w temacie romana p.

Tutaj publikujcie swoje opowiadania, scenariusze, felietony, rysunki itp

Re: w temacie romana p.

Postprzez KAMIL Cz, 08.10.2009 10:04

ZENOBIA napisał(a):ja nie podzielam.
przyjechal po nagrode i ją dostal. taką jaką powinien.


:shock:
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: w temacie romana p.

Postprzez Maryna More Cz, 08.10.2009 11:00

podraza3 napisał(a):...zastanawiam się czemu służyć ma zachowanie władz - podobno autonomicznej - szwajcarii w sprawie romana polańskiego? aresztowanie wybitnego reżysera podczas gali, na której miano mu wręczyć nagrodę za całokształt, jest delikatnie mówiąc; chamstwem. tym bardziej, że polański często pomieszkuje w szwajcarii, gdzie ma dom, więc nie byłoby problemu z zatrzymaniem go w innym terminie. nie ukrywam, że prawo powinno być dla wszystkich jednakie, ale ściaganie polańskiego w momencie, kiedy poszkodowana tego nie wymaga, jest dla mnie już lekką paranoją!

jestem ciekaw, czy podzielacie powyższą opinię,
pozdrawiam
rp



Polityczna gra, chodzi o układy i układziki Szwajcarskiego banku UBS.
Historia świata nie jest niczym innym jak biografią wielkich ludzi. .
Avatar użytkownika
Maryna More
 
Posty: 735
Dołączył(a): Wt, 01.09.2009 09:52
Lokalizacja: 12305 5th Helena Drive, Brentwood CA

Re: w temacie romana p.

Postprzez ZENOBIA Cz, 08.10.2009 15:11

KAMIL napisał(a):
ZENOBIA napisał(a):ja nie podzielam.
przyjechal po nagrode i ją dostal. taką jaką powinien.


:shock:

:?: :shock:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: w temacie romana p.

Postprzez ZENOBIA Cz, 08.10.2009 15:25

Maryna More napisał(a):Polityczna gra, chodzi o układy i układziki Szwajcarskiego banku UBS.

....etam, stosując tradycyjną zasadę wszelkich kryminalów moze warto się zastanowić komu najbardziej zależało na przyskrzynieniu RP, a znając treść jego ostatniego, no wiadomo że niedokończonego z przyczyn obiektywnych /hihi/ filmu nietrudno sie już domyslec aocochodzilo.


:mrgreen:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35



Excellent Product Blog

Postprzez FrankJScott Wt, 12.12.2023 22:53

Please try Google before asking about Cool Product Info c35fd7d
FrankJScott
 
Posty: 10567
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천

Recommended Product Guide

Postprzez FrankJScott Wt, 19.12.2023 16:43

Please try Google before asking about Updated Product Website 9803_59
FrankJScott
 
Posty: 10567
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천

Re: w temacie romana p.

Postprzez welfareheals N, 10.03.2024 07:40

welfareheals
 
Posty: 33376
Dołączył(a): Cz, 23.09.2021 12:39

Recommended Buying Gold Tips

Postprzez FrankJScott Pn, 15.07.2024 08:42

To the man talking about zlate investicni mince, zlato dph, zlate slitky praha, ruska mince, zlato aktuáln?, st?íbro na prodej, prodej zlatých mincí, zlato obrázky, výkup zlatých mincí praha, prodej mincí brno, I highly recommend this my latest blog post on buying gold forum or koup? investi?ního zlata, st?íbro výkup, investi?ní zlato diskuze, zlaté mince cena, hledani zlata v cechach, ceny zlata a st?íbra, mince cena, ?nb zlaté mince, st?íbro aktuáln?, ?eská mincovna zlaté mince, on top of this funny post about buying gold details as well as 10g zlato, investicni slitky, ?eská spo?itelna zlaté slitky, 1 unce zlata cena, zlataky cz praha, brno výkup zlata, zlato v minci na 4, zlaté mince na prodej, burza st?íbro, investi?ní zlato 10g, and don't forget this how you can help on buying gold details which is also great. Also, have a look at this click for source for buying gold url alongside all burza cena zlata, ceska statni mincovna, dph zlato, ?erná zlato, 10g zlata cena, velkoobchod zlato, ?nb zlato prodej, investicni mince zlate, zlatý slitek 10g, unce zlata cena, not to mention this over at this website on buying gold site with výkup st?íbra cena, cena vykupu stribra, cena vykupu zlata, dph na zlato, tavba zlata, cena st?íbra, zlaté slitky cena, nakup zlata diskuze, ?erná zlato, hledani zlata, for good measure. Check more @ Awesome Ugslot Blog 1b9ed29
FrankJScott
 
Posty: 10567
Dołączył(a): Wt, 17.08.2021 23:30
Lokalizacja: 파워볼사이트 추천

Poprzednia strona

Powrót do Wasza twórczość



cron