wywiad w radiowej Jedynce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wywiad w radiowej Jedynce

Postprzez Julita89 Cz, 22.10.2009 22:52

Droga Pani Krysiu,

słuchałam wywiadu z Panią i jestem pod ogromnym wrażeniem Pani słów. Bardzo mi dziś pomogły.
Bardzo serdecznie Pani za nie dziękuję.
Strasznie mi imponuje Pani mądrość życiowa i przy tym skromność, tylko się uczyć. I to prawda, od Pani naprawdę czerpie się dobrą energię,
Dziękuję za wspomnienia o sztukach, o (że nie zacytuję jakich :wink: ) ,,Białych kameliach" Modrzejewskiej i o "Shirley" w szczególności, śmiałam się już jak tylko usłyszałam pierwsze słowa z archiwalnego fragmentu, uśmiechnęłam się do moich majowych shirleyowych wspomnień, uwielbiam ją!) i wspaniałe słowa o rodzinie. Ten fragment rodzinny był że tak powiem uskrzydlający.
Przytoczę słowa Pani Dziennikarki, które rozbawiły mnie niesamowicie :D
Krysiu, masz stanowczo za mało roboty, otworzysz nowy teatr, wreszcie się czymś zajmiesz...
Miło było usłyszeć, że Pani Magda Umer szykuje koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej. Nic nie było wcześniej o tym wiadomo, miła niespodzianka.

Kłaniam się Pani nisko z zachwytem i z serca życzę więcej czasu na to cieszenie się ogrodem i domem, tak jak Pani marzy,

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: wywiad w radiowej Jedynce

Postprzez Krystyna Janda Pt, 23.10.2009 07:26

Bardzo dziękuję.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja