Radio dla Ciebie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Radio dla Ciebie

Postprzez Nadia_ Śr, 01.07.2009 07:26

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

wysłuchałam właśnie wywiadu z Panią i Panią Barszczewską sprzed kilku dni w Radiu Dla Ciebie. Co to za przyjemność, móc Panie usłyszeć! Cieszę się ogromnie, że są jeszcze media, które zajmują się sztuką, a nie skandalami. Dużo mówiła Pani o spektaklach na Placu Konstytucji, a ja coraz bardziej nie mogę wyjść z podziwu, ile Pani robi dla teatru, ile robi Pani dla widzów, jak bardzo stara się Pani nam teatr przybliżyć, udostępnić tym, których nie stać na bilet... Coś pięknego. Podkreślała Pani, że bardzo myśli o tym, co widzowie chcieliby zobaczyć - dziękuję! To naprawdę widać po repertuarze. W przeciwieństwie do kilku innych teatrów (nazwy pominę...), które istnieją chyba głównie dla ich dyrektorów, a nie dla publiczności. A Pani cały czas o nas pamięta...
Proszę pozdrowić Panią Barszczewską, wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, podobała mi się pełna dystansu do siebie konstatacja: Krysia mnie odkurzyła. Pani Grażyna pięknie wypowiedziała się o Teatrze Polonia, że tam dobrze się oddycha... :)

W poniedziałek wieczorem nad Warszawą przeszła nawałnica. Mam w stolicy sporo znajomych, ale proszę sobie wyobrazić, jaka była moja pierwsza myśl: Boże! Polonia! Oby nic się nie stało! Mam nadzieję, że Polonia w żaden sposób nie ucierpiała, że natura kocha Pani teatr tak mocno, jak ja. :)

Przesyłam mnóstwo ciepłych myśli,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: Radio dla Ciebie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.07.2009 17:56

Zwaliło sie wielkie drzewo. Na szczęście nic się nie stało.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja