HYDE PARK

Postprzez ness So, 10.03.2007 22:56

Przyszłam tu do Was, Druhny po PH. To znaczy mnie go chyba nie brak, ale forum smutnieje i żal patrzeć...
Smuty i nuda...
trza coś wymyślić..

salutuję zatem siedząc na baczność
i...
narka
wpadnę jeszcze niebawem...
Avatar użytkownika
ness
 
Posty: 3029
Dołączył(a): Śr, 15.03.2006 20:56
Lokalizacja: home sweet home

Postprzez Monika:* So, 10.03.2007 23:23

kochaniutka my tu mamy 444% PH każda <każdyciągle Misieknie moge sie przyzwyczaić że jesteś>
wiec sobie bierz ile chcesz:)
Avatar użytkownika
Monika:*
 
Posty: 1183
Dołączył(a): So, 24.06.2006 19:28

Postprzez Trzynastka N, 11.03.2007 01:28

Nesska, spisz, a ja Ci na zamowienie magnoliowa wiosne robie.
Kolorowych.......... I pamietaj, ze kazdy chce powiedziec cos najcieplejszego, tylko czasami nie wiadomo jak. Bo jednego dnia chory potrzebuje wszystkich mozliwych ramion, a drugiego bledzika i ciszy. Trzymaj sie, Sloneczko!

Musze zobaczyc, jak jednorazowo rozciagne HP.
No, suuuper.
Czy to oznacza, ze teraz moge Wam wkleic wszystkie zdjecia z wakacji,hi,hi?????????????? To trzeba nadrobic, bo jakos za szybko sie teraz HP otwiera po przejsciu do lamusa:)

Dwa dni temu polazlam do mojego lasu, poszwedac sie po roztopach, poszeptac pod nosem idac wzdluz rzeki, popstrykac szarosci, przemyslec, pomarzyc. Cudnie bylo, smetnie i spokojnie. Zegnalam sie z zima, ktorej nie polubie nigdy, ale przyznac musialam racje, ze dzieki jej dlugiej obecnosci zawsze tym mocniej odczuwam moja ukochana wiosne. Teraz wypatruje zieleni spod tych szarosci. Wszystko nabiera innego znaczenia, zyc sie chce. Troche slonca i niby ten sam swiat, a tak inaczej sie go odbiera.

Sie trzymajcie!...13


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez M.C. N, 11.03.2007 07:51

Dac tu odpowiedz nie tak latwo, (czili proba odpowiedzi na pytanie Ness, jak ozywic forum)

bo chcialbym w koncu raz ustalic,(raz, dwa,...., cztery....., dziewiec ustalen proponuje w tej sprawie)

czysmy sie troche nie zanadto....(bo co za duzo to zdrowo?)

...ostatnio rozdokazywali(acha, KTO dokazywal byl w administracji? Podniesc reke i blagac pana Darka o przebaczenie!)

mieni sie w kolo smiech perlysty(heeeeej, smiech to zdrowie! Twoje zdrowie Ness!)

gra i zabawom konca nie ma (jak to nie ma konca? Znowu te Hobbity?)

szczerzymy sie jak u dentysty (Druhny sie szczerza? Znaczy sie lecimy brudnopisami o przygodach Z dentystami?)

az w koncu zrodzi sie dylemat...(otoz wlasnie, maMY dylemat "Jak ozywic forum?" Moze Konkurs? A moze poprosimy o LATWE przepisy?)

W co sie bawic, w co sie bawic (w Kredens! W wierszenki! W potrzasnie galezia! W rure!)

Gdy mozliwosci wszystkie wyczerpiemy ciurkiem? (byle tylko kranowki nie zabraklo)

Na sama mysl(a co taka samotna ta mysl?)

pot zimny zrasza zaraz czolo(goraco dzisiaj u mnie bylo, no i przyszlo lato...Sorki-roslki, takie jest zycie nad Pacyfikiem w epoce dziur ozonowych)

i mniej wesolo pod czerwonym ci kapturkiem. (mnie sie wydaje, ze forumowicze kryja sie gdzies pod kapturkami, przyjdzie wiosna to wyjda, albo to pierwszy raz?)

W co sie bawic, w co sie bawic (a moze by tak zapytac gdzie sie bawic? Na ten przyklad Sowa odkryla nowe miejsce zabawy, hi hi, W stole /nastepny emblemat Sowy to bedzie termit w akcji zjadania drewna/)

tych watpliwosci nie rozwieje zadna wrozka (aaaaa, bo to pan Wojtek tutejszych wrozek nie zna....)

Kopciuszek dawno przestal grac w enetygencje(przerzucil sie na rumbikuba)

Entelygencja juz nie bawi sie w Kopciuszka (Alberta chce sie bawic w Kopciuszka przed polnoca, mowi ze ma nowe czerwone pantofelki. PS PSssssssttt..... Maszmunie czekam na relacje i kreacje z balu!)

niedobrze jest gdy czyha nuda (BOOOO!!!)

Gdy nie chcesz grac juz (ja to sie lubie bawic....wiem infantylna jestem, phi.....a KTO mi zabroni?!)

w berka czy czarnego luda (nie znam w ogole tej gry w czarnego luda, czy to jest to samo co stary niedzwiedz?)

a kiedy nawet juz nie beda mialy wziecia (najwazniejsze zeby synowa byla fajna, hihi, ja to jestem super! Druhny sie spytaja rodzicow mojego P., hi hi. Zawsze mam ostateczny glos...a co by Emcia chciala zrobic, zobaczyc, zjesc....A Emcia sie nie moze zdecydowac....ma-ka-bra....)

szare komorki do wynajecia....(to sie pociagnie niebieska farba i od razu pojda, phi)

W co sie bawic, w co sie bawic(OK, wydaje mi sie, ze szkoda, ze niektore tematy spadly po wymaganych 14 dniach...zagladalam czasami do tematu warszawskiego, albo byl taki temat o podrozach....)

daleka pora na pytanie to czy bliska (pora daleka a jutro trzeba nie tylko wstac, ale wstac o godzine wczesniej! Nie wiem Moniko, to moze byc tylko u mnie, przesuniecie czasu, hi hi, CA zawsze w czolowce!)

lecz w koncu przeciez trzeba bedzie je postawic (Teremi dziekuje za zubrowke! A czym bedzieMY przegryzac? PS Glodna jestem tak w nawiasie mowiac, zjadlabym kabanosa, taaaaa...)

Chociaz na razie w oku (hi hi, w oku to ostatnio przesiaduje serce, hi hi, ladne oko masz komu serce dasz, tra la la...)

tli sie smiechu iskra (rozniecic!)

Wiec chociaz wszyscy sa szczesliwi (jak to? A co sie stalo ze Swietym DNEM? Scianay, cos Ty zrobila boysom?!)

i nic nie sugeruje zmiany (yeeepiiiiii, no przeciez przyznalam sie ze zmiany to jak tak sowie lubie. Zmiany to MY a nie NAM!)

niech prosze jednak was nie zdziwi (Druhny COS jeszcze dziwi? Bo mnie to zdziwil ostatnio emblemat Sody Elektrody. Hi hi, teraz juz dluuuugo nic mnie nie zdziwi.)

ze jestem troche zdumany (a ma tatuaze?)

bo plynie czas (a jutro to poplynie wstecz HA! Czego sie nie robi w Dolinie Jabklowej, phi)

jak rzeka woda (ocean na horyzoncie, ahoy maties!)

i moze kiedys tak sie stanie (Alberta wali Hobbity torebka, bo jej zabraly czarodziejska kule)

ze bede chcial pobaraszkowac (prosimy na podloge!)

i zadam sowie sam pytanie (KTO pyta Sowy nie bladzi! Hi hi)

W co sie bawic, w co sie bawic (no dobra wystarczy tej zabawy, trzeba powiedziec wierszence dobranoc)

Daleka pora na pytanie to czy bliska (puenta juz blisko, czek)

Lecz w koncu przeciez (oj spiaca jestem, kiedy bedzie koniec tej wierszenki z refrenem?)

trzeba bedzie je postawic (kropke nad I, hi hi)

bo chleba dosyc (a u nas dzisaj w Safewayu odwolanao cala dostawe chleba ze sklepu, podobno byly w tym chlebie jakies czesci maszyny????? Niestety nie trafilam na wlasciwy bochenek...moze nastepnym razem.)

lecz roznie popyt na igrzyska (no to robimy Aukcje? Igrzyska raz, dwa, POOOOSZLYYYYY!)

pan Wojtek + (Emcia, sama spisalam tekst wojtenki, prosze o jakas mala nagrode, czy cus)

Dobrej, spokojnie, czulej, wymarzonej nocy....tu usnelam.

PS A druhny to wiedza ILE jest rodzajow magnolii? Dwa magnolie i Magnolia. HA!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa N, 11.03.2007 18:39

Drogie Druhny, zapraszam do Pejzaży z AO. Wkleiłam tam trochę zdjęć z dzisiejszej "Szansy na sukces". Mam nadzieję, że sprawią Wam przyjemność. Oczywiście, będzie też coś dla HP...

¦ciskam w pasie
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi N, 11.03.2007 18:44

Sowa przepraszam za wścibstwo, ale czy Ty zbyt mocno w tym pasie to się nie ścisnęłaś bo Cie nie widzę a może zapadła jasna ciemność i dlatego zniknęło Twoje urocze jak zawsze zdjęcie?
Oczywiście na stronie AO byłam zdjęcia widziałam i dziekuję ale program też widziałam i muszę stwierdzić że do śpiewania piosenek AO trzeba mieć nie tylko głos i słuch ale jeszcze to coś.

Trzynastko czy to tegoroczne już wiosna?

ściskam ... w pasie? - pozdrawiam
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Małgosia Sz N, 11.03.2007 19:24

eeee w tym bistro wtedy to było... szałowo... piękne czasy... a Grejs jak się przytuliła, co nie?

PS - oj wiedziałam, kiedy zajrzeć!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez MarysiaES* N, 11.03.2007 20:19

Wysłuchaj mojej pieśni Panie,
do Ciebie wznoszę dzisiaj głos.
Ty jesteś wszędzie, wszystkim jesteś Ty,
lecz kamieniem nie bądź mi.

Do Ciebie pieśnią wołam Panie,
bo ponoć wszystko możesz dać,
więc błagam daj mi szansę jeszcze raz,
daj mi ją ostatni raz.

Wystarczy abyś skinął ręką,
wystarczy jedna Twoja myśl,
a zacznę życie swoje jeszcze raz,
więc o boski błagam gest.

Do Ciebie pieśń tę wznoszę Panie,
czy słyszysz mój błagalny głos?
Raz jeszcze daj mi od początku iść,
daj mi życie jeszcze raz.

Już nie zmarnuję ani chwili,
bo dni straconych gorycz znam,
więc błagam daj mi szansę jeszcze raz,
daj mi ją ostatni raz.

A jeśli życia dać nie możesz,
to spraw bym przeżył jeszcze raz
tę miłość, która już wygasła w nas,
spraw bym ją przeżył jeszcze raz.

Do Ciebie pieśnią wołam Panie,
do Ciebie wznoszę dzisiaj głos.
Ty chlebem, ptakiem, słońcem możesz być,
więc kamieniem nie bądź mi.

/T.Nalepa-B.Loebl/

obejrzalam wlasnie wspomnienie o Tadeuszu Nalepie....i zrobilo sie tak jakos :( ...zostawiam Wam jeden z jego pieknych bluesow
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 11.03.2007 20:39

Przez NIĄ tu jesteśmy...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 11.03.2007 20:40

A na dobranoc JEJ śmiech...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Agniś N, 11.03.2007 20:41

I dzięki Niej !!!
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez M.C. Pn, 12.03.2007 05:21

Wieczor HP, weekend mialam taki bardziej pracujacy, domowy. Ale, obejrzalam w koncu Plac Zbawiciela (tu uklony dla Sowy i Maszmuna). Film mnie wciagnal, nawet za bardzo, bo w niektorych momentach chcialam przestac ogladac i nie moglam...Chodzil za mna dosyc dlugo, troche mnie przestraszyl, bo taka plynna jest tez granica w zyciu miedzy tym co jeszcze sie jako tako uklada i kompletna rozsypka...

Sowa, dzieki za piekne zdjecia KJ...
PS Czy moge prosic o powiekszona wersje twojego emblematu na skrzynke? Hihi, chcialabym zobaczyc ten uscisk w pasie w wiekszym formacie, ekhm ekhm...

Dzisiaj wysylam tylko pare fragmentow ogrodowych, moze byc zagadka, co na nich jest, z wyjatkiem magnolii, bo te to oczywiste. Nagroda bedzie nastepne zdjecie wiosny.



Obrazek



Obrazek


Obrazek


Dobrego nocodnia wszystkim zycze! Byle we mgle!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez MarysiaES* Pn, 12.03.2007 08:23

Obrazek
wczoraj na spacerze znalazlam taka wiosne...jeszcze nie jest bardzo ladna ale jest.
Pozdrawiam ...dzis bardzo slonecznie, prawdziwie wiosennie sie zapowiada, wyruszymy wiec szukac wiosennych okazow przyrody.
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez ness Pn, 12.03.2007 08:46

Czołem!
czy wiecie moje drogie, ze moje miasto Szczecin słynie z magnolii?
jest ich najwięcej ze wszystkich miast w Polsce!
to mamy coś wspólnego.
Tym optymistycznym akcentem...w pełnym szczecińskim słońcu (na dziś zapowiadali 17 stopni!) DOBRY DZIEń Wam mówię.

Trzynastko, wiem, wiem...ja jestem na szczęście tak skonstruowana, że wyciągam rękę po to, czego potrzebuję. Jeśli brak mi ludzi, to im to mówię, wychodzę, piszę, dzwonię, nie czekam aż się domyślą. Jeśli muszę sama ze sobą, to proszę rodzinkę o ewakuację, wyłączam telefon i już.
Trzymam się. Czasem śmiejąc się, czasem płacząc, ale się 3mam.
A teraz szykuję Roladkę do wiosenkowego spaceru i lecę.
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar użytkownika
ness
 
Posty: 3029
Dołączył(a): Śr, 15.03.2006 20:56
Lokalizacja: home sweet home

Postprzez Jerry Pn, 12.03.2007 09:07

Dobry dzień... No nie mówcie że w Szczecinie słońce świeci.... NAPRAWDę? 17 STOPNI? No to się przeprowadzam... tylko kawę wypiję i się pakuję!
Avatar użytkownika
Jerry
 
Posty: 1076
Dołączył(a): Pn, 05.03.2007 22:30
Lokalizacja: z sieci :)

Postprzez teremi Pn, 12.03.2007 11:00

witam słonecznie, bo słońce nie tylko w Szczecinie (Ness pozdrawiam) - Jerry bedziesz musiał się podzielić na cząstki, bo dzisiaj prawie w całym kraju ciepło i słonecznie a przypuszczam, ze i w Hameryce u Emci i Trzynastki też słońce.

Emciu dzieki za wiosnę w konkursie nie startuję bo z góry jestem na przegranej pozycji ale liczę na to, że do konca dnia dowiem się co jest na zdjęciach - magnolie i Magnolię rozpoznaję.

MarysiuEs to sobie tajnie popisałysmy - no cóż z tym forum jak z każdą nowością są problemy, trzeba się przyzwyczaić i odkrywac nieodkryte, czyli co robić żeby się samo logowało, ale to wymaga prób i błędów - zdjęcia opanowałam tylko tu muszą być jeszcze mniejsze niż na starym.
Dzieki za tekst Brekauci a przede wszystkim Mira Kubasińska byli moją fascynacją a Nalepa spiewa cudnie - teraz też tylko ciekawe czy tam tak namiętnie słuchaja bluesa.

Sowa dzieki za zdjęcia i tu i tam - pieknie te panie wyglądały na tej kanapie a Mann? jak zawsze uwielbiam go.

Ponieważ za oknem wiosna na 444% no to dla wszystkich słowa o miłosci

"Jeżeli serce szczere, miłość wierna

Jeżeli serce szczere, miłość wierna
Czuła tęsknota, najuczciwsze chęci
Siła pragnienia szlachetna, bezmierna
Długie błądzenie w ślepym labiryncie.

Jeśli na czole myśl jest wypisana
Głos przerywany bełkotem, westchnieniem
Lękiem czy wstydem mowa zniekształcana
Jeśli wpierw bladość, a potem rumieniec

Jeżeli kogoś mieć droższym nad siebie
Jeżeli z oczu gorzkie łzy wyciskać
Karmiąc się gniewem i bólem w potrzebie

Są powodami, że z miłości ginę
Płonąc z daleka, zamarzając z bliska
Sobie przypiszę szkodę, tobie - winę
(F.Petrarka tłum.J.Kurek)

kocham wiosnę
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Ściana Pn, 12.03.2007 14:35

Wpadam z wierszenka. Nie wiem jak sie nazywam i aocomichodzi. Takie tam. Byle we mgle!!!

Dac tu odpowiedz nie tak latwo, (czili proba odpowiedzi na pytanie Ness, jak ozywic forum) /zeby ozywic forum, nalezy rozpetac burze w szklance kranowki, tfu, uwagach do Forum oraz HP (patrz odezwa Kangurzycy do Narodu), a potem to juz sie samo bedzie krecilo/

bo chcialbym w koncu raz ustalic,(raz, dwa,...., cztery....., dziewiec ustalen proponuje w tej sprawie) /no to walne z grubej rury ustalenie numer dziewiec: DNO bylo, jest i bedzie!/

czysmy sie troche nie zanadto....(bo co za duzo to zdrowo?) /a nie? Smiech to zdrowie, Druhny sie usmiechaja? Tak przez lzy?/

...ostatnio rozdokazywali(acha, KTO dokazywal byl w administracji? Podniesc reke i blagac pana Darka o przebaczenie!) /Kangurzyco, wyciagaj lape! Emcia wywoluje CIEBIE. Nie chowaj sie pod bledzikiem/

mieni sie w kolo smiech perlysty(heeeeej, smiech to zdrowie! Twoje zdrowie Ness!) /bo jak sie nie ma z czego/kogo smiac, to mozna smac sie z samego siebie, phi! Czek - moja brudnopisowa Prawda Oczywista. PS Normalnie zaraz pekne ze smiechu/

gra i zabawom konca nie ma (jak to nie ma konca? Znowu te Hobbity?) /Hobbity chcialy zjesc koniec, ale Alberta obronila koniec wlasna piersia. Nie powiem Wam, co sie stalo z ta piersia, bo przeciez mlodziez nas czyta/

szczerzymy sie jak u dentysty (Druhny sie szczerza? Znaczy sie lecimy brudnopisami o przygodach Z dentystami?) /kategorycznie odmawiam!!!! WSPOMNIENIA z gatunku traumatycznych/

az w koncu zrodzi sie dylemat...(otoz wlasnie, maMY dylemat "Jak ozywic forum?" Moze Konkurs? A moze poprosimy o LATWE przepisy?) /prosze bardzo, podaje latwy przepis: zeby ozywic forum, trzeba isc na latwizne. Dobre, co?/

W co sie bawic, w co sie bawic (w Kredens! W wierszenki! W potrzasnie galezia! W rure!) /w cisze. Poprosze o Swieta Cisza. Chowam sie w mojej ulubionej szufladzie i tyle mnie bojsy widzialy. Podpisano: Jez/

Gdy mozliwosci wszystkie wyczerpiemy ciurkiem? (byle tylko kranowki nie zabraklo) /phi! A jak sie skonczy, to Sowa krzyknie na Miska i Mlody poleci do wodopoju i przyniesie Matce-Kurze baniaczek/

Na sama mysl(a co taka samotna ta mysl?) /nie SAMOTNA, tylko SAMA, czili niezalezna. Hi hi. Co na to Druhny Feministki z Partii Kobiet?/

pot zimny zrasza zaraz czolo(goraco dzisiaj u mnie bylo, no i przyszlo lato...Sorki-roslki, takie jest zycie nad Pacyfikiem w epoce dziur ozonowych) /teeeee Emcia, wlasnie sie dowiedzialam, ze w Hameryce to przesuwaja czas kilka tygodni wczesniej, zeby ludzkosc korzystala wiecej ze swiatla dziennego i tym sposobem nie rozpychala dziury ozonowej. Inconvenient Truth?/

i mniej wesolo pod czerwonym ci kapturkiem. (mnie sie wydaje, ze forumowicze kryja sie gdzies pod kapturkami, przyjdzie wiosna to wyjda, albo to pierwszy raz?) /a skoro sie kryja, to znaczy ze nie chca sie dopisywac. Wolnosc slowa! Przeciez nie mozna NIKOGO zmuszac do pisania. PS Czek - Kangurzyco, do Ciebie mowie. Odwracam kota ogonem, jak zawsze.../

W co sie bawic, w co sie bawic (a moze by tak zapytac gdzie sie bawic? Na ten przyklad Sowa odkryla nowe miejsce zabawy, hi hi, W stole /nastepny emblemat Sowy to bedzie termit w akcji zjadania drewna/) /A Druhny co tak sie zaskoczyly emblematem Sowy?! Ja Sowe widzialam na wlasne oczy, moge potwierdzic, ze Sowa wyglada jak Sowa. Mnie tam Sowa nigdy nie zaskoczy, phi! Zycie bez Sowy to by dopiero bylo NUDne/

tych watpliwosci nie rozwieje zadna wrozka (aaaaa, bo to pan Wojtek tutejszych wrozek nie zna....) /zapoznac pana Wojtka z Alberta? Hi hi/

Kopciuszek dawno przestal grac w enetygencje(przerzucil sie na rumbikuba) /widac czarno na bialym, ze Emcia to spisala ze sluchu, co nie?/

Entelygencja juz nie bawi sie w Kopciuszka (Alberta chce sie bawic w Kopciuszka przed polnoca, mowi ze ma nowe czerwone pantofelki. PS PSssssssttt..... Maszmunie czekam na relacje i kreacje z balu!) /Maszmun ma na dziewiate Kopciuszek - czek/

niedobrze jest gdy czyha nuda (BOOOO!!!) /a taka nuda na dnie, to dopiero super denna nuda/

Gdy nie chcesz grac juz (ja to sie lubie bawic....wiem infantylna jestem, phi.....a KTO mi zabroni?!) /nie smiem zabierac glosu, bo jeszcze mnie Emcia przeniesie do archiwum, hi hi/

w berka czy czarnego luda (nie znam w ogole tej gry w czarnego luda, czy to jest to samo co stary niedzwiedz?) /no luuuudzieeee! I to mowi Matka-Kura? Emciu, poprosze o dzienniczek uwag/

a kiedy nawet juz nie beda mialy wziecia (najwazniejsze zeby synowa byla fajna, hihi, ja to jestem super! Druhny sie spytaja rodzicow mojego P., hi hi. Zawsze mam ostateczny glos...a co by Emcia chciala zrobic, zobaczyc, zjesc....A Emcia sie nie moze zdecydowac....ma-ka-bra....) /Bronka, gdzie jestes? Wylaz! Strasza kotwicami w wierszenkach/

szare komorki do wynajecia....(to sie pociagnie niebieska farba i od razu pojda, phi) /pojda w cholerkunie?/

W co sie bawic, w co sie bawic(OK, wydaje mi sie, ze szkoda, ze niektore tematy spadly po wymaganych 14 dniach...zagladalam czasami do tematu warszawskiego, albo byl taki temat o podrozach....) /tra la la la. Trzeba miec znajomosci w Uwagach do Forum, zeby Druhnom zalatwic archiwum, phi!/

daleka pora na pytanie to czy bliska (pora daleka a jutro trzeba nie tylko wstac, ale wstac o godzine wczesniej! Nie wiem Moniko, to moze byc tylko u mnie, przesuniecie czasu, hi hi, CA zawsze w czolowce!) /zwlaszcza jesli chodzi o rozpychanie! PS Emciu...znowu pozary w poludniowej CA, smutne/

lecz w koncu przeciez trzeba bedzie je postawic (Teremi dziekuje za zubrowke! A czym bedzieMY przegryzac? PS Glodna jestem tak w nawiasie mowiac, zjadlabym kabanosa, taaaaa...) /wyslalabym Ci, Droga Emciu, jedna wielka w-czape, ale normalnie szkoda pistacji na budowanie w-czapy. Hi hi...czytasz miedzy wierszami? PS Dziekuje pieknie/

Chociaz na razie w oku (hi hi, w oku to ostatnio przesiaduje serce, hi hi, ladne oko masz komu serce dasz, tra la la...) /dobre, Emciu, dobre! Smiech to zdrowie!/

tli sie smiechu iskra (rozniecic!) /eee tam...sa takie ogniska, ktore lepiej zagasic/

Wiec chociaz wszyscy sa szczesliwi (jak to? A co sie stalo ze Swietym DNEM? Scianay, cos Ty zrobila boysom?!) /Swiete Dno bylo, jest i bedzie. Zaczynam sie usmiechac do DNA. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Taka mantra/

i nic nie sugeruje zmiany (yeeepiiiiii, no przeciez przyznalam sie ze zmiany to jak tak sowie lubie. Zmiany to MY a nie NAM!) /przy moim ADHD, to zmiany bardzo mile widziane/

niech prosze jednak was nie zdziwi (Druhny COS jeszcze dziwi? Bo mnie to zdziwil ostatnio emblemat Sody Elektrody. Hi hi, teraz juz dluuuugo nic mnie nie zdziwi.) /dziwi mnie to, ze NIC mnie nie dziwi, moze byc?/

ze jestem troche zdumany (a ma tatuaze?) /ma, wkleic?/

bo plynie czas (a jutro to poplynie wstecz HA! Czego sie nie robi w Dolinie Jabklowej, phi) /oszczedza sie Dziure Ozonowa?/

jak rzeka woda (ocean na horyzoncie, ahoy maties!) /bez oceanu to by dopiero bylo dno, a tak to przynajmniej cos/ktos mnie trzyma przy zdrowych zmyslach (Druhny sowie daruja „ekhm..ekhm”, dobra? Ja pisze do Was z dna/

i moze kiedys tak sie stanie (Alberta wali Hobbity torebka, bo jej zabraly czarodziejska kule) /Konkurs! Po cholerkunie Albercie czarodziejska kula?! Ekhm..ekhm/

ze bede chcial pobaraszkowac (prosimy na podloge!) /Maszmun, prosimy o nowe zdjecia. Alberta pyta czy statyw pana F., tfu, T. stoi na podlodze? Hi hi/

i zadam sowie sam pytanie (KTO pyta Sowy nie bladzi! Hi hi) /Sowa! Pieeeeeeeekneeeeeeeee zdjecia!!!!!! Normalnie miod na serce! PS A do tego Spiacy Pan Edward! Oczy mi sie spocily/

W co sie bawic, w co sie bawic (no dobra wystarczy tej zabawy, trzeba powiedziec wierszence dobranoc) /Byle we mgle!/

Daleka pora na pytanie to czy bliska (puenta juz blisko, czek) /przepraszam Druhny ale mam jakas „kreatywna blokade”. Bede jak bede/

Lecz w koncu przeciez (oj spiaca jestem, kiedy bedzie koniec tej wierszenki z refrenem?) /nie dosc, ze roszczeniowa synowa, to jeszcze oszczedza na wierszenkach/

trzeba bedzie je postawic (kropke nad I, hi hi) /Maszmunie! Widzisz i nie grzmisz!/

bo chleba dosyc (a u nas dzisaj w Safewayu odwolanao cala dostawe chleba ze sklepu, podobno byly w tym chlebie jakies czesci maszyny????? Niestety nie trafilam na wlasciwy bochenek...moze nastepnym razem.) /a to by sie Hobbity ucieszyly z takiego bochenka. Chrum, chrum/

lecz roznie popyt na igrzyska (no to robimy Aukcje? Igrzyska raz, dwa, POOOOSZLYYYYY!) /Dno. Halas. Krzyki ludu. Lwy wychodza z klatek. Gladiatorzy, zwani bojsami do boju. Czy mozna uciec od zycia? Gdzie moj dzipies. Cholerne Hobbity..../

pan Wojtek + (Emcia, sama spisalam tekst wojtenki, prosze o jakas mala nagrode, czy cus) + /Scianay. PS Emciu, przymykam oczy na te wszystkie literowki i daje Ci w nagrode kolejna wierszenke. Szczekasz? COPY/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez duska38 Pn, 12.03.2007 15:09

Hello!
Fakt wiosna w pełnej krasie... jest cudnie! cudnie! - tylko ja zdycham na zwolnieniu... Ale co tam - katar się zgubi, i kaszel kiedyś też...

Sowa! a co tam na tym emblemacie... szkło powienkszajace pozyczyłam - i tak jakoś słabo widzem, ale toz to nie sowa...nie?
A jak nie sowa...to nie Ty!
Zdjęcia CUDNE! szczególnie te z KJ. Dobrze ze Ktoś czuwał... Bo ja na własne życzenie zreszta... programu nie widziałam. A może jest jakaś powtórka- gdzieś? kiedyś? Może tylko ja nie wiem :cry:

Magnolie jak zwykle przepiękne... może i u nas gdzieś bym znalazła :wink: Teraz zacznie kolorowiec świat... Juz nie mogę doczekać się ukwieconych drzew

Ponieważ siłą rzeczy nie dane mi są póki co spacerki... a raczej łóżko ...pożeram więc "Przejazdem przez życie...kroniki rodzinne" Lucjana Kydryńskiego - szczerze polecając

Niech no tylko zakwitną jabłonie - HalinaKunicka / to tak w temacie.../

¦wiat nie jest taki zły
¦wiat nie jest wcale mdły
Niech no tylko zakwitną jabłonie
To i miljon z nieba kapnie
I dziewczyna kocha łatwiej
Jabłonie kwitnące jabłonie

Wszyskim manna pada z nieba
Ludzie mają co potrzeba
Darmo światło , gaz, lokaje
¦pią od rana do wieczora
Czasem drepczą do kościoła
I nocą zmęczeni śpiewają

¦wiat nie jest taki zły
¦wiat nie jest wcale mdły
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Babcie wnuczkom bajki klecą
Złote zęby z nieba leca
Jabłonie kwitnące jabłonie

Oto kurka na niebiesie
Zgadujemy co nam niesie
Biały śnieg czy srebrne złotówki
Wszyscy klniemy toż to skandal
Dzisiaj z nieba wstyd i granda
Lecą - gorące parówki

¦wiat nie jest taki zły
¦wiat nie jest wcale mdły
Tak kończymy tę naszą melodię
Wiosną ludzie umierają
Wiosną ludzie się kochają
I dziewczyna z ulicy i złodziej
Policjanci i poeci ,chuligani - złote dzieci
Wszyscy tańczą do świtu kankana
¦pią od rana do wieczora
Czasem drepczą do kościoła
A w nocy zmęczeni śpiewają

¦wiat nie jest taki zły
¦wiat nie jest wcale mdły
Niech no tylko zakwitną jabłonie
To i miljon z nieba kapnie
I dziewczyna kocha łatwiej
Jabłonie kwitnące jabłonie

Pozdrawiam D.
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez danuta green Pn, 12.03.2007 15:42

Wczoraj Emcia napisala sliczna darenke. Pomyslalam, ze nawiaze do tematu, poszperalam w grafikach pana Jerzego Kolacza , ktory mieszka i tworzy w Toronto i tak powstala illustrenka. Dzisiaj to brzmi jak musztarda po obiedzie, ale wczoraj zapatrzylam sie na piekne zdjecia Sowy (w nowym przebraniu) i nie chcialam zmieniac nastroju.
Chcecie sie dopisac? A moze dorysowac...
Obrazek
Obrazek
[img]http://img401.imageshack.us/img401/5871/pic[turehp2qt5.jpg[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
danuta green
 
Posty: 99
Dołączył(a): Wt, 26.12.2006 08:33

Postprzez duska38 Pn, 12.03.2007 15:48

Hi! Hi! Czy na tym drzewie... to Ty Sowa? :lol:
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron