Weekend z R. - gratulacje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Weekend z R. - gratulacje

Postprzez marek.suchocki Śr, 01.12.2010 09:59

Witam,

Pani Krystyno, wczoraj miałem przyjemność zobaczyć "Weekend z R." Moje serdeczne gratulacje za fantastyczny spektakl, bawiliśmy się znakomicie. Ogromne ukłony dla Pani za wyśmienitą reżyserię - każdy element był perfekcyjnie dopracowany i przemyślany. Poza tym gratuluję wspaniałej roli Clarice oraz obsady - nie wiem nawet w jakiej kolejności wymieniać: Rafał Mohr bezbłędny, Lech Łotocki świetny, Piotr Machalica jak zwykle rządzi swoim głosem :) Aleksandra Justa - świetna gra całym ciałem i Piotr Borowski - kontrastowy, spokojny na scenie. Jednym słowem - obsada dobrana idealnie. Do tego świetna scenografia, muzyka i super oświetlenie!

Żałuję jedynie, że po spektaklu nie udało się andrzejkowe spotkanie z obsadą ale mam nadzieję jeszcze kiedyś Panią złapać :)

Fotografuję, a w starym kinie Ochota po remoncie byłem (wstyd przyznać) pierwszy raz i muszę powiedzieć, że udało się Pani stworzyć świetny klimat, który kiedyś z chęcią uwieczniłbym w odpowiedniej atmosferze na swoich zdjęciach.

Chwilę po wyjściu z teatru dowiedziałem się o śmierci P.Gabrieli Kownackiej :( Żal...

Pozdrawiam ciepło,
Marek Suchocki
marek.suchocki
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 01.12.2010 09:25

Re: Weekend z R. - gratulacje

Postprzez Krystyna Janda Cz, 02.12.2010 11:29

Dziękuję bardzo za list i pochwały. Gabrysi śmierć to druga śmierć wśród kolegów z mojego roku w PWST. Pierwszy był Wiesio Stefaniak. Smutek i żal.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron