HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Cz, 08.03.2007 12:52

Jak ja lubię goździki! Misiek dostaniesz normalnie maszmunowego całusa, jak mama pozwoli hihihi!

Acha - ja się zalogowałam i nie zamierzam się wylogować. A po co?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Izanna Cz, 08.03.2007 12:53

...
Ostatnio edytowano So, 10.03.2007 18:46 przez Izanna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Izanna
 
Posty: 147
Dołączył(a): Śr, 03.01.2007 03:15
Lokalizacja: z Warszawy n/Wisłą

Postprzez Małgosia Sz Cz, 08.03.2007 13:11

Tak trzymać IzAnno!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Cz, 08.03.2007 14:16

Masza, Ty to masz łeb! Lecę do Pana Darka prosić, żeby mi zablokował wylogowanie. Chcę być zalogowana na forum do końca świata i o jeden dzień dłużej!!! No i oczywiście cały czas WIDOCZNA, hi hi...

Na razie, kobitki, trzymajta się rury i się nie puszczajta!!! Bez rury to dopiero byłoby DNO...

DoPYSEK....aaaa, teraz doczytałam dopiero...Maszmun, "jak mama pozwoli", dobre!!! Misiek w tym miesiącu kończy...21 lat!! Oczko! Hi hi...A młody wygląd ma po mamusi, tra la la la....Bromba potwierdzi, co nie, Bromba...?

A Druhny to wogle pamiętają co było DOKŁADNIE 2 lata temu...? Kangurzyca napisała swojego słynnego, KULTOWEGO wstępniaka...hi hi...Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, oooooo...;-)))

Wszystkiego najlepszego, HP, na nowej, forumowej drodze życia...!!! Sie HP okopie i nie da wziąć!!!

Kangurzyco, kłaniam się dziobem do ziemi, a nawet ryję dziobem w ziemi! ¦piewać każdy może, lecz nie każdy powinien, hi hi...Dlatego się nie popchałam do tej szansy, wiesz...?

Ogólne pa!

P.S. Widzą mnie Druhny...? To dobrze! Machaaaaam!!!! Ja tam się też nie ukrywam...nie mam nic do ukrycia, wkleić...? Ekhm, ekhm...;-))))
Ostatnio edytowano Cz, 08.03.2007 15:09 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Izanna Cz, 08.03.2007 15:00

...
Ostatnio edytowano So, 10.03.2007 18:47 przez Izanna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Izanna
 
Posty: 147
Dołączył(a): Śr, 03.01.2007 03:15
Lokalizacja: z Warszawy n/Wisłą

Postprzez GrejSowa Cz, 08.03.2007 15:34

No, Izanna...wcale się nie zdziwię, jak przed którymś, kolejnym zalogowaniem wyskoczy mi nagle z ekranu balonik, w który będę musiała dmuchnąć, hi hi....Luuuudzieeee, to kto tu zostanie...? Tra la la la laaaaaa
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Cz, 08.03.2007 17:00

Czego się nie robi dla Druhen, które cierpią w powodu nowego forum!


"Być kobietą" {prawdziwą, czyli nareszcie piosenka o Albercie – alberenka!}

Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem {czy Alberta była w dzieciństwie .... pst....? a wczoraj na włoskim opowiadałam po włosku o czym jest film Notatki ze skandalu, nasza nauczycielka Ania o mało nie umarła ze śmiechu, a na końcu powiedziała, że na to pójdzie!}

być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... {eee tam normalnie stereotyp co nie Emciu? hihihi, a niby HP to czym jak nie kobietami stoi?}

Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać {aaa zapomniałam Wam napisać, że wydrukowałam sobie tekst tej wierszenki o kotku i przechwycił ten tekst mój szef, cholerkunia, dobrze, że on ma bardzo wysokie PH! Emciu ten wers o Pippi w sraczyku – normalnie mistrzostwo świata!, hihihi do tego wersu na szczęście mój szef nie doszedł, odpadł w pierwszym wersie przy kotku, nie wie co stracił!}

nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. {Hobbity nie marudzą bo w-czapę}

Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże {phi! tylko pół kilo? Proszę sobie zważyć mój patriotyczny naszyjnik z ceramiki z Włocławka phi!}

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże {dzisiaj dostałam 4 róże, czy ten kolega z pracy czyta HP? Zaczynam go bacznie obserwować}

Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... {phi! w sobotę idę na służbowy bal, szkoda, że taki bez fantów, może znów wygrałabym Manchester!}

Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie {Alberta się pyta czy tęsknota ma związek z KNOTEM ... i co? zatkało kakao?}

Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną {właśnie niech Druhny milczące wyjdą!}

czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką {eeee tam jedną... skończyć z tym minimalizmem, idziemy na maxa}

Jakaś rola w głownym filmie, jakiś romans niebanalny {się zachciewa!}

Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... {Alberta szuka pasty do butów, żeby sobie poprawić styl, o cholerkunia Hobbity jedzą też pastę do butów!}

Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie {w tropiki?}

łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie {rozstawiać po kątach w bojs-clubie? a może rozstawić Pana Darka w uwagach?}

Może muzą dla poetów, adresatką wielu wzruszeń? {czy poeta dzisiaj potrzebuje muzy?}

Być kobietą w każdym calu kiedys przecież zostać muszę! {Alberta się pyta w ilu calach trzeba być kobietą, żeby już chociaż troszkę się liczyło? Gocha – jakaś podpowiedź?}

Być kobietą, być kobietą...{Hobbity uśmiechają się pod nosem, normalnie coś im zaraz zrobię}

¦piewa Alicja Majewska {wpisał się Maszmun, jak Emcia wpadnie o 18 naszego czasu, to będzie miała tekst, ot tak, wracam do starych przyzwyczajeń na nowym forum}
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. Cz, 08.03.2007 17:52

Misiek calusy! Maszmun calusy! Sowa Dziob! Cala reszta to moze pozniej co? Limit calusow wyczerpany. Biore wierszenke, ale nie bede tak publicznie pisala, no jakos jeszcze nie przywyklam. Ale to pieknie tak wejsc sowie do starego dobrego HP a tu czeka wierszenka od Maszmuna, jak za dawnych czasow.....

Teremi, Druhna zauwazy ze Druhny to zupelnie zignorowaly prosbe Druhny...Popedzily zamiast tego do administracji....Ale JA mam cytat z pana Holoubka. "Zawod artystyczny mozna uprawiac ale Prawdziwym Artysta to sie trzeba urodzic" AVE! Tak troche jak z Hippisami, hi hi co nie? Za nagrode, hihi, z gory dziekuje, sonetka#9, lub cos w tym stylu.

Bromba, poruszyl mnie Twoj ostatni tekst. Uwazaj Ty na siebie...
PS A Sowa to jest, no!
PS Tekst bardzo mi sie podoba, ale chyba nie wypada dopisac podtekstu, co?

Sciana, a co Ty sie tak z panem Darkiem spoufalasz? Jeszczescie razem wierszenki nie pisali, a tu?
PS Zaraz dzwonie do O.

Maszmunie, wczoraj na wloskim Emcia podnisla reke i zglosila odpowiedz co oznacza data 8 marca na calym swiecie z wyjatkiem Hameryki. Odpowiedz byla po angielsku wprawdzie ale staram sie jak moge...

Ja to lubie bardzo jak Izanna nie dotrzymuje wielkanocnych postanowien, hi hi.

No to chwilowo tyle, bo iwerszemunka czeka....tra la la a Titanik jak plynal tak plynie....
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez M.C. Cz, 08.03.2007 18:25

"Być kobietą" {prawdziwą, czyli nareszcie piosenka o Albercie – alberenka!}(o kurczenkola, Druhny! W momencie gdy zabralam sie za albertenke moj szef wlaczyl jakas GLOSNA muzyka na swoim kompie! Druhny to czuja?)

Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem {czy Alberta była w dzieciństwie .... pst....? a wczoraj na włoskim opowiadałam po włosku o czym jest film Notatki ze skandalu, nasza nauczycielka Ania o mało nie umarła ze śmiechu, a na końcu powiedziała, że na to pójdzie!}(Alberta juz w dziecinstwie marzyla o skandalach...no i trafil jej sie Kredens...PS Dobra Maszmunie juz nie musisz wiecej reklamowac tego filmu....POJDE go obejrzec. PS No i cale szczescie, ze Ania od wloskiego nie umarla ze smiechu bo kto by MAsmzuna uczyl parlare italiano?)

być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... {eee tam normalnie stereotyp co nie Emciu? hihihi, a niby HP to czym jak nie kobietami stoi?}(nie zapominajmy, ze jest Misiek ktory rozpracowuje sprawe archiwum. A wystepy to owszem sie odbywaja...na stole, pod stolem, kolo stolu, ekhm.., ekhm...)

Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać {aaa zapomniałam Wam napisać, że wydrukowałam sobie tekst tej wierszenki o kotku i przechwycił ten tekst mój szef, cholerkunia, dobrze, że on ma bardzo wysokie PH! Emciu ten wers o Pippi w sraczyku – normalnie mistrzostwo świata!, hihihi do tego wersu na szczęście mój szef nie doszedł, odpadł w pierwszym wersie przy kotku, nie wie co stracił!} (hi hi, ja to sie BARDZO, BARDZO ciesze, ze moj szef nie rozumie po polsku)

nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. {Hobbity nie marudzą bo w-czapę}(Hobbity zdecydowanie nie sa jeszcze Hobbitozerne)

Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże {phi! tylko pół kilo? Proszę sobie zważyć mój patriotyczny naszyjnik z ceramiki z Włocławka phi!}(Druhna wklei, oszacujemy na oko. Potrzebuje nowy kapelusz slomkowy, Druhny maja jakies pomysly, co jest teraz en vouge wsrod zniwiarzy?)

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże {dzisiaj dostałam 4 róże, czy ten kolega z pracy czyta HP? Zaczynam go bacznie obserwować}(hihi, chyba nie jest na biezaco, bo jakby byl to bys dostala 9!)

Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... {phi! w sobotę idę na służbowy bal, szkoda, że taki bez fantów, może znów wygrałabym Manchester!}(phi, a ja dzisiaj wieczorem ide z dziecmi na kregielnie, takie spotkanie dwoch pokolen, mamy z synami)

Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie {Alberta się pyta czy tęsknota ma związek z KNOTEM ... i co? zatkało kakao?}(to chyba nie bylo kakao tylko budzik w torebce Alberty, Hobbitom leci slinka)

Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną {właśnie niech Druhny milczące wyjdą!}(wlasnie tak sowie myslalam wklejajac magnolie, gdzie jest Magnolia????)

czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką {eeee tam jedną... skończyć z tym minimalizmem, idziemy na maxa}(relax, Maszmunie, relax! To ILE bys chciala konkretnie tych chwil? Druhna sie zglosi z podaniem do ministerstwa. Hi, hi, Druhna nie zapomina KTO tu rzadzi chwilami...)

Jakaś rola w głownym filmie, jakiś romans niebanalny {się zachciewa!}(a jakby tak zrobic film z HP to bylby Oskar murowany! KONKURS, jakby Druhny mialay wybrac kogos do grania siebie, to kogo by wybraly? Mnie to moglby grac Dustin Hofman ewentualnie, hihi)

Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... {Alberta szuka pasty do butów, żeby sobie poprawić styl, o cholerkunia Hobbity jedzą też pastę do butów!}(taaaa, Hobbity tez jedza buty....ich ulubione to czerwone)

Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie {w tropiki?}(niespodzinaka na urlopiku w tropiku, hmmmmm, co to moze byc?)

łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie {rozstawiać po kątach w bojs-clubie? a może rozstawić Pana Darka w uwagach?}(hihi, ale to pytanie o tatuaze..., nie? Zeby tak od razu z grubej rury?)

Może muzą dla poetów, adresatką wielu wzruszeń? {czy poeta dzisiaj potrzebuje muzy?}(phi, nie pytajmy co potrzebuje poeta, skupmy sie raczej na tym co potrzebuja muzy, nie zapominajmy, ze Alberta ma blizniaczke!)

Być kobietą w każdym calu kiedys przecież zostać muszę! {Alberta się pyta w ilu calach trzeba być kobietą, żeby już chociaż troszkę się liczyło? Gocha – jakaś podpowiedź?}(ciekawa jestem czy Alberte przyjma do Partii Kobiet?....)

Być kobietą, być kobietą...{Hobbity uśmiechają się pod nosem, normalnie coś im zaraz zrobię}(taaaaa, myslisz ze Hobbity to sie tak latwo dadza zlapac? Myk smyk i juz ich nie ma. Przeciez maja pierscien nie od parady!)

¦piewa Alicja Majewska {wpisał się Maszmun, jak Emcia wpadnie o 18 naszego czasu, to będzie miała tekst, ot tak, wracam do starych przyzwyczajeń na nowym forum}+( Emcia, wiec jako warunek#9 do nowego HP dodaje obowiazkowe wierszenki MAszmuna na powitanie Emci!)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Cz, 08.03.2007 18:31

"no to teraz mogę spokojnie iść do domu..."
(Emciu do kompletu)!

Spadam! Jakby Pan Darek coś odpisał ¦cianie to mi Druhny wyślą smsa - może być nawet w środku nocy!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Pani Sput Cz, 08.03.2007 18:35

Iza, nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ta restauracja, w której byłyśmy, nazywa się Dekanta... tak mi się przypomniało :))
Avatar użytkownika
Pani Sput
 
Posty: 395
Dołączył(a): Wt, 26.07.2005 04:08
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez gocha Cz, 08.03.2007 19:12

Hej, hej, dopiero jak zobaczylam gozdziki od Miska, to mi sie uswiadomilo, ze to moje i wszystkich druhen na calym swiecie swieto dzisiaj. Misiek, buzka! :D
Ostatnio to sie lubie obsciskiwac z takimi mlodymi, wczoraj po meczu wszystkich chlopakow obsciskalam, bo, znaczy sie, znow wygrali. To chyba syndrom babci, hi, hi.
Ja sie kurcze monotematyczna robie, ale co poradzic, jak wiosny ani sladu, a wiercenie i stukanie to w mojej osobistej lazience sie odbywa od tygodnia, kurz wszedzie, nic sie nie udaje w terminie, no normalka, znaczy sie. Zdjecia robie tylko z postepu robot, bo nawet ptaszki i rozne inne zwierzaki, kojotow nie wylaczajac, pochowaly sie w rozne dziury i czekaja wiosny. No to i ja sie chowam, pa.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez Ibiza Iza Cz, 08.03.2007 19:28

...
Ostatnio edytowano So, 10.03.2007 18:48 przez Ibiza Iza, łącznie edytowano 2 razy
Ibiza Iza
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt, 08.11.2005 20:33
Lokalizacja: z Warszawy n/Wis

Postprzez teremi Cz, 08.03.2007 19:56

te kwiaty to prezent dla Kangurzycy w drugą rocznicę istnienia HP z prośbą - wróć do HP tak jak wróć do Sorento - niestety kwiatów nie ma bo nie chcą mi się wkleić mówi sie trudno mam nadzieję Kangurzyco że mnie zrozumiesz ten mój chwilowy intelektualny zastój

Misiek dzięki za goździki i życzenia jak od jedynego Druha na tym forum

Emcia nagrode masz jak w banku - moze być żubrówka zamiast sonetki?

ech nie będę się dzisiaj rozpisywać bo jak tak mi wiosennie

Obrazek
Ostatnio edytowano Cz, 08.03.2007 20:14 przez teremi, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Ibiza Iza Cz, 08.03.2007 20:01

...
Ostatnio edytowano So, 10.03.2007 18:49 przez Ibiza Iza, łącznie edytowano 1 raz
Ibiza Iza
 
Posty: 204
Dołączył(a): Wt, 08.11.2005 20:33
Lokalizacja: z Warszawy n/Wis

Postprzez GrejSowa Cz, 08.03.2007 21:42

Druhny nie chwalą słońca przed zachodem, dobra...? Taka sowia rada...Oddałam głos na "TAK", a zaraz potem okazało się, że w kodzie php są błędy@Misiek (wogle nie wiem aocochodzi) i nie można na nowym forum zmienić emblematu...Kurna, a ja jestem jak raz dzisiaj wieczorem taka dzika, zmysłowa i gotowa na wszystko@Kangurzyca...hi hi...Szkoda, że Druhny tego nie widzą...;-) Aaaaa, może to i lepiej... No, nic, poszła petycja do Pana Darka...A może on odrzucił mój nowy emblemat? No nieeee...Czy ja mogę odszczekać swoje "TAK"...? Druhny wiedzą jak to zrobić...?

Terapia wierszenką...jak się rozpychać, to na całego!!!

"Być kobietą" {prawdziwą, czyli nareszcie piosenka o Albercie – alberenka!}(o kurczenkola, Druhny! W momencie gdy zabralam sie za albertenke moj szef wlaczyl jakas GLOSNA muzyka na swoim kompie! Druhny to czuja?) [Druhny najsampierw ustalą: alberenka czy albertenka, bo to mi przeszkadza w czuciu głośnej muzyki na kompie Emciowego bossa]

Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem {czy Alberta była w dzieciństwie .... pst....? a wczoraj na włoskim opowiadałam po włosku o czym jest film Notatki ze skandalu, nasza nauczycielka Ania o mało nie umarła ze śmiechu, a na końcu powiedziała, że na to pójdzie!}(Alberta juz w dziecinstwie marzyla o skandalach...no i trafil jej sie Kredens...PS Dobra Maszmunie juz nie musisz wiecej reklamowac tego filmu....POJDE go obejrzec. PS No i cale szczescie, ze Ania od wloskiego nie umarla ze smiechu bo kto by MAsmzuna uczyl parlare italiano?) [Która Druhna w HP robi najlepsze notatki..? KONKURS!!! Pragnę nadmienić, że wciąż potrafię stenografować, czili "robaczyć"...hi hi...wkleić...? A mówiłam kiedyś Druhnom jakie zdanie z ćwiczeń zostało mi w pamięci do dziś..? "OszoŁOMił ją ŁOMem", hi hi...]

być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... {eee tam normalnie stereotyp co nie Emciu? hihihi, a niby HP to czym jak nie kobietami stoi?}(nie zapominajmy, ze jest Misiek ktory rozpracowuje sprawe archiwum. A wystepy to owszem sie odbywaja...na stole, pod stolem, kolo stolu, ekhm.., ekhm...) [Emciu, i jeszcze "w stole", Druhna uruchomi wyobraźnię, dobra...?]

Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać {aaa zapomniałam Wam napisać, że wydrukowałam sobie tekst tej wierszenki o kotku i przechwycił ten tekst mój szef, cholerkunia, dobrze, że on ma bardzo wysokie PH! Emciu ten wers o Pippi w sraczyku – normalnie mistrzostwo świata!, hihihi do tego wersu na szczęście mój szef nie doszedł, odpadł w pierwszym wersie przy kotku, nie wie co stracił!} (hi hi, ja to sie BARDZO, BARDZO ciesze, ze moj szef nie rozumie po polsku) [kurna, teraz widzę, że mam braki...mój szef też nie rozumie czasem po polsku, ale ja to się akurat tym martwię...]

nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. {Hobbity nie marudzą bo w-czapę}(Hobbity zdecydowanie nie sa jeszcze Hobbitozerne) [Druhny widziały może taki film "Ostatni Hobbit"..? Strach się bać...już pytałam Pana Darka gdzie jest na forum schron...Druhny dadzą znać jak odpowie, co...? Może być w środku nocy...]

Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże {phi! tylko pół kilo? Proszę sobie zważyć mój patriotyczny naszyjnik z ceramiki z Włocławka phi!}(Druhna wklei, oszacujemy na oko. Potrzebuje nowy kapelusz slomkowy, Druhny maja jakies pomysly, co jest teraz en vouge wsrod zniwiarzy?) [no, mam tylko nadzieję, że nie sierp i młot, bo normalnie się załamię...]

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże {dzisiaj dostałam 4 róże, czy ten kolega z pracy czyta HP? Zaczynam go bacznie obserwować}(hihi, chyba nie jest na biezaco, bo jakby byl to bys dostala 9!) [ja dostałam olbrzymi, cudny bukiet...wkleić...? Mejle się nie liczą...]

Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... {phi! w sobotę idę na służbowy bal, szkoda, że taki bez fantów, może znów wygrałabym Manchester!}(phi, a ja dzisiaj wieczorem ide z dziecmi na kregielnie, takie spotkanie dwoch pokolen, mamy z synami) [hmmmm...to były czasy, jak Sowa pokazywała się codziennie na bankietach...trochę nawet pamiętam;-)]

Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie {Alberta się pyta czy tęsknota ma związek z KNOTEM ... i co? zatkało kakao?}(to chyba nie bylo kakao tylko budzik w torebce Alberty, Hobbitom leci slinka) [to Hobbity są również Albertożerne...? I jeszcze mi może powiecie, że popijają kakałkiem...? No, nieeeee...Niech ten budzik, kurna, wreszcie zadzwoni!!!]

Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną {właśnie niech Druhny milczące wyjdą!}(wlasnie tak sowie myslalam wklejajac magnolie, gdzie jest Magnolia????) ["Przyjaciółki niech nie milkną" haftuję sowie na złoto, a co!!! Widzą mnie przyjaciółki...? Kiwam im świętym piórem!!!]

czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką {eeee tam jedną... skończyć z tym minimalizmem, idziemy na maxa}(relax, Maszmunie, relax! To ILE bys chciala konkretnie tych chwil? Druhna sie zglosi z podaniem do ministerstwa. Hi, hi, Druhna nie zapomina KTO tu rzadzi chwilami...) [chwila, Druhny, jakaś reglamentancja, czy co...? No, luudzieeee, chwila's rights!!! Przepraszam, że się trochę źle wymawia;-)

Jakaś rola w głownym filmie, jakiś romans niebanalny {się zachciewa!}(a jakby tak zrobic film z HP to bylby Oskar murowany! KONKURS, jakby Druhny mialay wybrac kogos do grania siebie, to kogo by wybraly? Mnie to moglby grac Dustin Hofman ewentualnie, hihi) [Emciu, ten konkurs już był..Druhna wymyśli coś innego, okej...? Kto w tamtym konkursie grał Sowę..? KONKURS!!!]

Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... {Alberta szuka pasty do butów, żeby sobie poprawić styl, o cholerkunia Hobbity jedzą też pastę do butów!}(taaaa, Hobbity tez jedza buty....ich ulubione to czerwone) [kurna, ale horror...]

Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie {w tropiki?}(niespodzinaka na urlopiku w tropiku, hmmmmm, co to moze byc?) [będę strzelać: jajko z niespodzianką...? Możeee Faberżeee...? Hi hi...]

łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie {rozstawiać po kątach w bojs-clubie? a może rozstawić Pana Darka w uwagach?}(hihi, ale to pytanie o tatuaze..., nie? Zeby tak od razu z grubej rury?) [ja to się boję, ze Pan Darek może wkleić...czy któraś Druhna może wie, gdzie Pan Darek ma tatuaże...? Ekhm, ekhm...jakby wkleił, to Druhny dadzą znać, dobra..? Może być w środku nocy...]

Może muzą dla poetów, adresatką wielu wzruszeń? {czy poeta dzisiaj potrzebuje muzy?}(phi, nie pytajmy co potrzebuje poeta, skupmy sie raczej na tym co potrzebuja muzy, nie zapominajmy, ze Alberta ma blizniaczke!) [ooo, dzięki Emciu za przypomnienie, a Ty wiesz, że ja już zupełnie o tym zapomniałam...? Czy któraś Druhna ma bliźniaczkę..?]

Być kobietą w każdym calu kiedys przecież zostać muszę! {Alberta się pyta w ilu calach trzeba być kobietą, żeby już chociaż troszkę się liczyło? Gocha – jakaś podpowiedź?}(ciekawa jestem czy Alberte przyjma do Partii Kobiet?....) [a jeśli tak, to czy automatycznie załapie się też bliźniaczka...? I co na to Kopernik...?]

Być kobietą, być kobietą...{Hobbity uśmiechają się pod nosem, normalnie coś im zaraz zrobię}(taaaaa, myslisz ze Hobbity to sie tak latwo dadza zlapac? Myk smyk i juz ich nie ma. Przeciez maja pierscien nie od parady!) [o jejku, widziałam taki film bajkowy kiedyś...chciałabym mieć taki pierścień...przekręciłabym go tylko sowie na piórze i juz bym mogła coś zmienić...na przykład...ja wiem...a co by Druhny chciały...? Druhny dadzą znać na PW, zobaczę co się da zrobić...]

¦piewa Alicja Majewska {wpisał się Maszmun, jak Emcia wpadnie o 18 naszego czasu, to będzie miała tekst, ot tak, wracam do starych przyzwyczajeń na nowym forum}+( Emcia, wiec jako warunek#9 do nowego HP dodaje obowiazkowe wierszenki MAszmuna na powitanie Emci!) [Sowa, dwoję się i troję, żeby niektóre Druhny przeszły przez te zmiany łagodnie i nie wylądowały w forumowej izolatce, że o pewnym pensjonacie nie wspomnę. Dobranoc!]

P.S. A ja tam już przywykłam...Żeby tylko jeszcze brama do HP szybciej się otwierała, żebym nie została bez twarzy do końca świata i o jeden dzień dłużej oraz, żeby się na dole również wyświetlało, kto się ukrywa - i da się żyć...Buźka! Dobrego weekendu!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ściana Pt, 09.03.2007 10:03

No to co, Druhny? RozpychaMY dalej? Phi!

"Być kobietą" {prawdziwą, czyli nareszcie piosenka o Albercie – alberenka!}(o kurczenkola, Druhny! W momencie gdy zabralam sie za albertenke moj szef wlaczyl jakas GLOSNA muzyka na swoim kompie! Druhny to czuja?) [Druhny najsampierw ustalą: alberenka czy albertenka, bo to mi przeszkadza w czuciu głośnej muzyki na kompie Emciowego bossa] /eee tam....moim zdaniem to jest Hobbitenka, czili piosenka o Hobbitach, ktore chcialyby byc kobieta i tanczyc Sambe, zwana rowniez glosna muzyka (z kompa Emciowego bossa)/

Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem {czy Alberta była w dzieciństwie .... pst....? a wczoraj na włoskim opowiadałam po włosku o czym jest film Notatki ze skandalu, nasza nauczycielka Ania o mało nie umarła ze śmiechu, a na końcu powiedziała, że na to pójdzie!}(Alberta juz w dziecinstwie marzyla o skandalach...no i trafil jej sie Kredens...PS Dobra Maszmunie juz nie musisz wiecej reklamowac tego filmu....POJDE go obejrzec. PS No i cale szczescie, ze Ania od wloskiego nie umarla ze smiechu bo kto by MAsmzuna uczyl parlare italiano?) [Która Druhna w HP robi najlepsze notatki..? KONKURS!!! Pragnę nadmienić, że wciąż potrafię stenografować, czili "robaczyć"...hi hi...wkleić...? A mówiłam kiedyś Druhnom jakie zdanie z ćwiczeń zostało mi w pamięci do dziś..? "OszoŁOMił ją ŁOMem", hi hi...] /Sowa, kto Ciebie oszoŁOMil? To sie nazywa nowoczesna nauka zycia, czili ŁOMOTOLOGIA/

być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie... {eee tam normalnie stereotyp co nie Emciu? hihihi, a niby HP to czym jak nie kobietami stoi?}(nie zapominajmy, ze jest Misiek ktory rozpracowuje sprawe archiwum. A wystepy to owszem sie odbywaja...na stole, pod stolem, kolo stolu, ekhm.., ekhm...) [Emciu, i jeszcze "w stole", Druhna uruchomi wyobraźnię, dobra...?] /Stol tez byla kobieta, phi!/

Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać {aaa zapomniałam Wam napisać, że wydrukowałam sobie tekst tej wierszenki o kotku i przechwycił ten tekst mój szef, cholerkunia, dobrze, że on ma bardzo wysokie PH! Emciu ten wers o Pippi w sraczyku – normalnie mistrzostwo świata!, hihihi do tego wersu na szczęście mój szef nie doszedł, odpadł w pierwszym wersie przy kotku, nie wie co stracił!} (hi hi, ja to sie BARDZO, BARDZO ciesze, ze moj szef nie rozumie po polsku) [kurna, teraz widzę, że mam braki...mój szef też nie rozumie czasem po polsku, ale ja to się akurat tym martwię...] /ja tez sie ciesze, ze moj szef nie kuma po polsku i nie rozumie tych wszystkich wrrrr wrrrr, ktore wstawiam po polsku, jak mnie bojsy doprowadzaja do szaaaaluuuu/

nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać. {Hobbity nie marudzą bo w-czapę}(Hobbity zdecydowanie nie sa jeszcze Hobbitozerne) [Druhny widziały może taki film "Ostatni Hobbit"..? Strach się bać...już pytałam Pana Darka gdzie jest na forum schron...Druhny dadzą znać jak odpowie, co...? Może być w środku nocy...] /pan Darek nie odpowie! Zaklad? Pan Darek to zwyczajnie w srodku nocy usunie HP i po sprawie!/

Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże {phi! tylko pół kilo? Proszę sobie zważyć mój patriotyczny naszyjnik z ceramiki z Włocławka phi!}(Druhna wklei, oszacujemy na oko. Potrzebuje nowy kapelusz slomkowy, Druhny maja jakies pomysly, co jest teraz en vouge wsrod zniwiarzy?) [no, mam tylko nadzieję, że nie sierp i młot, bo normalnie się załamię...] /Sowa! Co sie czepiasz? Na modzie sie nie znasz i juz. Proponuje sierp jako patriotyczny naszyjnik i mlot, jako dajacy cien, zamiast kapelusza, phi!!!!/

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże {dzisiaj dostałam 4 róże, czy ten kolega z pracy czyta HP? Zaczynam go bacznie obserwować}(hihi, chyba nie jest na biezaco, bo jakby byl to bys dostala 9!) [ja dostałam olbrzymi, cudny bukiet...wkleić...? Mejle się nie liczą...] /a ja dostalam w-czape od bojsa. Ale sie odwinelam. A o bumerangowych w-czapach to Druhny slyszaly?/

Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie... {phi! w sobotę idę na służbowy bal, szkoda, że taki bez fantów, może znów wygrałabym Manchester!}(phi, a ja dzisiaj wieczorem ide z dziecmi na kregielnie, takie spotkanie dwoch pokolen, mamy z synami) [hmmmm...to były czasy, jak Sowa pokazywała się codziennie na bankietach...trochę nawet pamiętam;-)] /dzisiaj wieczorem to dla odmiany nie pracuje. Normalnie odmawiam wspolpracy z bojsami. No co? Tez mi sie cos od zycia nalezy!/

Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie {Alberta się pyta czy tęsknota ma związek z KNOTEM ... i co? zatkało kakao?}(to chyba nie bylo kakao tylko budzik w torebce Alberty, Hobbitom leci slinka) [to Hobbity są również Albertożerne...? I jeszcze mi może powiecie, że popijają kakałkiem...? No, nieeeee...Niech ten budzik, kurna, wreszcie zadzwoni!!!] /sorki-rosolki, Sowa, Hobbity juz dawno polknely budzik. Popily kakalkiem i na deser chcialyby jakas sowke/

Ekscentryczną być kobietą - przyjaciółki niech nie milkną {właśnie niech Druhny milczące wyjdą!}(wlasnie tak sowie myslalam wklejajac magnolie, gdzie jest Magnolia????) ["Przyjaciółki niech nie milkną" haftuję sowie na złoto, a co!!! Widzą mnie przyjaciółki...? Kiwam im świętym piórem!!!] /Sowa! A dlaczego to swiete pioro wyglada jak bumerang?/

czas niech płynie w rytmie walca, dzień niech jedną będzie chwilką {eeee tam jedną... skończyć z tym minimalizmem, idziemy na maxa}(relax, Maszmunie, relax! To ILE bys chciala konkretnie tych chwil? Druhna sie zglosi z podaniem do ministerstwa. Hi, hi, Druhna nie zapomina KTO tu rzadzi chwilami...) [chwila, Druhny, jakaś reglamentancja, czy co...? No, luudzieeee, chwila's rights!!! Przepraszam, że się trochę źle wymawia;-) /Emciu! Relax max. Jakie "rzadzi chwilami", co? Rzadzi raz a dobrze, phi!/

Jakaś rola w głownym filmie, jakiś romans niebanalny {się zachciewa!}(a jakby tak zrobic film z HP to bylby Oskar murowany! KONKURS, jakby Druhny mialay wybrac kogos do grania siebie, to kogo by wybraly? Mnie to moglby grac Dustin Hofman ewentualnie, hihi) [Emciu, ten konkurs już był..Druhna wymyśli coś innego, okej...? Kto w tamtym konkursie grał Sowę..? KONKURS!!!] /a nie mowilam, zeby przeniesc HP do archiwum. Sowa moglaby zostac moderatorem, podzielilaby wszystko na odcinki, tematyczne szufladki, wyrzucila smieci (hi hi)....A Druhny pamietaja jak Sowa robila porzadki na Forum i walnela w Sciane?/

Być kobietą w dobrym stylu, Boże, daj mi... {Alberta szuka pasty do butów, żeby sobie poprawić styl, o cholerkunia Hobbity jedzą też pastę do butów!}(taaaa, Hobbity tez jedza buty....ich ulubione to czerwone) [kurna, ale horror...] /rece precz od Hobbitow, co? Druhny jak sie przyczepia, to jak rzepy!/

Gdzieś wyjeżdżać niespodzianie, coś porzucać bezpowrotnie {w tropiki?}(niespodzinaka na urlopiku w tropiku, hmmmmm, co to moze byc?) [będę strzelać: jajko z niespodzianką...? Możeee Faberżeee...? Hi hi...] /ja Wam jeszcze kiedys-gdzies porzuce bezpowrotnie HP i wtedy to sie zacznie placz i zgrzytanie zebow/

łamać serca twardym panom, pewną siebie być okropnie {rozstawiać po kątach w bojs-clubie? a może rozstawić Pana Darka w uwagach?}(hihi, ale to pytanie o tatuaze..., nie? Zeby tak od razu z grubej rury?) [ja to się boję, ze Pan Darek może wkleić...czy któraś Druhna może wie, gdzie Pan Darek ma tatuaże...? Ekhm, ekhm...jakby wkleił, to Druhny dadzą znać, dobra..? Może być w środku nocy...] /Swieta Ignorancja, wogle mnie nie rusza, ze Druhny sie nabijaja! Jeszcze zatesknicie za moimi kotami!/

Może muzą dla poetów, adresatką wielu wzruszeń? {czy poeta dzisiaj potrzebuje muzy?}(phi, nie pytajmy co potrzebuje poeta, skupmy sie raczej na tym co potrzebuja muzy, nie zapominajmy, ze Alberta ma blizniaczke!) [ooo, dzięki Emciu za przypomnienie, a Ty wiesz, że ja już zupełnie o tym zapomniałam...? Czy któraś Druhna ma bliźniaczkę..?] /aha-czek. Druhna Alberta ma Druhne blizniaczke! Sowa! Ty wogle nie czytasz ze zrozumieniem, wiesz?/

Być kobietą w każdym calu kiedys przecież zostać muszę! {Alberta się pyta w ilu calach trzeba być kobietą, żeby już chociaż troszkę się liczyło? Gocha – jakaś podpowiedź?}(ciekawa jestem czy Alberte przyjma do Partii Kobiet?....) [a jeśli tak, to czy automatycznie załapie się też bliźniaczka...? I co na to Kopernik...?] /do Partii Kobiet nie biora, phi! Na Partie Kobiet to sowie trzeba zasluzyc dlugim i ciezkim feminizmem/

Być kobietą, być kobietą...{Hobbity uśmiechają się pod nosem, normalnie coś im zaraz zrobię}(taaaaa, myslisz ze Hobbity to sie tak latwo dadza zlapac? Myk smyk i juz ich nie ma. Przeciez maja pierscien nie od parady!) [o jejku, widziałam taki film bajkowy kiedyś...chciałabym mieć taki pierścień...przekręciłabym go tylko sowie na piórze i juz bym mogła coś zmienić...na przykład...ja wiem...a co by Druhny chciały...? Druhny dadzą znać na PW, zobaczę co się da zrobić...] /Sowa, a moze bys tym pierscieniem to skondensowala HP? Tak dla DRAKi/

¦piewa Alicja Majewska {wpisał się Maszmun, jak Emcia wpadnie o 18 naszego czasu, to będzie miała tekst, ot tak, wracam do starych przyzwyczajeń na nowym forum}+( Emcia, wiec jako warunek#9 do nowego HP dodaje obowiazkowe wierszenki MAszmuna na powitanie Emci!) [Sowa, dwoję się i troję, żeby niektóre Druhny przeszły przez te zmiany łagodnie i nie wylądowały w forumowej izolatce, że o pewnym pensjonacie nie wspomnę. Dobranoc!] + /Scianay. A mnie wsjo rawno. To Nowe Forum wogle mnie nie rusza. Relax max/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez MarysiaES* Pt, 09.03.2007 10:44

Druhny to maja zdrowie sie tak rozpychac. Ja jak zwykle w kaciku, spokojnie podgladam co sie dzieje. Lubie jak Druhny pchaja sie jedna za druga.


Dobrego dnia



Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez Małgosia Sz Pt, 09.03.2007 12:10

Hej!
¦ciana ja wogle nie pamiętam, żeby Sowa zwana wtedy Małgorzatą M walnęła w ¦cianę porządkując Forum. Co innego historia z Marysią B! Aaa tego konkursu kto kogo ma grać też nie pamiętam. Mają Druhny jeszcze jakieś pytania na które mogę odpowiedzieć "nie pamiętam".
A kto pamięta u kogo teraz jest sznur?
IzAnno głosuję za niebieskim ptaszkiem.
Bronka - zdrowiej kochana zdrowiej!
Teremi - maki nie przyszły!
Emciu - no i nie zmienimy sobie emblematów na wiosnę, skoro jest to niemożliwe - ale ja w zasadzie chyba nie wrócę do starego emblematu, może wymyślę coś innego... jeszcze nie wiem... no i wszystko pod warunkiem, że Pan Darek pozwoli.
Grejs - no ja już widzę ten Twój nowy emblemat! Chcesz kawałek ¦więtej Podłogi? hihihi

Pozdrawiam Rozpychaczki i spadam do papierów
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Pt, 09.03.2007 17:59

A Druhny widziały, że Pan Darek to Sowie odpisał! ŁAŁ co nie? no to teraz Sowa wklei emblemat w weekend cholerka no! Sowa poproszę kopię mmsem dobra?
Miłego weekendu!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne