szczypiorek

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

szczypiorek

Postprzez Angelika N, 01.11.2009 16:36

Droga Pani Krystyno,
zarejestrowałam się dzisiaj na Pani stronie. W Teatrze Polonia staram się być regularnie przynajmniej raz w miesiącu. Ostatnio we środę na "Szczęśliwych dniach"...:) Pani jak zwykle znakomita, Pan Trela w fenomenalnej formie. Czekam na "Boską", bo jeszcze nie udało mi się dostać na ten spektakl.
Całym sercem jestem z Panią i tym, co Pani robi. Zarażam miłością do Pani teatru moich znajomych i uczniów. Jestem nauczycielką polskiego w jednym z liceów warszawskich. I wie Pani, co? Moi uczniowie przekonują się do teatru dzięki temu, co Pani robi.
Dziś 1. listopada - data szczególna, dla Pani, dla mnie. W tym roku minęła 20. rocznica śmierci mojej Mamy. Zaciera mi się Jej obraz. Miałam 14 lat, jak zmarła. Ale nie przestaję za Nią tęsknić... Pocieszam się jednak słowami księdza Twardowskiego: "przecież tylko nieobecni są najbliżej"...
Pozdrawiam Panią serdecznie, wszystkich aktorów Teatru Polonia i nowego dzieła, Och-Teatru (mieszkam na Ochocie).
Angelika
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 01.11.2009 16:25

Re: szczypiorek

Postprzez Krystyna Janda Pn, 02.11.2009 07:11

Serdecznie Panią pozdrawiam. Zajęci OCHem jak nazywamy ten nowy, zapominamy o Bożym świecie, i dobrze. Zapraszamy już w styczniu mam nadzieję, a uczniów Pani pozdrawiam przy okazji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja