weekend z KJ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

weekend z KJ

Postprzez amc N, 28.11.2010 19:11

Kochana Pani Krystyno!

"Weekend z R" przezabawny. Uśmiałam się strasznie.

Muszę Pani pogratulować BAARrrrrDZOOOOO udanej reżyserii. Obrazek
Przyznam się szczerze że jak po "Bogu" i "Bagdad.." reżyseria w Pani wykonaniu przyprawiała mnie o malutki lęk, tak tym razem było doskonale!!
Uwazam ze wycisnela Pani z tego textu wszystko co mozna bylo z niego wycisnac.

Ja się usmiałam, moja (jak to się ładnie mówi) doktor przełożona (zwana przeze mnie czule "mój mózg") też.

Gra aktorska 5+ (znaczy jak nia ma Pani na scenie to napięcie troszkę opada... oni tak jakoś wolniej...)
Scenografia/dekoracje 6
Kostiumy 5
Światło 5
No i...Całkiem pyszny ten włoski kochanek...

A farsa jak farsa. Nie ma ani przesłania ani treści, ale zabawa po pachy. Jestem pewna że doskonale się sprzeda.

i tylko troszkę się martwię...Boże! jak Pani to wytrzyma kondycyjnie. To przecież jak porcja solidnego treningu w biegach!

a jeszcze mam jedno przemyslenie ale to może Panią "dopadnę"...


ściskam w biegu

AMC

ps. delikatny przeciwbólowy uścisk dla p. Marysi też załączam Obrazek

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
pps.

Maksim Wojtiul jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

i jeszcze "wspominkowa" ciekawostka:
ObrazekObrazek
dobrze Jewgienijowi Pluszczenko szed ten Faun. Nawet pamiam jak to ogladalam.

No i znowu wyszlo 5 watkow w jednym poscie. Przepraszam. .. ta liczba pomyslow, ktore legna mi sie w glowie... :wink:
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: weekend z KJ

Postprzez Krystyna Janda Wt, 30.11.2010 16:08

Maksim Wojtiul jest moim nowym zachwytem. Jest wspaniały. A to co zrobił u nas na warsztatach było bohaterstwem. Bardzo dziękuję za wszystko. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron