wybory

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wybory

Postprzez clio Cz, 28.05.2009 11:22

Witam Pani Krystyno !!!
" Wyjdź z nory ! Idź na wybory !" To jedno z wielu haseł, które widać w szkole, do której chodzą dzieci moich przyjaciół. Wielu z tych młodych pierwszy raz będzie mogło głosować. Zorganizowali w związku z tym unijną majówkę, która zakończy się w dniu wyborów.Im nie trzeba tłumaczyć. Pozostaje liczyć na to, że wielu jest właśnie takich. Pozdrawiam.
P.S. Dancing i tomik poezji MPJ już w rękach jubilatki. Zaniemówiła gdy przekazałam życzenia urodzinowe od Pani ( na dowód wydrukwałam swój list i Pani odpowiedź ). Zuza zasiadła do komputera, odnalazła Pani stronę, weszła na forum i .... blokada. Wyszeptała, że nie jest w stanie napisać nawet dziękuję ponieważ zjadła ją trema. Popracujemy nad tym ( ciągle jest w szoku, że można ot, tak napisać do Wielkiej Aktorki, Wspaniałej Kobiety i w ten sposób porozmawiać ). Spełniam więc prośbę Zuzki i w jej imieniu dziękuję. Od siebie dodam, że na pewno ona sama odezwie się do Pani za jakiś czas. Trwa oswajanie tremy. :)
Avatar użytkownika
clio
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz, 11.08.2005 17:48
Lokalizacja: mi

Re: wybory

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 17:15

Ja wyluzowana składam obu paniom najlepsze życzenia raz jeszcze i pozdrawiam majowo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja