Zielone pozdrowienia:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zielone pozdrowienia:)

Postprzez AgaNowak Cz, 13.08.2009 21:16

Właśnie przeczytałam ciekawy artykuł o groźnych dla cywilizacji plamach na słońcu:
http://wiadomosci.onet.pl/1570048,242,3,kioskart.html
jest troszkę długi i pokręcony, ale jakby pani miała chwilkę i by to panią zaciekawiło zostawiam link.

hm, jak ktoś ma skręcić nogę to i tak skręci.Ja miałam raz skręconą. Po meczu tenisa(trenowałam kilka lat), gdy zbierałam piłeczki, potknęłam się na jednej i...
Ale to było dawno. A że od tego czasu stałam się bardzo nieuważna(chyba jednak zawsze byłam), to ciągle się gdzieś potykam i wywracam i nic. Chyba działa zasada, że głupi ma szczęście. Od pewnego czasu w moim wypadku się to potwierdza:)

OCH, zielony dach będzie piękny. Uda się!!

przesyłam zielone pozdrowienia

P.S. To ja pod bielskim teatrem. Nie widać mnie za bardzo, ale oto chodzi. Teatr w przeciwieństwie do mnie- piękny:) Chociaż to połączenie po remoncie zielonych okna z brązowymi drzwiami do dziś mnie zastanawia. I również jaśniejszy kolor niż kiedyś. Jedna z aktorek z naszego teatru powiedziała, że to kolor "pupci niemowlęcia":)
Załączniki
lalala.JPG
Avatar użytkownika
AgaNowak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2009 18:48

Re: Zielone pozdrowienia:)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 14.08.2009 05:32

Co to za zdanie teatr piękny w przeciwieństwie do mnie? Pamiętam ze kiedy mówiłam mojej babci że uważam ze jestem wyjątkowo brzydka w stosunku do nie choćby, śmiała się i odpowiadała - każda potwora znajdzie swego amatora, byle charakter był dobry. Każda kobiet jest piękna i każdej się wydaje ze jest wstrętna , każdej bez wyjątku. No chyba że jest ....naprawdę sobą zachwycona.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja