z energią w oczekiwaniu na...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z energią w oczekiwaniu na...

Postprzez Julita89 Śr, 09.09.2009 14:46

Moja Droga Pani Krysiu,

Na początek przesyłam Pani telepatycznie TYLE energii ile ma TO słonce :) skoro jak wiem Pani czekoladek niet... a energia teraz bardzo potrzebna.

Obrazek
(to podobno postać najbardziej aktywna)

Przed chwilą WRESZCIE zostałam SZCZĘŚLIWĄ POSIADACZKĄ biletu na "Piosenki..." w Lublinie :D W I RZĘDZIE! :oops: :D (dopiero dziś mogłam przyjechać i tak biegłam po ten bilet jak jakas ostatnia kretynka z drżeniem serca, że nie starczy... :oops: :D )
Więc teraz pozostaje mi już skreślać dni do spotkania :)
A teatralne okna moglabym wstawic sama, jesli tylko by Pani miala takie zyczenie :oops: :)
Wczoraj patrzylam na slonce, wieczorem. Wczoraj.. bo to byl chyba ostatni w miare spokojny wieczor... cieszylam sie nim.

Pozdrawiam Panią najserdeczniej i najbardziej energicznie jak potrafię :) Jeszcze dla równowagi trochę zieleni ku spokojnosci po ciężkim dniu dla Pani zostawiam.. i przespanych nocy życzę, bo inaczej, to naprawdę ma skutki uboczne dla zdrowia...

Obrazek

Udanej reszty tygodnia,

J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: z energią w oczekiwaniu na...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.09.2009 18:15

Och ile jeszcze w tym tygodniu musi się stać , a niespodzianek ile! Nie zawsze przyjemnych. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja