Czy pamietasz, Krystyno, zagubiona koze?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Czy pamietasz, Krystyno, zagubiona koze?

Postprzez BatForLashes Śr, 11.11.2009 17:06

Czy pamietasz, droga Krystyno "zagubiona koze" z Grudziadza, ktora przez Londyn trafila do Brighton i opuscila Pania, oraz Pani forum, ktore sie w miedzyczasie rozroslo ( i musze przyznac, ze mnie przerasta, wiec sie ogranicze do Pani dziennika chyba i do krotkiego zapytania, czy nie byloby mozliwe przyjechac i zagrac cos w Brighton - to jest takie wdzieczne miasteczko, nadmorska gej wies, duzo tu muzyki, narodowosci i szacunku do zycia na wszystkie sposoby zaczelam tak pisac bez opamietania, ze nie wiem gdzie zamknac nawias, w sumie to nie pamietam, czy konieczne bylo go otworzyc, ale skoro otworzylam, to musze tu zamknac)....ufff, jaka ulga! Chcialam sie tylko z Pania przywitac.

Dzien dobry.

No i Dzien Niepodleglosci... tu mamy Remembrance Day i nosimy czerwony kwiat maku na piersi i ja zawsze pozwalam sobie glosno i wyraznie co roku wspominac Polskich zolnierzy, Polske, Polskich pilotow, Monte Cassino, podziemne uniwersytety, Szare Szeregi i jeszcze wiele innych bliskich sercu wydarzen.


Dorota N.

P.S. moj forum pseudonim pozyczony od kobiety-muzyka , Natashy Khan, ktora sie tutaj na University of Brighton wyedukowala ( muzyka i sztuki wizualne). jak ma Pani czas, to prosze jej sobie posluchac. i popatrzec. warto warto . chyle czolo.
Avatar użytkownika
BatForLashes
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pt, 06.11.2009 12:03

Re: Czy pamietasz, Krystyno, zagubiona koze?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.11.2009 18:05

pamiętam. Powodzenia tam w tym Brighton. Zagrać? Ja nie jeżdżę i gram gdzie chcę , musi być organizator, zaproszenie, zawracanie głowy... trochę to kosztuje to moje granie i to co ze mną przyjeżdża i ci co przyjeżdżają do obsługi spektakli. Nie takie to proste. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja