lepiej za dużo niż za mało..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

lepiej za dużo niż za mało..

Postprzez marysias16 Śr, 02.09.2009 21:13

Dach , i próby do Bagdad Cafe..to może Pani tych zmartwień choć trochę ubyło..ja się często zastanawiam jak sobie Pani daje radę..i nie wiem dotąd...magia..ale jedynę co mogę zrobić to kłaniać się i składać Pani najserdeczniejsze gratulacje..Spotkałam dzisiaj moją sąsiadkę której dawno dawno nie widziałam..taka bardzo miła Pani po 40-stce. Zaczepiła mnie witając się i pytając o zdrowie i co słychać...a na koniec rozmowy powiedziała mi jedno piękne zdanie które mnie niesamowicie w pewien sposób rozśmieszyło..
-Ale niestety głupia się chyba robię na stare lata..dostałam bzika..na punkcie teatru , zakochałam się i uzależniłam od niego już chyba za zawsze..może słyszałaś o Teatrze Polonia Krystyny Jandy , coś wspaniałego..(dalej nie pamiętam , ale napewno coś jeszcze było, otwarta i strasznie szalona kobieta z tej mojej sąsiadki ale z dobrym sercem o czym się zawsze można było przekonać..) A ja sobie wtedy tak o Pani pomyślałam , że to takie fantastyczne że my mamy Panią i że Pani ma nas widzów..a ja , co ja bym zrobiła gdyby nie to wszystko ? Gdyby nie Teatr Polonia , gdyby nie Pani ? Dzięki temu jest mi łatwiej w tym moim życiu (mówię jak jakaś stara baba...ale pozornie to moje beztroskie życie nastolatki nie jest wcale takie kolorowe , a przynjamniej nie dla mnie..)
A jak się ma mój płomyczek , może choć trochę pomógł :D
Czego Pani teraz życzyć ? Może uśmiechu i to wystarczy. Siłę Pani ma , wytrwałość, tak to jeszcze więcej uśmiechu lepiej za dużo niż za mało.
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: lepiej za dużo niż za mało..

Postprzez Krystyna Janda Cz, 03.09.2009 20:04

Dziękuje. Czego życzyć? spokojnych, przespanych nocy
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja