wsnhid

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wsnhid

Postprzez nat Pt, 14.05.2010 22:53

Pani Krystyno,

nie będę miała nic wspólnego z Kolumbem, gdy powiem, że spotkanie w Poznaniu było fantastyczne. No trudno, mało odkrywcze to stwierdzenie. Ale taki jest fakt. Autentyczny wręcz.

W Poznaniu byłam o 4 nad ranem i po całym dniu bieganiny, z dziką przyjemnością usiadłam w auli WSNHiD, bo wiedziałam, że odsapnę bez poczucia marnowania czasu.

Pan redaktor Żakowski w świetny sposób poprowadził to spotkanie. Tak...niewymuszenie, bez zadawania pytań z kapelusza, oderwanych jedno od drugiego, czego nie znoszę. Dobrze, że są jeszcze dziennikarze, którzy wiedzą na czym polega wywiad - rozmowa, że to nie jest przesłuchanie, ani ustne wypełnianie kwestionariusza.

Przesyłam kilka zdjęć i z góry kajam się za jakość, ale kompilacja możliwości sprzętu podręcznego z okolicznościami, nie mogła dać lepszych rezultatów. Nie chciałam bić po oczach fleszem, a bez niego zrobienie ostrego zdjęcia, przy Pani ekspresyjności, to nie lada wyczyn ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Było naprawdę świetnie, a ja jestem szczęściarą, że zgrała się z tym moja przymusowa wizyta w Poznaniu.

Kłaniam się w pas i pozdrawiam serdecznie. Z kolei mój szum w uchu, który się ze mną nazbyt zaprzyjaźnił, a ja z nim bynajmniej, pozdrawia Pani kręgosłup. Razem pozdrawiamy.

Natalia
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: wsnhid

Postprzez Krystyna Janda So, 15.05.2010 06:26

Dziękuje. Bardzo dziękuję. Ukłony i pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja