Przyjemne widoczki za oknem...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przyjemne widoczki za oknem...

Postprzez marysias16 Śr, 14.10.2009 13:42

Matko to co się dzieję za moim oknem to jest jakiś pogrom..uwielbiam widok zaśnieżonego miasta no ale to to już lekka przesada :lol: Ślubowanie klas pierwszych a ja się fatygować musiałam w tą pogodę na godzinę do szkoły...cała mokra matko jedyna cała mokra byłam...Powstał film o Polańskim..zaciekawiło mnie to w pewnien sposób,choć wszyscy mieli nadzieję że to może zmieni coś w tym całym procesie nic to nie dało..Zdania są tak podzielone że nawet w śród moich znajomych słyszę czasem tak różne opinię że aż się dziwię..
W ostatni poniedziałek w teatrze TV "Kolacja na cztery ręce" jaka to wdzięczna i zgrabna sztuka :) A dzieś "Wróżby Kumaka" już kiedyś oglądałam ten film..i z jeszcze większą przyjemnością obejrzałam go teraz..:) Ach jeszcze dzisiaj "Stan posiadania " i "Kochankowie mojej mamy"..przyjemny wieczor filmowy się zapowiada.
Miłego zjazdu rodzinnego.Przyjemnego widoczku za oknem..i w ogole wszystkiego przyjemnego.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Przyjemne widoczki za oknem...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.10.2009 05:52

Wzajemnie . Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja