praca licencjacka o Krystynie Jandzie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

praca licencjacka o Krystynie Jandzie

Postprzez martita89 So, 08.01.2011 21:36

Witam Pani Krystyno! Od dawna chciałam do Pani napisać. Piszę do pani z prośbą o pomoc. Otóż piszę o Pani pracę licencjacką .Studiuję filologię polską w Koszalinie. Materiałów znalazłam sporo. Tym bardziej, że mój temat nie jest stricte literacki. Brzmi on : ARTYSTKA WSZECHSTRONNA. O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI KRYSTYNY JANDY. Składać się będzie ze wstępu, czterech rozdziałów (każdy o innej formie Pani pracy zawodowej), zakończenia i aneksu z kalendarium twórczości i nagrodami, które Pani otrzymała. Chciałabym Panią poprosić o osobisty komentarz na temat mojej pracy licencjackiej, a także (choć to może niemożliwe) o autograf wysłany pocztą. Zrozumiem jeśli Pani odmówi. W końcu jest Pani osobą publiczną, więc na pewno Pani grafik jest "napięty". Ale w końcu "Kto pyta, nie błądzi". Jeśli znalazłaby Pani czas i chęci, żeby mi pomóc podaję swój mail xena_16@wp.pl. Serdecznie pozdrawiam:
Marta Olejnik
martita89
 
Posty: 14
Dołączył(a): Śr, 05.01.2011 17:36

Re: praca licencjacka o Krystynie Jandzie

Postprzez Krystyna Janda N, 09.01.2011 23:15

O autograf proszę zwrócić się do teatru na adres info@teatrpolonia.pl
Pozdrawiam. Poza tym wszystko co Pani chce zamieścić w tej pracy jest u na stronie. CV , Nagrody, wszystko. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja