JANGAJAN HEJ JOE!, 06.09.2009

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

JANGAJAN HEJ JOE!, 06.09.2009

Postprzez Magnolia N, 06.09.2009 23:51

Dzień Dobry/Wieczór,

Dziś miałam przyjemność obejrzeć ostatni spektakl tego lata - na placu Konstytucji - JANGAJAN HEJ JOE!
Oj, po pierwsze nie można żadnego spektaklu oglądać tylko raz, to mój taki ostatni, wyjątkowo odkrywczy :P, wniosek. Oglądając kolejny raz dostrzegam więcej, słyszę, widzę... i w ogóle! Tak jest i z Jangajanem, po dzisiejszym obejrzeniu podoba mi się jeszcze bardziej! Po prostu super!

A dla Pani - fotorelacja:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Wielka szkoda, że już koniec... tych spektakli, w tym roku, na placu Konstytucji.. :(
Ale cóż.. jest na co czekać :wink:
A jak mowa o czekaniu... to już mogę zacząć odliczać godziny do wtorku! :D :oops: :oops:
Obrazek

Oglądałam ostatnio zdjęcia Polonii z okresu, że tak powiem "gruzowego" i patrzę na dzisiejszy stan, myślę łaał! Teraz beztrosko kupuję bilet, zasiadam sobie w wygodnym fotelu i umieram z zachwytu patrząc na kolejne spektakle TP... ale żeby do tego wszystko mogło dojść, ile pracy musiało zostać włożone, Pani i całego zespołu, ogromnie dużo pracy. Efekt wspaniały. Myślę w kontekście Ochu. Ja tu sobie czekam niecierpliwie na zakup biletów... a to tyle pracy, remontu, instalacji takich owakich i innych technicznych zagmatwanych spraw. Jestem dobrej myśli, trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego, bo tylko tyle mogę...

Proszę powiedzieć - jak Grudziądz?
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: JANGAJAN HEJ JOE!, 06.09.2009

Postprzez Krystyna Janda Śr, 09.09.2009 03:37

Tak koniec sezonu na Placu. Ludzie przyzwyczajają się do tych spektakli, ciekawe czy jak co roku będziemy musieli walczyć o pieniądze na kolejny sezon wakacyjny? Pewnie tak. Powoli mnie to zniechęca. Dziękuję za zdjęcia . Super. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja