HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 00:53

znasz jego poglady na aborcję , ? jak to sie ma do Twojej wiary ?
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 01:07

...jak chcesz. dobranoc.

''wiara to jedno a zycie to drugie''........zapisze to sobie, niezbadane sa zakrety ludzkich mysli , szalenie elastyczne :shock:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Cz, 22.01.2009 10:45

Zenobia - raz jeszcze w sprawie historii - masz rację - historia dzieje się w każdej chwili, ale nie wszystko jest AŻ tak bardzo ważne, dla wielu (no z perspektywy kota to masz rację - wywalczy swoje, ale czy o tym poza mną i kotem ktoś będzie pamiętał?). Oczywiście możemy rozważać na ile drobne fakty, zdarzenia mają wpływ na losy świata, tak jak wybory w USA. Gdybym jednak wdała się w te drobiazgi, to zabraknie mi czasu na sprawy ważna - ważne dla mnie, dla innych - czy dla świata moje sprawy są ważne - wątpię (nawet jestem tego pewna)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 13:49

Teremi , powiem krótko : masz rację
oraz życze temu Czlowiekowi zeby mial szanse spelnic choc część pokladanych w nim ogromnych nadziei
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

MAM MAM MAAAM KUBEK!

Postprzez Anioł Stróż Cz, 22.01.2009 17:22

Kochani!
Dzisiaj Ciocia ofiarowała mi piękny kubek Liptona z podpisem p. Jandy i z maską teatralną :-)
Jest śliczny! Macie go?
Pozdrawiam radośnie! :)
Nadzieja matką mądrych.
Avatar użytkownika
Anioł Stróż
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 09:24
Lokalizacja: z serca

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pt, 23.01.2009 01:01

No i Nominacje do Oskarow

Niech zyje Swiety Urlopik! Zadzieram kiece i lece!
Pozdrawiam Wszystkich!
Scianu

PS Alberciu, wylaz z walizy, poszla won!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pt, 23.01.2009 10:05

Jedziesz BEZ Alberci? - tego się po Tobie Albercia nie spodziewała
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Eve Pt, 23.01.2009 11:26

Sciana, dzieki za nominacje!
Jak Penelope Cruz nie dostanie Oskara, to..to..to.. sie obraze!! O!
'Nordic art is dangerous,it compresses all its power inside'
Avatar użytkownika
Eve
 
Posty: 1273
Dołączył(a): Wt, 21.06.2005 09:56
Lokalizacja: z daleka

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Pt, 23.01.2009 11:54

Pewnie, że Alberia poszła won z walizy, lektyka czeka, phi
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Pt, 23.01.2009 19:41

ale to niesprawiedliwe - Albercia po tylu bojach też zasłużyła sobie na urlop
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 24.01.2009 18:05

To raz jeszcze ja? no trudno Ściana nie zabrala mnie na urlop

a teraz zagadka (odpowiedź też będzie) - co można robić w piątkowy wieczór/noc jak się nie kocha kina?

a odpowiedź jest następująca - ogląda wręczanie filmowych nagród "Złote Orły" za filmy 2008 roku tyle, że rosyjskie a transmisja z Moskwy. Skoro więc poświęciłam temu pół nocy to się podzielę wiedzą(?) i wrażeniami
nagrody te wręczają od 2002 roku (ładna statuetka), pomysł wzorowany na Oskarach, Akademia nominuje, przyznaje w 20 kategoriach m.in. za filmy telewizyjne (tu też w 2 kategoriach). Jest oczywiście nagroda za całokształt pracy twórczej a w tym roku wręczał Nikita Michałkow i to byl wspanialy popis w wykonaniu zarówno tego co wręczał jak i tego, który odbieral. Najlepszego filmu zagranicznego - otrzymal film o rosyjskim tytule "Nafta" (nie wiem jak to jest w oryginale - "To nie jest kraj dla starych ludzi" - przegrał a był nominowany). Nagrodę otrzymała też Faye Dunaway (wcześniej wśród laureatów Roman Polański, Robert de Niro - m.in. oczywiście).
Teraz pora na ploteczki - interesująca scenografia (nie przytlaczała), dobre przerywniki (piosenki z filmów i teatr rąk+muzyka na żywo). Rzut oka na widownię - niczym nie przypominała tej oskarowej. Zdarzyl się pan w sweterku w paski, panie ubrane więcej niż byle jak, a panowie nie byli wytworni - poza Michałkowem oczywiście. (no było jaszcze kilku). Jedyną widoczną elegancką kobietą byla jak nie trudno odgadnąć F.Dunaway (piękna, wytworna długa kreacja). Byly też podziękowania - jednak zdecydowanie dłużej mówili nie na temat wręczający - mialo to być zabawne, ale mało kto się smiał. Obdarowani mówili zazwyczaj kilka słów i nie wymieniali rodziny do 4 pokolenia ani też wszystkich sponsorów.

to tyle wrażeń - pozdrawiam urlopowiczów i ciężko pracujących
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez kmaciej So, 24.01.2009 19:30

Witam rozmyslajac o tym ze urlop bez dostepu do internetu to PRAWDZIWY urlop.
Nominacjami do Oscarow jestem oczywiscie rozczarowana choc musze przyznac, ze nie chodzac do kina nie wiedzialam ze konkurencja w tym roku byla tak silna . Spedzam ostatnio duzo czasu w kuchni i na stronach o gotowaniu . Polecam przepis forumowy na chleb (ten z platkami owsianymi i kukurydzianymi) .
Wszystkim bardzo smakuje.
Odpoczynku strudzonym , zdrowia chorym , dobrych wrazen urlopujacym a wszystkim przyplywu energii i dobrych mysli .
PS1. wpisuje "Motyl i skafander" na liste filmow dla mnie bardzo waznych.
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Re: HYDE PARK

Postprzez Baska N, 25.01.2009 01:12

a teraz zagadka (odpowiedź też będzie) - co można robić w piątkowy wieczór/noc jak się nie kocha kina?

Zgaduję: Jak się nie kocha kina, to w piątkowy wieczór trzeba spotkać się z dziewczynami z forum, pójść na niezbyt udany spektakl do Komedii, a potem spędzić z nimi i jeszcze jednym mężczyzną (który okaże się hojnym fundatorem) wspaniały wieczór i kawałek nocy. A jeszcze póżniej czekać z nimi aż maż odbierze cię spod restauracji.

teremi, zgadłam?
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio N, 25.01.2009 10:21

przepraszam, że nie o filmach, koncertach, a tylko korcie, o piłeczce i takich tam emocjach,
ale akurat trzymam kciuki, aby i dzisiaj stało się tak, jak ileś godzin temu…
MarysiuB – rzecz jasna, jestem co noc, gorąco tam Wam,
cichutko siedzę, oglądam, a było już wiele emocji, oj, było!
pozdrawiam sprzed telewizora całe HP

Obrazek

(teremi - na noce zapraszam do AO - i ciepło i emocji moc )
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 25.01.2009 19:03

obie odpowiedzi poprawne a ja mam wybór przy okazji
szkoda, że Kanugurzyca na urlopie i nie mamy relacji z pierwszej ręki, bo TV to jednak nie to co osobiście. Tak sobie myślę Placuniu czy nie lepiej na AO do M.? - pooglądza, ponapawasz się a i z Kangurzycą pod bledzikiem możesz zalec jak się zmęczysz, tylko tam okrutnie gorąca. Najbardziej rozbawilo mnie to, że mają byc kontrolowane stroje zawodniczek, jakby nie wiedzieli, że to ich (strojów) minimalizm przyciaga m.in. widownia - poza dobrym tenisem oczywiście.

Basiu zazdroszczę takiego wieczoru
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 27.01.2009 19:24

Dzien dobry wtorkowy i do tego kurnaola przymrozek, wszystko mi pomarznie, a juz sie zdawalo, ze wiosna.

Mam wierszenku to wklejam bez pytania. Phi.

"Odezwa do Malgosi"(Sowus odezwij sie! Ps Pytanie, Sowus, powiedz szczerze czy Tobie aby sie nie nudzi bez szarpania? Bo mnie, szczerze mowiac tak. Szarp, szarp.)

Szczescie ty moje nieustajace,(yeap, maMY oto nowy rok, OXa, czyli bawola, rok mojego W. mowiac nawiasem. No i oczywiscie spodziewaMY sie w tym Roku Oxa nieustajacego szczesia. BUM, BUM, BUM! Ox oznacza upor i wysilek, taaaa.... Pod nieobecnosc Druhny Sciany wybieram na ten rok numerek TRZY. Protestow nie widze. Dziekuje. Zatwierdzono!)

nadziejo moja sniona.(sni mi sie kryzys. Jaka jawa taki sen.)

W rozkladzie zdarzen na rok biezacy(Hobbitu zzarly ze stresu organizer, brak rozkladu jazdy, lecimy na spontan)

nikt nie pomyslal o nas.(nie ma to jak wierne psy, hihi, glupawka)

Na czas najblizszy, mila ma,(pan Fizyk proszony do pomiaru najblizszego czasu)

w centralnej kuzni losu,(hihi, KOWAL. To juz tak nie na temat powiem, ze w tym roku nawet nominacje do Oskarow to mi sie tak ukladaja parami, bede miala problemy z moja lista. Wezmy na ten przyklad Supporting Actress. Zgadzam sie z kolezanka Eve, ze Penelopa jest boska w swojej roli, ale Marisa Tomei chyba tez...Ogalac Wrestlera czy nie ogladac Wrestlera...oto jest pytanie...)

zaplanowano miejsca dla(O! Kolega wlasnie oznajmil ze spodziewa sie dziecka. Przychodzi zona kolegi do ginekologa a pani doktor na powitanie ja pyta czy wie ze 20% ciazy konczy sie poronieniem. Kurnaola! Zmienic lekarza i to juz! Krzyknela przerazona Albercia.)

nastepujacych osób:(zaczynaMY od literki A-Albercia i blizniaczka Alberci...)

pograzonych w dziedziczonej niemocy.(no wlasnie mowie ze ge-ne-tyka)

Posiadaczy nieprawdziwych cnót.(Albercia nie moze sie zdecydowac czy sie ujawniac w tym wersie czy tez siedziec cicho. Czek, Albercia nie skorzystala z opcji urlopiku. Ma sporo zajec pod latarniO. A Hobbitu zzarly lektykU.)

Nieustannie wzywajacych pomocy.(phi, zamiast wysylac SOS, to by sie zadomowili na tej bezludnej wyspie i po krzyku! Niech sie delektujO brakiem internetu! O!)

I wytrwalych w czekaniu na cud.(cudem bedzie jak sie kryzys skonczy. BUM!)

Ktos, kto wymyslil to wszystko wokól,(pan Gates?)

ustalil taki schemat, (hihi, wlasnie przerabiaMY cykl zyciopwy gwiazd, hihi, no i na moj oczodol, z gwiazdO to jak z HalYnkO, zmierza w kierunku dense black hole. Auuuuu!)

wedlug którego w biezacym roku(boje sie dorbaldie czytac horoskop na ten rok bawola. Niech sie czarna kula, tfu dziura, schowa!)

ludzi wrazliwych nie ma.(najlepszym lekarstwem na wrazliwosc jest wg mojego skromnego, lub nie, zdania ROBOTA. Popracujesz i wrazliwosc jak rekO odjal! O!)

Wiec nie ma ciebie, nie ma mnie, (Hobbitu chowajo si miedzy wersami)

naszych przyjaciól kilku. (Teremi, dziekuje za wrazeni az wreczania Oskarow u wschodnich sasiadow, hihi, co do ubiorow to Albercia ZAWSZE ubiera sie stosownie do okazji, niech sie Faye schowa! A tak na serio to po Twojej relacji przypomnial mi sie, troche od wczapy, fragment z ksiazki ktora ostatnio skonczylam sluchac, juz o niej tu pisalam "Reading Lolita in Teheran", otoz w dobie rewolucji pozamykano w Iranie kina, nie bylo dostepu do filmow, ale jakims cudem ktos wyrazil zgode na festiwal filmow Andrieja Tarkowskiego. No i tlumy walily na te filmy, filmy byly bez napisow, ale ludzie chloneli sztuke filmowo w czystej postaci. Hihi, i prosze mnie nie pytac co to takiego sztuka filmowa w czystej postaci, bo nie wiem! Ot tak mi sie napisalo.)

Ktos kto ukladal myslal, ze (jak ulozy to juz tak zostanie a tu zdziwko, wszystko sie na nowo pomieszalo. Hihi, wypisz wymaluj moje biurko. I nie bedziemy go tu wklejac.)

zostali jeszcze tylko: (nooooo....hihi, niedlugo to bedO ostatki. Chrust, paczki, te sprawy kulinarne. PS Druhny sprawdzo genialnO saltke Maciejki! Jeszcze nie robilam, bo mialam burdel w kuchni w ubiegly weekend, ale oddaje za nia glos! Podpisano kuradomowa.)

(tutaj kawalek wycinamy....)

Wypijmy kawe moja kochana,(ale jak parzona ta kawa? Bo lury nie pijeMY!)

z szafy wyjmijmy ochraniacze.(powzielam decyzje ide na Wrestlera. Raz Emci smierc! PS z ostatniej chwili. Bylam. Dzielna jestem i juz! Hihi, i TAK mna szarpnelo! Mam czego chcialam. Ale i tak uwazam, ze Milk lepszy.)

I przeczekajmy czas nie dla nas,(tak jest! Podpisuje sie pod tym wersem TRZY razy!)

czas dla wrazliwych inaczej.(KONKURS! Ile jest rodzajow wrazliwosci?)

tekst oryginalny Czerwony Tulipan via Druhna Teremi, obojgu dziekujeMY + (Emcia....eeeee, nie mam nic do dodania)

Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Wt, 27.01.2009 19:31

pewnie macie jakis kontakt, wiec pozdrowcie Sowe ode mnie. ok?
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 27.01.2009 19:42

OK, Soniu, pozdrowiMY.

Meryl za Doubt i MISZCZU z Milk, otrzymali nagrody SAG, czili przyznawane przez samych aktorow. Meryl miala swietna mowe na podium, nie moge nigdzie znalezc...
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Wt, 27.01.2009 19:57

ale Sowa to już powinna nawet wyjść na światło dzienne

Emcia witaj, bo juz myślałam że i Ty na urlopiku w tropiku razem z Albercią
(mój "bawoli" horoskop przypadł mi do gustu - po wykreśleniu rzeczy zbędnych oczywiście)

Trzynastko wyjdź też na światlo dzienne

nowa dostawa - jak ciepłe bułeczki

"Mam ochotę na..."

Jestem kobietką, co niezłomne ma zasady:
mój mąż, mój dom - to tylko w życiu liczy się...
Ale czasami z domu gna mnie - nie ma rady -
upojna siła, i nie będę kryła, że

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia,
na miłosny, czarujący zwischen ruf,
który niczego nie narusza i nie zmienia
bez zobowiązań, zaklęć, przysiąg, wielkich słów.
Kotku mój, i tobie także o to chodzi,
to widać w jednej chwili, więc
przeżyj ze mną czarujący epizodzik,
co świtem znika i nie rani serc.

I ty zapewne też niezłomne masz zasady:
twa żona, dom - to tylko liczy się...
Ale i ciebie pcha, kochasiu - nie ma rady -
ta sama siła, a więc proszę nie kryj, że

masz ochotę na chwileczkę zapomnienia,
na miłosny, czarujący zwischen ruf,
który niczego nie narusza i nie zmienia,
bez zobowiązań, zaklęć, przysiąg, wielkich słów.
Kotku mój, mnie też dokładnie o to chodzi,
to widać w jednej chwili, więc
przeżyj ze mną czarujący epizodzik,
co świtem znika i nie rani serc.
(śpiewa Hanna Banaszak autora słów poszperam/wyszperam ale nie dziś)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 27.01.2009 20:02

Hihi, ano, chodzila mi po glowie taka mysl. Ale dalam sowie porzadnie w-czape i jestem! Ktos musi pisac, zeby ktos sie mogl urlopikowac. Jeszcze sowie gdzeis-kiedys odbije! U&U Teremi!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne