Hyde Park 2006

Zapisane na zawsze wątki forum.

Postprzez MarysiaB So, 11.02.2006 03:55

Eb, dobrej nocy. Niech Ci sie tylko Marczulajtis w uszance nie przysni.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez eb So, 11.02.2006 04:56

SPROSTOWANIE

Ten chorąży to ...
cytat z onet.pl

Polską flagę niosła debiutująca w igrzyskach snowboardzistka Paulina Ligocka. Początkowo chorążym reprezentacji "biało-czerwonych" miała być Jagna Marczułajtis, ale przeziębiła się i ceremonię otwarcia obejrzała w telewizji, w wiosce w Bardonecchii

Może to nie dawało mi spać. Znamienny jest ten cudzysłow "biało-czerwonych".

EDIT: Aby ochłodzić australijską atmosferę "Rowery dwa" ze strony Magdy Umer http://www.magdaumer.pl/listy69.htm

http://www.magdaumer.pl/rowertwo.jpg

http://www.magdaumer.pl/rowerone.jpg
eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez teremi So, 11.02.2006 11:12

Witaj HP
tu ja - Wasz geniusz komputerowy
ale jak zawsze - od początku. Wczoraj wieczorkiem chciałam Was poczytać a tu nie ma internetu. Była to już godzina, gdzie w administracji nikogo poza automatyczną sekretarką nie było - nagrałam się, w nocy i rano sprawdzałam i nic. No to dzisiaj o świcie koło 9.00 - telefonuję do operatora a ten twierdzi, że u nich wszystko w porządku a błąd u mnie. Zadał mi głupie pytanie w jakim systemie działa mój komputer - a skąd ja mam to wiedzieć - zapytałam "a co to jest ten system" - dalej powiedział mi co mam zrobić, lecz po mojej uwadze "ja tego nie mam" odpowiedział, że jak się pani nie zna na komputerach to ja nic nie poradzę. Jednak moja wrodzona anielska (hi hi hi) cierpliwość nakazała odczekać i ponowić próbę - telefoniczną. Tym razem poprosiłam żeby pan potraktował mnie jak b... i wytłumaczył po kolei raz jeszcze - no i jestem.

MaSza - czegóż się nie robi dla towarzystwa - miałam oczywiście jechać na proszony obiad ale nic to zostanę (dla Ciebie) w domu. Z tekstem to coś kręcisz - jak mogłaś w innym temacie podrzucić - czy Ty wiesz ile dobrej lektury przez to strociłam... no cóż będziesz miała jednak szansę na rehabilitację. Mój słuzbowy skaner - to tak na marginesie - już działa, ale była juz jedna opowieść komputerowa - tę zostawię na inną chwilę.

Maciejko - każdy pretekst do NIE chodzenia na basen jest dobry, ale przeziębiać się w tym celu to lekka przesada. Niestety to co za oknem serwuje nam Matka Przyroda sprzyja wszelkim problemom zdrowotnym. Czekam na brudnopisy.

Gocha - to dopiero musiało być szaleństwo językowo-kulinarne

Marysiu B - dzięki za opowieść - przyznaję - nie znałam dalszych Jej losów - znałam tylko zdjęcie. Niestety tak jest, że zawsze największą ofiarę we wszystkich konfliktach ponoszą dzieci. Mam na myśli nie tylko wojnę ale i konflikty rodzinne, szkolne...

Piękne te zdjęcia Rikkiego

No cóż chwilowo życie mnie wzywa - wrócę trochę później i dam MaSzy szansę na rehabilitację
a wszystkich pozdrawiam.
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Erica So, 11.02.2006 11:17

Ech, Jagna to raczej nie spodobała się w tej oto produkcji...
Jakżeby w telewizji rządowej i w kraju na wskroś poprawnym i jakimś tam jeszcze, słów mi zabrakło...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 57689.html

Eeee, ja tu zwykłe plotkarstwo urządzam...

Pozdrawiam i ściskam
Avatar użytkownika
Erica
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr, 18.05.2005 19:04

Postprzez teremi So, 11.02.2006 12:31

Kochana Kangurzyco - dopiero przed chwilą dowiedziałam się, że przed kilkoma dniami (6 lutego - czy tak?) świętowałaś urodziny. Jak widać dobrze w Australii działa antywywiad, bo tu do mnie nie było żadnych przecieków - i do tego okrągła. Ja mogę tylko sobie śpiewać razy kilka "ale to już było" - natomiast przed Tobą kolejne okrągłe rocznice. Za każdym razem będzie ten stres "że okrągła" a po chwili myśl - "będzie następna".
Przyjmij, proszę spóźnione życzenia a zamiast kwiatów te oto słowa napisane przez Wojciecha Młynarskiego:

"Ty"
Byłaś u kresu drogi
dalekim światełkiem,
nadzieją, której darmo
szukać mędrca szkiełkiem.

Byłaś serca stukotem
i myśli gonitwą,
i żebyś wreszcie przyszła
żarliwą modlitwą.

Byłaś liściem tańczącym
w purpurze jesieni,
byłas drzwi niecierpliwym
uchyleniem w sieni

i chwilą, w której zamarł
czas i znikła przestrzeń,
przez jedną chwilę byłaś,
tym byłaś, a jesteś...

Jesteś wesołym ogniem,
co strzela wysoko,
nadzieją, której darmo
szuka mędrca oko.

Czasem mierzonym serca
biciem niecierpliwym,
i żebyś tu została
westchnieniem żarliwym.

Jesteś moją muzyką
w siedmiu strunach śpiącą
i garścią śniegu, w którą
wtulam twarz płonącą.

i nitką, co się złoto
w przędzy myśli przędzie,
tym wszystkim dla mnie jesteś,
tym jesteś, a będziesz...

Będziesz wiatrem wiosennym,
co wieje od rzeki,
będziesz snem, co zmęczone
zamyka powieki.

Moim świtem spokojnym,
dni szarych urodą,
będziesz soli okruchem
i chlebem i wodą.

będziesz niezgrabnym wierszem
i świerszczem w kominie,
babim latem w jesieni
i kolędą w zimie,

bo tak nam już sądzone,
tam gdzie ja - ty wszędzie
byłaś, jesteś i będziesz,
byłaś, jesteś, będziesz...

P.S. a jeżeli nawet coś z tymi datami pomyliłam - to i tak ta piosenka jest dla Ciebie
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez MarysiaB So, 11.02.2006 12:45

Kurcze, Teremi, mam juz swoje lata! Czy zdajesz sobie sprawe, ze takiej dawki wzruszen moze nie wytrzymac moje skolatane serce? Dzieki! A te masaze to byly wlasnie na stres. I ucieczka od ludzi. Dobry Kangur mi sie trafil. Przemysliwam o bledziku, bo slaba jestem. Dzieki za wszystko.

Rikki, zdjecia piekne, bo miejsca piekne, nawet zima, nie? Dziekuje.
Eb, dziekuje za zdjecia, rozne. A rowery przysypane sniegiem wygladaja dosc smetnie, prawda?
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez teremi So, 11.02.2006 13:47

teraz już wszystko rozumiem, ale niestety nie przebijesz mnie ilością przeżytych lat i co jest najzabawniejsze to to, że polubiłam siebie w tym wieku jeszcze bardziej niż dotąd (mam więcej lat i wspomnień do lubienia po prostu).
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez eb So, 11.02.2006 15:14

eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez eb So, 11.02.2006 16:04

Przepraszam za post jeden pod drugim. Cel uświęca środki.

Jest to videoclip testowy /kawałek pięknej Australii/ , wielkość 15MB.



ftp://www.eb.enterpol.pl:eb@www.eb.ente ... 1_10MB.avi

Należy klinąć prawą myszą na link i zapisać jako... /save target as.../, proszę zapamiętać gdzie to się zapisało. Po skończonym ściąganiu, odszukać plik Australia_1_10MB.avi i odtworzyć go w np w WMP.

eb
eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez MarysiaB So, 11.02.2006 16:05

Eb, bede miala w poniedzialek /taka obietnice uslyszalam/. Moj laptop to kompletna kaszana.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez eb So, 11.02.2006 16:17

MarysiuB to potraktuj to w poniedziałek jako mój prezent urodzinowy dla Ciebie, może sobie przy tym poryczysz, łzy obmywają i oczyszczają przez to duszę.
Do tego walczyka na końcu zapraszam Cię do tańca i na pewno obydwaj bardowie nie będą nam mieli tego za złe, jestem o tym przekonany.

ftp://www.eb.enterpol.pl:eb@www.eb.ente ... ki/jk2.JPG
eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez MarysiaB So, 11.02.2006 16:35

B. dziekuje. Tak, zdarzaja sie Kangurzyce dosyc placzliwe, skore do wzruszen. I lubie tanczyc, chociaz walczyk weselny w kangurzym wykonaniu to byla katastrofa. Ale teraz jestem taka troche starsza, bardziej doswiadczona.../smieje sie/ Nieee, no na pewno byloby lepiej.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez M.C. So, 11.02.2006 19:51

Kangurzyco!!! Wszystkiego NAJlepszego ( i nie chodzi tu o sprawy azjatyckie bynjamniej...). Dla Ciebie, z dedykacja maly cytat

"Don't kid yourself, Francesca: you are anything but a simple woman."

I zyczenia zdjeciowe, oby nigdy nie zabraklo nenufarow w Twoim zyciu.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa N, 12.02.2006 00:31

"Lepiej późno, niż wcale"...i nie chodzi mi bynajmniej o porę dnia...Nie wiem wprawdzie, kto to powiedział i co miał w danym momencie na myśli, ale ja mam urodziny Kangurzycy...

Marysiu, z okazji ekhm, ekhm urodzin, życzę Ci wiecznej wiosny w sercu, bo dzięki temu wiem, że są jeszcze na tym świecie porządne kangury, oraz jesiennych nastrojów l-k od czasu do czasu, bo wtedy zmuszasz do umysłowego fitnessu, co cholernie lubię...Lato i zimę zdecydowanie odrzucam, bo nie lubię skrajności...więc niech Ci zawsze będzie tak w sam raz! Marzeń i snów pod dostatkiem, nieustannego zapału do życia, szczęścia rodzinnego tyle, ile dusza zapragnie! No, i oczywiście, żeby kabel był zawsze pod ręką, bo jak inaczej miałabym się o tym wszystkim dowiedzieć...? ¦ciskam Cię mocno w pasie, a nawet mogę ucałować po starej, hapowskiej znajomości! W ramach prezentu obiecuję obejrzeć wystawę w Zachęcie pt. "Przypływ", prezentującą nowe prądy w sztuce Australii, która rozpoczyna się w najbliższy wtorek i potrwa do 9 kwietnia. Może być...? Pozdrawiam Cię najserdeczniej! Wysiaduję gołąbka....

www.zacheta.art.pl
http://www.vceart.com/artists/weaver/page.2.html
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaB N, 12.02.2006 01:11

No i hop! do azylu. Dziewczyny, kochane jestescie, dziekuje, buziaki. Emsi, bez nenufarow to bym dlugo nie pociagnela, a te od Ciebie - piekne. MalgosiuM, czekam na relacje, na pewno czegos sie dowiem o nowych pradach w sztuce australijskiej. Och, jak ja lubie posmiac sie z siebie! Pa, lece.
Ps. A tego czerwonego kangura to chyba gdzies widzialam.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez Trzynastka N, 12.02.2006 01:34

HP!
To nie jest fair:
Gdzie w tym kredensie kalendarz z terminami urodzin, imienin hapowek, no pytam sie, gdzie?
A potem jak niby nigdy nic Kangurzyca bedzie o wszystkim na czas pamietac i glupio sie zrobi natychmiast.
MarysiuB:
Wierszyk jako laurka i ta droga na obrazku, niech bedzie bez wielu zakretasow (wyglada na spokojnie sie wijaca).
Z wierszyka sorry za "softer around the edges" i nie chodzi mi o zewnetrzny wyglad (hi, hi), tylko bogate wnetrze.
Niech Ci sie zycie podoba, tak po prostu....13

Today, you are a little wiser,
truer to yourself,
and more confident and comfortable
than you were the year before.
You are stronger and deeper on the inside
because of the experiences
life has given you,
and softer around the edges
because of the things
you have let go of along the way.
You are clearer about your dreams
and your purpose…
…and richer because of the laughter,
love, and friendship
you have shared.
And the gifts you have gathered
just make you all the more beautiful.
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez eb N, 12.02.2006 02:22

eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez MarysiaB N, 12.02.2006 05:16

Trzynastko, o Twoich urodzinach na pewno nie zapomne. Co prawda napisalam, ze dam fory Scianie, ale byla to chwila slabosci. W tym miejscu uroczyscie i oficjalnie odwoluje te obietnice. Dziekuje za zyczenia, za laurke i za droge /no, tylko taka! Jejku, ile takich przeszlam.../
You are stronger and deeper on the inside
because of the experiences
life has given you.
Niech Ci sie zycie podoba...ladne.

Eb, znam te miejsca. Wszystko obejrzalam ze zrozumieniem. Zauwazylam znak kanalu Nine austr. tv. Czy Ty tez go odbierasz? /smieje sie, pewnie bez sensu, bo nie wiem, co i jak./ Czy to sa zdjecia ze strony Nine?
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez eb N, 12.02.2006 06:30

2 lata temu pomagałem komuś z waszego kontynentu przetworzyć zapis telewizyjny na .avi
i on podsyłał mi próbki zapisu
Czy zauważyłaś ruch kwiatka?

Edit: Intuicję masz bardzo dobrą, w dobie przekazu satelitarnego jest to możliwe, tylko przy jakiej ilości widzów dla dziewiątki w Europie. Ale AO oglądaliśmy jednocześnie razem z Tobą
eb
 
Posty: 231
Dołączył(a): Wt, 29.11.2005 14:28

Postprzez MarysiaB N, 12.02.2006 07:50

Eb, dobrze, ze mi napisales. Odczekalam dluzej, bo u mnie wszystko przez ten kabel dosc powoli chodzi, i tak, kwiatek rusza sie.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum