HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 26.06.2009 07:30

One day in your life
you'll remember a place
Someone's touching your face
You'll come back and you'll look around you

One day in your life
You'll remember the love you found here
You'll remember me somehow
Though you don't need me now
I will stay in your heart
And when things fall apart
You'll remember one day...

One day in your life
When you find that you're always waiting
For the love we used to share
Just call my name
And I'll be there

You'll remember me somehow
Though you don't need me now
I will stay in your heart
And when things fall apart
You'll remember one day...

One day in your life
When you find that you're always longing
for the love we used to share
Just call my name
And I'll be there

http://www.youtube.com/watch?v=NO1v8t1FLOI

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pt, 26.06.2009 15:08

Moje Drogie Druhny wpadam z ostatnim juz machnieciem przedurlopikowym. No i chcialam powiedziec, ze Albercia nigdzie nie leci! Dowod nizej. Albercia zostaje w HalYnce i robi Barcelone ala Woody Allen! A tak!!!

Obrazek

Natomiast Hobbitu sidziO cicho w walizkach i zajadajO jambony...hihi. Dostarcze ich, Hobbitu, bo z jambonow to juz nic nie zostanie, osobiscie do MaszmunU. Ale sie Maszmun, T. i Mikolajki ucieszO!

PS#9 Teremi! Czekam na telefon!

PA.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pt, 26.06.2009 17:46

telefon będzie - dobrej podróży, bezpiecznych lotów z Albercią czy bez
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Pn, 29.06.2009 11:38

Dzień dobry. Urlopik. Połowa urlopiku. Byłam w Bieszczadach, dziś jadę do Danii. O matko, jak ja dotrzymam, taksóweczka o 13.15, nie powiem, od kiedy jestem gotowa.
Dawniej, jak przez tydzień nie miałam dostępu do Internetu, to trudno było za Druhnami nadążyć, ale teraz… Ale przyganiał kocioł… A, Bronka, tfu, Ścianulka – ładnie to tak prosić o Puszkina i zwalać na Bronkę? Wielka Siostra wszystko widzi!
Zostawiam coś na oko:

Widok z kamieniołomu z Myczkowcach/Bóbrce.
Obrazek

Cisna. Tu kręcono Siekierezadę.
Obrazek

Po burzy.
Obrazek

Matka Boża Pocieszenia u franciszkanów w Sanoku (!), pierwszy raz widzę śpiącego Jezuska na tego typu obrazie:
Obrazek


Pozdrawiam Druhny, macham plecakiem!

P.S. Pana Witka też widziałam i od razu zaczęłam rozglądać się za Sową:)

P.S. Emciu, macham Druhnie specjalnie, cały tydzień machałam!
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pn, 29.06.2009 20:53

Druhny się nie martwiOM. Najbardziej ucierpiał Mokotów i Śródmieście. U mnie na balkonie w wyniku nawałnicy spadły majtki, które się suszyły, no i teraz suszOM się dalej. Wkleić?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pn, 29.06.2009 21:09

wkleić
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Śr, 01.07.2009 13:01

Czy Druhny TEZ zauwazyly, ze Kangurza mnie sledzi na Forumie?!?! Badania "czlowiek w sieci"? Az strach sie bac.
No to licze do trzech i bedzie odpowiedz Kangurzycy w Halynce.

PS Cze, Kangurzyco! Ty mi najlepiej napisz prosto w tynk: "tesknie za TobOM, zrobMY sowie jasminowo-halYnkowy szczyt na trasie Australia-Asia", a nie owijaj w bawelne, dobra? Co to ja niby nie widze, ze sie rozklejaMY?
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Śr, 01.07.2009 13:26

Cze, Sciana. OK, bez owijania w bawelne - konkursu NIE wygralas. Wielkanocna kartke od Teremi dostalam 17 czerwca. Zapisalam, poza tym sa swiadkowie. Zacznij Ty sie w koncu uczyc geografii, co? Dzieki mnie, znana podrozniczko, odkrylas Mazury i Podlasie, ale moze juz wystarczy.
Teremi, dziekuje za wiosne zima.
Emcia, Gocha, zycze dobrego Kraju-Raju. W piatek Stary odwozil na lotnisko swoje Guru od diety i treningow. Bo tez polecial z rodzina do ojczyzny. Po drodze, zona Guru:
- Guru, prosze cie tylko, nie pij tak jak ostatnio.
- Ja?!!! Przeciez ja sie bronie, to inni, kumple, bracia mnie namawiaja. Wiesz, jak trudno oprzec sie takiej zmasowanej perswazji!
Stary:
- No wlasnie! Przychodzi brat: No to jak...? To dawaj...
Tak ze, Druhny, sil zycze!
Emcia, dziekuje za piwonie.
Serdecznie pozdrawiam cale Rabarbarowo.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Śr, 01.07.2009 13:50

A nie mowilam, ze Kangurzyca mnie sledzi? A nie mowilam? Sa swiadkowie! Dobre!

U & U

PS ostatecznie COS tam wygralam, ne? Tu cytuje (bardzo trendy na Forumowie, czek) "Co do konkursu to myślę sobię, że jednak wygrałaś - okres zgłaszania sie po nagrody minął - tak więc cała pula Twoja" @ Teremi. Tak wiec - jedno wielkie PHI, Moja Ulubiona Kangurzyco! To bylo do mnie, a nie do Ciebie!!!

Druhny, pa! Lece uczyc sie geografii. Kangurzyca bedzie robic kartkowke. Jakby co, to Druhny podeslOM sciage, dobra? No co ja moge, ze u mnie mapa swiata po koreansku i w dodatku zamiast Europy w samym srodku mapy, to jest Azja?! Samo zycie! Kangurzyco, dobrze czytasz: AZJA, a nie AUSTRALIA!!!

LECI BUMERANG, LECI BUMERANG....KRYC SIE! Kangurzyco, a czy Ty wiesz, ze bumerang ma to do siebie, ze zawsze (ponoc! Bo niby co ja tam wiem na temat bumerangow, made in Australia, ne?) wraca?!?!?! Auuuuuc! I juz mnie nie ma.

Druhny! Jesli przezyje atak Kangurzycy, to wkleje wierszenke-knotenke, jak mi Albercia mila!
Pozdrawiam Mazury i Podlasie!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Śr, 01.07.2009 13:56

MUS, masz Ty szczescie, ze musze wyjsc! Praca domowa z geografii: wylicz szybko, ktora godzina u Kangurzycy.
Pa i nara!
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Śr, 01.07.2009 14:10

Phi! A co to ja jestem miedzynarodowa zegarynka, zeby godziny liczyc?

PS Moim zdaniem to jest godzina szczesliwa, bowiem Kangurzyca musi wyjsc (Kangurzyco! Ponoc neurotyk MUSI, a nie-neurotyk to CHCE), no i dzieki temu to nie oberwe DZISIAJ w-czape, ufff...

PS # 9 "MUS" @ Przyczajona-Kangurzyca-Ukryty-Bumerang. Czy ja snie? MUS....taaaaa......niech mi sie przysni ulica Japonskiej wisni....

Dobranoc Druhny! Nie, nigdzie nie wychodze....nigdzie sie nie szlajam po nocach, jak Kangurzyca...zwyczajnie padam na tynk we wlasnej szufladzie.
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Cz, 02.07.2009 19:09

Cze Druhny!!! Pozdrowienia z urlopiku! Zamiast rabarbaru prynosze galazke wisni. Smacznego!

Hobbitu poszly won!

Obrazek

PS#9 Bronia!!! No to ide jutro do Franciszkow szukac Twoich sladow!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pt, 03.07.2009 07:29

o kurczenkola - 17 czerwca powiadasz Kangurzyco? - to jak nic już jutro zaczynam wysyłać życzenia na Boże Narodzenie
a w kwestii nagród - muszą być równorzędne, bo zakładałam, że do Kangurzycy kartka dotrze w przyszłym roku, nad nagrodami myślę choć ostatnio mój umysł jest nadwątlony:
1. pracą (sezon letni)
2. remontem podłogi w kuchni (już leży - Kicia odebrała)
3. malowaniem fragmentów ścian w kuchni (pomalowane - ja sama - dowody na mnie, nowej podłodze, Kici, rzeczach, które nie miały być pomalowane, ale i tak chodzę - a właściwie leżę, bo padłam - dumna jak paw)
4. likwidowaniem bałaganu po drobnym remoncie - bałagan nie jest taki drobny

a w kwestii Kultury - we fromborskiej katedrze (koncerty organowe) wystąpi Wadim Brodski - warto

Emciu dzięki za czereśnie - jak urlop i te inne sprawy? w jakich godzinach odbierasz telefony?
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Marysia Pt, 03.07.2009 08:23

Teremi, nic się nie martw. Teatr Polonia wysłał przesyłke w moim imieniu do USA 5 maja...do dzisiaj nie dotarła. Pani na poczcie, u której nadajacy reklamował mówi, ze to NORMALNE!

Emciu, WITAJ W KRAJU!
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pt, 03.07.2009 08:58

jest konkursowa nagroda - Marysiu a dla Ciebie w ramach rekompensaty za obstrukcję poczty polskiej?

Obrazek
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Marysia Pt, 03.07.2009 09:02

Teremi, powinni mi dozywotnio dać jakis abonament.
Żaglowiec piekny.

http://media.wp.pl/kat,1022957,wid,1127 ... omosc.html

WP donosi, jakoby kangury były na haju.
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pt, 03.07.2009 13:12

Oj, Sciana, Sciana, Ty to moje forumowe sto pociech jestes, wiesz? Jakbys szybko wyliczyla, ktora godzina u mnie, odjela od niej te, co u Ciebie, to moooze by Ci wyszlo (bo moze jestes lepsza z matematyki niz z geografii, kto wie...?), ze jestem do przodu. Co, niestety, czesto oznacza, ze do tylu.
Ściana, jakby co, to mnie tu nie ma. Jestem na winku ze Starym. Donosze w trosce. Zmachasz sie, zmachasz tym bumerangiem, i po co?
OK, niech Ci bedzie, ze tesknie.
Marysiu, dzieki za usmiech.
Cze, Wasza Kangurzyca na haju, drepczaca w kolko i podskakujaca wysoko jak latawiec.

Ps. W Australii te male kangurki nazywaja sie wallabies (l.poj. - wallaby).
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 04.07.2009 12:27

Cze, HP, cze, Ściana. Wiem, ze tam jestes i podgladasz przez dziurke, znaczy wspiernik, ale nie mylic z wziernikiem (ahoj, wallabies na haju). Juz przestan tak cyzelowac te knotenke, co wyeliminuje Kangurzyce, jesli nie na wieki, to na dluzszy czas. Co sie bedziesz mozolic, lepiej od razu przejdz do innych argumentow i odpal walec. Teraz wychodze, wracam rano. Zbiorka przy ognisku u Placuniow. Odmeldowuje sie, spocznij i nara.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL So, 04.07.2009 12:33

czesc Sciana
orientujesz sie moze dlaczego tu czyli w BRUNEI nie moge kupic nawet 4% piwa czego mi nawet moj niby *** hotel nie oferuje?
nie bede sie pytac Pana Malaja w recepcji, ktory i tak ciagle do mnie SIR hello SIR see you I SIR how are you tudziez Apa khabar bo fstyd! byndzie, ze ja jakis nieprzygotowany przyjechalem na te wyspe.
a tu okazja jest do oblania to przeca woda butelkowa nie bede oblewac co nie? ani ta z prysznica.

pozdrawiam azjatycko

Terima kasih banyak-banyak

(to podobno jest dziekuje bardzo) ten BANYAK BANYAK wlasnie. o ten BANYAK wina chociazby chodzi.
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 04.07.2009 12:49

Jesli mozna.
Kamil, Brunei to sultanat, wiec moze dlatego...
Sto lat, wszystkiego najlepszego.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron