A po ostrym wirażu już tylko ostatnia prosta!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A po ostrym wirażu już tylko ostatnia prosta!

Postprzez ania1323 Wt, 15.12.2009 18:37

Droga Pani Krystyno,

napisała Pani dziś w dzienniku: Wchodzimy w zakręt, na wirażu będziemy po Nowym Roku....
Te słowa, skojarzyły mi się z terminologią sportową, a ściślej mówiąc ze speedway'em, którego kiedyś, wiele lat temu byłam zagorzałym kibicem.

Powiem tak:
obserwuję tu od lipca ten Wasz wyścig, z drugiej strony ekranu, z zapartym tchem i zaciśniętymi kciukami.
To rzeczywiście "speed - way", niezwykle wyboista i ciężka droga w najbardziej spektakularnym wydaniu.
Ale każdy ostry wiraż jest do opanowania, czy to "po wewnętrznej" czy "szerokim łukiem", ważne aby dobrze wejść w zakręt. A Pani i Pani Marysia potraficie to, jak mało kto!
Trzeba mocno trzymać kierownicę, trochę balansować własnym ciałem, bo po wirażu już tylko ostatnia prosta!
I pokonacie ją, Pani i cała Pani ekipa, jako zwycięzcy, na "jednym kole"!!

Obrazek


A na mecie już czekają tłumy utęsknionych kibiców, z naręczami kwiatów i otwartymi ramionami!

Powodzenia!!
Anna

Ps
Proszę gorąco pozdrowić córkę, Panią Marię. Mam nadzieję, że uda mi się niebawem tak spiąć z moimi sprawami zawodowymi, aby wreszcie zobaczyć Ją na żywo!
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: A po ostrym wirażu już tylko ostatnia prosta!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 15.12.2009 21:24

Bardzo , bardzo dziękujemy. Marysia jest dzielna ponad wszelkie moje oczekiwania, jestem z niej dumna i spokojna, każda z nas teraz ciągnie swoje, ona remont a ja Wassę. Mogę na nią liczyć , ona na mnie też. Ale jak słusznie powiedział jeden z moich znajomych , po to się ma dzieci, żeby było się an kim oprzeć jak traci się siły. Świąteczne już pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja