranoc, dzień dobry

kłaniam się nisko
do zobaczenia na Shirley

Marcin Mikulski
Avatar użytkownika
sjon79
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pn, 12.03.2012 18:41

Re: Biała Bluzka- owacja na stojąco

Postprzez Krystyna Janda N, 01.07.2012 03:07

Dziękuję panie Marcinie. Biała bluzka już niewątpliwie będzie grana rzadziej i tyle. Tak jak wszystkie spektakle , które przeckroczyły 100 prezentacji. Ukłony. Pozdrowienia dla znajomego. Zapraszam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja