Och warsztaty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Och warsztaty

Postprzez amc N, 19.09.2010 15:00

Kochana Pani Krystyno,

chciałam powiedzieć że dzisiejsze OCH warsztaty Opera bardzo urokliwe.
Pan Dyrektor Pietras super, ale mega zakręcony. Tak uroczo mieszał nazwiskami.
z Pani Janda i Pani Seweryn... wyszedł Pan Jan Seweryn :wink:
także jakby pani chciała mieć dziecko z córką to byłby syn. :lol: :lol: {przepraszam już mi z nadmiaru pracy lekko...}

Prośba 1:
Czy gdyby kolejne warsztaty były nagrywane na 2 kamery to moglibyście dać dwóch operatorów?
krissssss
plisssssss
żeby ten jeden nie biegał przed pierwszym rzędem w te i z powrotem co 3 do 5 minut?
kiedy już wpadam w trans operowej rozkoszy nagle jakiś facet w T-shircie przelatuje mi przed oczami ... i tak w kółko. Nawet w połowie arii przechodził. :evil:
Ja rozumiem, że operator, że artysta, że taki charakter pracy, że musi.. ale na teatralnego boga to rozprasza. Ja nawet rozumiem że może są jakieś braki operatorów... Ale czy może p. Adam by nie mógł? (zakładając że ma wolną chwilę)...

Prośba 2:
Czy możecie włączać przed Warsztatami ten Pani miły głos czy też głos p. Marii mówiący żeby wyłączać telefony? Jakiemuś miłemu człowiekowi zagrała ta jakże gustowna melodia firmy Nokia.. w środku arii operowej. :evil:

Prośba 3: Czy na któryś warsztatach mogłaby zagościć p. Małgorzata Walewska? Ona tak cudnie opowiada o operze :D

ściskam ogrzewająco,

AMC

ps. wiem że to nie na temat teatru, ale przeczytałam własnie że Panda Hua Mei, urodziła w Chinach swoje ósme pandziątko. Liczne potomstwo jednej matki jest niezwykłą rzadkością wśród przedstawicieli tego zagrożonego gatunku, który bardzo trudno jest hodować w niewoli... i przyzna Pani że mała panda bardzoo ludzko w tym inkubatorku wygląda:
ObrazekObrazek
Obrazek
no wzruszyłam się.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Och warsztaty

Postprzez Krystyna Janda Wt, 21.09.2010 14:42

Nic nie rozumiem co tam było z tym operatorem , bo ja na planie filmowym. Zapytam. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron