Dancing :)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dancing :)

Postprzez Magnolia N, 20.12.2009 20:32

Kochana Pani Krysiu,

A jednak. Byłam u Pani w Teatrze, i na piątkowym i na sobotnim Dancingu :oops:, w kwestii tego drugiego... pomyślałam, że nie odmówię sobie tej przyjemności.. Zwłaszcza, że to był Pani ostatni spektakl w tym roku ("mój" przedostatni, gdyż ja jeszcze w poniedziałek - na "Dowód"..).
Tak, są u Pani spektakle, na których wyjątkowo mi zależy... i chciałabym by ich "żywot" trwał wiecznie, by nie schodziły z afisza etc. Należy do nich właśnie "Dancing'.
Oglądałam go już... ekhm... kolejny raz.. (powiem tylko, że moja frekwencja "Małej" została przebita.. :oops: ) ale są spektakle, które z jakiegoś powodu są dla mnie ważne, są czymś więcej niż tylko wybitną sztuką, a przenikają do głębi, zaglądają do mego wnętrza, nazywają nienazwane lub najzwyczajniej pomagają... Bardzo dziękuję, że powstał Dancing. Wybrane przez Panią wiersze są bardzo piękne, w Pani interpretacji... stają się jeszcze piękniejsze (uwielbiam słuchać, jak Pani śpiewa..), a scenografia, rewelacyjni tancerze.. wszystko to tworzy tę niezwykłość.
Pamiętam, jak się zachwycałam moim "pierwszym" "Dancingiem", zaśpiewanym z ogromną energią i na pełnym głosie /nie wiem czy dobrze to określam.../, robiło to na mnie ogromne wrażenie, zwłaszcza - PORWIJ MNIE. I przyznam się szczerze, że na początku trudno mi było się przestawić na tę nową wersję, ale pamiętam też, że już po dwóch kolejnych spektaklach doceniłam ich walor. I pozostaje po dziś dzień pod ogromnym wrażeniem. Bardzo cenny jest dla mnie każdy wieczór z "Dancingiem".. Każdego dnia co innego przykuwa moją uwagę, podczas tych dwóch dni to m.in. EKSCENTRYCY, EKSCENTRYCY, bo przy PORWIJ MNIE zawsze mam wrażenie, że zaraz eksploduję... będę więc bardzo tęsknić do kolejnego, do końca lutego...

Bardzo Pani Dziękuję, byłam bowiem wczoraj bardzo szczęśliwa po spektaklu...
Obrazek

Wizyta w Teatrze była okazją do spotkania się w pewnej grupie (Julita, ja i Mocca):
Obrazek

Potem kontynuowałyśmy integrację nieopodal...
(Rób co chcesz, mów co chcesz, TYLKO NIE PAL! :D )
Obrazek

I oczywiście nie obeszło się bez sesji przed naszym ukochanym "domem"
Obrazek

A dziś /niedziela/ niespodziewanie usłyszałam wywiad z Panią w polskim radio, było mi bardzo milo..

Życzę udanego ostatniego przedświątecznego tygodnia,
Klaudia.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Dancing :)

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.12.2009 08:27

Tak, sobotni spektakl był moim ostatnim w tym sezonie, cały czas o tym myślałam i zastanawiałam się gdzie się podziewają te myśli, wzruszenia i energia wydalana przeze mnie ze sceny. Może zostają tam na sali w powietrzu. Ta mieszanina emocji nas wszystkich, aktorów i widzów.
Dobrych Świat.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja