POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez soulinka Wt, 07.01.2014 01:32

Czas płynie tak szybko.. Tyle się zmieniło, a jednocześnie tyle nam zostało. Ness ciągle tu JEST... Czasami czytam Jej zostawione tu literki i cieszę się, że jest, że działa wciąż - na tak wielu poziomach. Pokazuje też, że to co napiszemy po nas zostaje. Jakoś zawsze jesteśmy - nie tylko w myślach i pamięci, ale także w przez nas poukładanych słowach... Jak dobrze, że zostają. W chwilach zwątpień niosą światło.

Choć nadal nie ma Jej. Nieznośnie tupie w środku myśl, że mogłyśmy się spotkać, że tak blisko, że pewnie byłoby to możliwe, gdyby...

Dziś już mniej odkładam, nie czaję się jak przestraszony królik, częściej mówię co i jak czuję, że lubię, że ważne, że potrzebne, że właśnie tak... Jutro... nie wiadomo co będzie jutro, Trzeba dziś. Dziś jest na pewno.

A na pewno zmienia jeszcze swoje kolory, gdy słucham tej piosenki - http://www.youtube.com/watch?v=-9BoRrMyT0w - a gdy słucham, często myślę o Ness...

Agnieszko, DZIĘKUJĘ - tak długa to lista...
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez ciotka Wt, 07.01.2014 20:21

..6 .... lat temu o tej porze dostałam esemesa o M. że Ness ginie w oczach i że mam przyjechać....spędziliśmy przy Niej całą noc....6 lat temu ....
Dziękuję Ci za przyjaciół którzy są ze mną do tej pory.
ciotka
 
Posty: 1175
Dołączył(a): Cz, 22.03.2007 22:45

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Ita. Śr, 08.01.2014 23:26

Ness, trudno uwierzyć, ze to już 6 lat, jak Cie nie ma ...

Zostawilas nam przykład jak sie nie poddawac i walczyc.
DZIEKI !
Avatar użytkownika
Ita.
 
Posty: 839
Dołączył(a): Śr, 05.07.2006 10:49
Lokalizacja: Poznan

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Rfechner N, 12.01.2014 13:50

Faktycznie trudno uwierzyc ...........teraz przede mna trudna walka z potworem.Narazie jestem w szoku .Zbieram sily. Wiem ,ze mnie wspieracie i bardzo o to to wsparcie prosze Bardzo .Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez soulinka Pn, 13.01.2014 17:05

Będziemy cały czas, Reniu. Przytulam...
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez rozella Pn, 13.01.2014 21:27

To już 6 lat, a ja mam wrażenie, jakby to było całkiem niedawno..... Nie zapomnę Agnieszki, nie da się o Niej zapomnieć.
Ja również pozdrawiam wszystkich , których tutaj przez te lata poznałam, życzę dużo zdrowia i pomyślności, a dla Ciebie Reniu szczególne serdeczności i sporo ciepłych myśli i zaciśniętych kciuków . Nie daj się.
rozella
 
Posty: 382
Dołączył(a): Pn, 04.06.2007 09:13
Lokalizacja: Poznań

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Rfechner Śr, 22.01.2014 12:23

Narazie mam w oczach tylko strach ...ogromny.....Kolezanka napisala mi esmsa ....jestes silna Reniu ,zawsze tak bylo....zbieram sily.Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez soulinka Śr, 22.01.2014 17:05

Jesteś silna, Reniu!
Pamiętaj, że złe myśli są podstępne i zawsze wiedzą, jak się wkraść i trzeba się zawsze otulać tymi dobrymi, dobrą energią od ludzi, którzy są z Tobą, wspierają, trzymają kciuki. My też jesteśmy pośród nich.
Ściskam Cię mocno!

A wczoraj imieniny Agnieszki... Myślałam i o Ness...
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Barbara Kath Śr, 22.01.2014 22:05

Witaj Reniu

Myslami z Toba, wspieram, mysle, trzymam piastki.

Przylaczam sie do slow "naszej Szefowej".
Pieknie odpisla Ci naTwoj "list".... Nie wszyscy z nas dostepuja takiego ZASZCZYTU !
Wiec ? .... W A L CZ, bo masz dla KOGO !!!!!!!!!!!


Caluje i pozdrawiam bardzo mocno Barbara
Bezczelne pchły
w kąpielówkach
skaczą po nosie

/ness/
    Avatar użytkownika
    Barbara Kath
     
    Posty: 3888
    Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
    Lokalizacja: HH

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez ania1323 Śr, 22.01.2014 23:09

    Reniu,

    dokładam i swoją małą wspierającą myśl w Twojej sprawie.
    Ze strachem nie walcz, bo on jest nieodłącznym elementem takich sytuacji. Ale postaraj się zabrać mu trochę przestrzeni. W to miejsce wciskaj na siłę jak najwięcej pozytywnych myśli i twardych przekonań, że będzie wszystko dobrze.
    Wielu walczy, ale też wielu zwycięża. I Ty będziesz w tym gronie!

    Trzymaj się,
    Ania.
    Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
    Avatar użytkownika
    ania1323
     
    Posty: 4381
    Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez Rfechner Cz, 23.01.2014 19:37

    Basiu,Aniu dziekuje.W poniedzialek pierwsza wizyta na onkologii.dowiem sie co dalej........Odganiam zle mysli ale noce sa straszne ......coz nie moge zawiesc i Szefowej i Was Wszystkich ,nawet sie nie spodziewalam ze mam tak wielkie wsparcie .Dziekuje wszystkim Badzcie ze mna :)
    Avatar użytkownika
    Rfechner
     
    Posty: 5496
    Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
    Lokalizacja: Szczecin

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez bachmacka Pt, 24.01.2014 23:47

    Reniu...
    Będzie dobrze, nie poddawaj się , walcz - jesteśmy z Tobą :-) uśmiechnij się i pomyśl - zwyciężę :)
    Avatar użytkownika
    bachmacka
     
    Posty: 238
    Dołączył(a): Pn, 27.08.2007 18:58
    Lokalizacja: pradolina warszawsko- berlińska

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez Rfechner So, 25.01.2014 10:49

    Usmiecham sie tylko tak pol gebkiem :)
    Avatar użytkownika
    Rfechner
     
    Posty: 5496
    Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
    Lokalizacja: Szczecin

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez soulinka N, 26.01.2014 00:37

    Zawsze to uśmiechu pół. AZ pół, ale chcemy cały i na niego zaczekamy - będzie, gdy przeciwnik zostanie pokonany! Trzymaj się, Reniu!
    Avatar użytkownika
    soulinka
     
    Posty: 3019
    Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez soulinka N, 26.01.2014 00:42

    A! Miałam jeszce napisać o czymś... Gapa!

    Pewnie wiecie, znacie tę historię, ale jeśli nie... WARTO obejrzeć, by poznać Magdę, Magdę Prokopowicz, która walczyła bardzo dzielnie - tak jak Ness - i również wiele po sobie zostawiła - Fundację - i wiele, wiele więcej...

    30 stycznia 2014, godz. 8:25 TVP Kultura
    "Magda, miłość i rak" - reportaż o Magdzie Prokopowicz
    (Magdalenie, przecież się nie znałyśmy, ale wszyscy wspominają właśnie Magdę...)

    Polecam...
    Avatar użytkownika
    soulinka
     
    Posty: 3019
    Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez teremi N, 26.01.2014 15:40

    Reniu jestem pewna, że będzie wszystko dobrze. Pamiętaj, że to tylko jeden dodatkowy kamień na drodze, który trzeba przeskoczyć jak nie udało się ominąć.
    Avatar użytkownika
    teremi
     
    Posty: 3682
    Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
    Lokalizacja: Elbl

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez rozella Cz, 30.01.2014 15:36

    Reniu pisz nam jeżeli możesz co u CIebie, a my tutaj będziemy Tobie sekundowały i trzymały moocno kciuki oraz posyłały morze serdecznych i pozytywnych myśli. Z tą "paskudą" tak jest jak w wyliczance - na kogo trafi , na tego bęc. Dzisiaj TY musisz walczyć, jutro ktoś inny. NIe znamy dnia, ani godziny kiedy dopadnie ten gad...
    Obecnie nasz długoletni przyjaciel będzie przyjmował chemię i naświetlanie lampami . Nagle objawił się u niego nowotwór mózgu w postaci guza. GUza już zoperowano. Teraz chemia i naświetlania. Jest dobrej myśli i ma nadzieję. W przeciwieństwie do lekarki która suchym tonem oznajmiła naszemu Wojtkowi i jego żonie, żeby się cudów czasami nie spodziewali, bo to góra rok no może dwa i więcej już nie ma się czego spodziewać. Dla mnie to kawał mendy nie lekarza. Przecież można powiedzieć choremu, że ma nowotwór złośliwy, statystki nie są oszałamiające przy tym rodzaju nowotworu, ale będziemy walczyć, by znależć się w kilku procentach obok tych, którzy wyzdrowieli i pokonali raka. Mamy takiego znajomego, który zachorował na raka ślinianek z przerzutami na węzły chłonnne. I też operacja i po tym lampy. Żyje od operacji 10 lat i ma sie super. Podróżuje po całym świecie. Reniu i tego się trzymajmy MUSI być dobrze pamiętaj . Wiem, że łatwo radzić, kiedy się nie doświadczy podobnej sytuacji. Ale my tutaj wszyscy serduchami jesteśmy z TObą Reniu .
    rozella
     
    Posty: 382
    Dołączył(a): Pn, 04.06.2007 09:13
    Lokalizacja: Poznań

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez Rfechner Cz, 30.01.2014 16:23

    Witam i bardzo dziekuje za wsparcie .Jezeli zagoi mi sie rana pooprracyjna to od 13 lutego mam chemioterapie 48 godzinna.Mase dodatkowych badan przed nia. Zobaczymy jak to bedzie .......wierze i mam nadzieje ze zwalcze to paskudztwo. Pozdrawiam Was
    Avatar użytkownika
    Rfechner
     
    Posty: 5496
    Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
    Lokalizacja: Szczecin

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez ciotka N, 02.02.2014 16:24

    Reniu... oczywiście że dasz rade.Ściskam Cie mocno...to wszystko minie....zobaczysz
    ciotka
     
    Posty: 1175
    Dołączył(a): Cz, 22.03.2007 22:45

    Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Postprzez Rfechner Śr, 12.02.2014 14:23

    WItam jutro mam zaczac chemioterapie ale chyba nic z tego nie bedzie bo rana niby juz mniejsza ale nie zagojona.Moze to potrwac ok.3 tyg. Sciskam wszystkich
    Avatar użytkownika
    Rfechner
     
    Posty: 5496
    Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
    Lokalizacja: Szczecin

    Poprzednia stronaNastępna strona

    Powrót do Ogólne