spóźniona wiadomość

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

spóźniona wiadomość

Postprzez oleanna So, 20.06.2009 16:15

Witam Pani Krystyno

Spóźniona dlatego, że bardzo chciałam nawiązać z Panią kontakt gdyż od 20 lat łączą nas pewne daty i najpiękniejsze chwile jakie przeżywa kobieta a ostatnio także smutne i traumatyczne zdarzenia.
Bardzo cenię Pani twórczość i talent aktorski wobec czego przyglądam się przez lata Pani poczynaniom a co za tym idzie sukcesom.
Dane nam było cieszyć się macierzyństwem - urodzinami syna w tym samym dniu :-) czyli 14.07.1989(mój Adaś o 19:25)
W jednym z programów telewizyjnych tuliła Pani w ramionach swojego Adasia wtedy pomyślałam sobie że tak wiele nas dzieli a tak dużo łączy, data urodzin , imiona ...
Przez ostatnie lata kiedy wiedziałam już o blogu i o możliwością kontaktu z Panią w sieci ,obiecywałam sobie że znajdę czas , by napisać i poznać bliżej .
Ostatnio w moim życiu doświadczyłam również tego ,co Pani było dane doświadczyć - strata bardzo bliskiej osoby.
Bardzo chciałabym wymienić z Panią choć kilka słów a jeśli to możliwe, by korespondować i zaprzyjaźnić co pomogłoby mi w tak trudnych teraz chwilach....
Z wyrazami szacunku
Anna
oleanna
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 20.06.2009 15:44

Re: spóźniona wiadomość

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.06.2009 06:38

Serdecznie Panią pozdrawiam. Radźmy sobie jak umiemy i jak nie umiemy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja