Palau de la Música

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Palau de la Música

Postprzez amc Pt, 05.11.2010 19:13

Kochana Pani Krystyno,

Jak tam weszłam to od razu pomyślałam że powinna Pani to zobaczyć. Pewnie była Pani w Palau de la Música Catalana w Barcelonie... ale jakby nie to zdjęcia załączam...no powiem że Lluís Domènech i Montaner (architekt) to zaszlał...
ja wiem że to wybitne dzieło katalońskiej secesji... ale od tego kolory i formy można oszaleć. Królestwo kiczu... :lol: :lol: ..boszz.. co ja pisze.. W 1997 to się znalazło się na liście światowego dziedzictwa UNESCO...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam że zdjęcia takiej beznadziejnej jakości ale tam... :oops: :oops: w ogóle zdjęć nie wolno robić. :oops: :oops: wiem wiem...

Oczywiście poszłyśmy na spektakl flamenco. :)
Poza samym spektaklem byłam bardzo ciekawa jak się będą zachwowywać ludzie na widowni..
w końcu inny kraj - inne obyczaje.
Oj.. podobni byli oni do mnie w zachowaniach teatralnych... :lol: Ci hiszpanie. Wieczorowe ubrania, wachlarze, krzyki, piski, głośne oklaski... Cudnie. Gorąca atmosfera.

Ja jak debil kupiłam sobie miejsce na balkonie na wprost sceny...że niby wszystko bedzie dobrze widoczne...taa... nie przewidziałam że ten Teatr taki duuużżyyy i dłuuugiii i taaakkk daleko do sceny. No ale nie krępująć się po zgaszeniu świateł poszłam do upatrzonej wolnej loży nad samą sceną. Pan od biletów w ogóle się nie zdziwił. Hiszpanie się masowo przesiadali :lol:
Turyści (trampki, T-shirt, jeansy) siedzący grzecznie niekoniecznie byli zadowoleni. Po ciemku zdeptałam jakiś miłych amerykanów ale niestety w wieczorowej sukience obsisłej nie byłam wstanie zrobić tak dużego kroku...Ale jak już dobiegłam do "swojej" loży to widok był super! Jak oni tymi nogami ruszali... SZAŁ!

ściskam mocno,

AMC

ps. pohamowanie mysli o mordowaniu gołymi rękami byłych kochanków których się bardzo kochało jest dość trudne, jako że wybaczanie małości na polu zawodowym na którym to należy utrzymywać poprawne relacje jest trudno-strawne w takich okolicznościach przyrody. jak mnie wsadzą to będzie że wszystko przez tych chłopów :?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Palau de la Música

Postprzez Krystyna Janda So, 06.11.2010 09:06

Gdzie tam się Pani wałęsa? Cudne. W Barcelonie byłam chyba raz z e dwa dni, nic nie pamiętam. Dużo tam radości poznawczych życzę...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja