odpowiedź na poprzedni post/życzenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odpowiedź na poprzedni post/życzenia

Postprzez annaurszula Cz, 29.10.2009 11:06

NAPISAŁA PANI: Ilość wejściówek podyktowana jest przepisami przeciwpożarowymi. Nie możemy przekraczać tych przepisów. Co do kursów teatralnych nie bardzo się orientuje , choć często przyjmuje i rozmawiam z bardzo zdolnymi wychowankami choćby szkoły Doroty Pomykały, czy tych ze szkoły pana Ślesickiego. Dobrze się mówi także o tych z Giedroycia.
Serdecznie pozdrawiam do zobaczenia na " Boskiej" powinniśmy to grać po prostu częściej ,a le terminy kolegów na to nie pozwalają.

Dziękuję za odpowiedź na poprzedni post.Faktycznie nie brałam pod uwagę przepisów przeciwpożarowych a jest to rzeczywiście sporym ograniczeniem.Wierzę jednak że uda się grać "Boską" częściej a terminy Pani kolegów jednak na to pozwolą.
Co do tematu szkół aktorskich,szkoła Doroty Pomykały którą Pani poleciła wydaje się być wręcz idealna,ale sprawdziłam że mieści się ona w Katowicach a to jest problemem bo jestem z Warszawy :(
Odszukałam również podane przez Panią szkoły- Pana Ślesickiego i Giedorycia, mieszczą się w Warszawie lecz przyjmują dopiero po ukończeniu szkoły średniej ze świadectwem dojrzałości w reku.Będę musiała jeszcze poszukać,aczkolwiek jest mi szalenie milo w związku z Pani odpowiedzią.
Chciałabym przy okazji złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 4 urodzin Teatru Polonia!Stworzyła Pani niesamowite miejsce do którego chce się wracać.
Serdecznie pozdrawiam,mam nadzieję że tym razem uda się z "Boska".Do zobaczenia
A.
Avatar użytkownika
annaurszula
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pt, 09.10.2009 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: odpowiedź na poprzedni post/życzenia

Postprzez Krystyna Janda Pt, 30.10.2009 09:07

Do zobaczenia i powodzenia w zrealizowaniu planów artystycznych.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja