I kolejny szczęśliwy dzień...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

I kolejny szczęśliwy dzień...

Postprzez Magnolia Pn, 22.06.2009 15:51

Kochana Pani Krysiu,

A więc kolejny tzw. szczęśliwy dzień za mną, dzień wczorajszy..

Dziękuję najserdeczniej za wczorajsze Szczęśliwe Dni! I znów kolejny spektakl oglądany po długim czasie... kiedy ostatni raz. To miłe, więc jednak bardzo się cieszę, że poszczególne spektakle aż tak szybko nie schodzą z afisza.. A właśnie! A nagrywanie wczorajszych "Szczęśliwych" to tak bez powodu? na użytek własny Teatru?
I akt bardzo pogodny... ale II... zmroził... poraził... przygnębił... wstrząsnął.. i kiedy Pani na koniec w tej sukni... do owacji.. nadal w roli.. nie wychodząc z niej... a ta pogoda za oknem taka, że jeszcze głębiej wnika.. taki temat. Ale to koniec, bo on smuuuutny.
Ale generalnie są to przecież SZCZĘŚLIWE DNI! Tak, i w Winnie i Willy będę zawsze widziała moich dziadków.. moja babcia tez zawsze mówiła... rozkazywała.. a on się słuchał... niestety to on pierwszy odszedł..a ona została...
Dziękuję za ten wieczór, a każdy w Teatrze.. dzięki Pani... jest wyjątkowy.

Obrazek

Ale muszę się przyznać, że niestety ja muszę być bliżej... by poczuć.. otoczyć się teatralną magią, zapomnieć o "bożym świecie"... 10ty rząd to nie dla mnie!

Na szczęście, w środę "Ucho..." zobaczę w luksusowym 4-tym rzędzie... :D

Pozdrawiam Panią bardzo ciepło i serdecznie!

ps.

1. A W KAZIMIERZU SPOTKANIE Z PANIĄ ("I BÓG STWORZYŁ AKTORKĘ") BĘDZIE 1-GO CZY 8-GO? [czy może dwukrotnie?]

2. UPRZEJMIE PROSZĘ, JEŚLI TYLKO BYŁOBY TO MOŻLIWE, O "PIOSENKI Z TEATRU" W POLONII! - UMARŁABYM ZE SZCZĘŚCIA!!!


Najserdeczniej...

Magnolia/Klaudia
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: I kolejny szczęśliwy dzień...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.06.2009 06:14

Spotkanie w Kazimierzu na początek Festiwalu ...chyba nie jestem pewna, program Kazimierza zaraz powinien się pojawić , Piosenki w teatrze w połowie września aż dwa razy, na prośbę publiczności - w rezultacie. Ukłony. A czy słychać było wszystko z 10 rzędu, bo tego się boje najbardziej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja