wycieczka po teatrze

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wycieczka po teatrze

Postprzez dar.adam Cz, 09.07.2009 18:22

Witam Pani Krystyno

Dzisiaj wyruszyłem na wirtualną wycieczkę po teatrze . Daje nam Pani możliwość przeniesienia się do teatru nawet z najdalszych zakątków świata. Pani Krystyno , gratuluję pomysłu. Pani zawsze wymyśli coś nowego , czego nie mają inni. Szczególnie podoba mi się zdjęcie na ktorym jest Pani w wielu miejscach oraz zdjęcia z aktorami ze spektakli. Czuję się jakbym grał razem z Panią. Bawię sie tym jak małe dziecko...

Widziałem kiedyś podobne zdjęcia jakiegoś zagranicznego teatru, ale te które Pani zrobiła są o niebo lepsze. Jedyne co podobało mi się na tamtych zdjęciach , to że przy oglądaniu było slychać jakieś dżwięki i muzykę. Ciekawe czy to jest mozliwe na Pani zdjęciach? Chyba nie jest, bo już by to Pani pewnie miała :)

Pani Krystyno, a czy pokaże nam Pani następne takie zdjęcia, z innych spektakli i z innymi aktorami?
Może chociaz po jednym zdjęciu z kazdego spektaklu. Już sobie wyobrażam zdjęcia z Boga albo Panią na takich obracanych zdjęciach z Dancingu...

Jeszcze raz gratuluję pomysłu i pozdrawiam serdecznie.
dar.adam
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 09.07.2009 17:11

Re: wycieczka po teatrze

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.07.2009 13:34

Pozdrawiam . Dziękuję, to pomysły i realizacje ludzi pracujących w Teatrze Polonia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja