POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez rozella Cz, 30.10.2008 08:58

Masz rację Tereniu, zbliżające się Święto jak również to, co dzieje się za oknem sprzyja wspomnieniom . Jeżeli chodzi o mnie ,to często zastanawiam się, jak to się stało, ze Ness stała mi się tak bliską Osobą. Z całą pewnością urzekł mnie Jej charakter, tak normalny , a jednak .... było w Niej coś niesamowitego. O takich ludziach , jak Ness, nie da sie zapomnieć.

Obrazek
rozella
 
Posty: 382
Dołączył(a): Pn, 04.06.2007 09:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez soulinka Cz, 30.10.2008 23:48

Po krotkiej przerwie wchodze sobie dzis na forum i co...kolczyki... aaaaaaaa.... i to jakie!!! CUDENKA!!! Ciotka, no buzia sie do nich smieje. Buziaki za sprawienie radochy - mala rzecz, a cieszy, no ja tak mam... Talent masz kobieto, oj masz...! :* A - Ciotka - najwazniejsze... Przetrwasz, wszystko przetrwasz... A my zawsze jestesmy tu i nie tylko tu, gdy potrzeba... Sciskam!

Dziekuje za zamieszone tu wspomnienia... Przynosza wiele wzruszen, niezmiennie, za kazdym razem...Wszystko to przybliza Agnieszke takim osobom jak ja, ktore Jej nie poznaly. Dziekuje Wam za to. Zdjecie sliczne.
Atmosfera zblizajacego sie swieta towarzyszy mi caly tydzien, ktos slusznie zauwazyl, ze i pogoda tu odgrywa swoja role. Nie jest tez tajemnica, ze kiedy gdzies slysze 'Szczecin', mysle o Ness i o Jej najblizszych. I ogromnie wiele dla mnie znaczy, ze moglam Was poznac.

Pamiec nie gasnie... i jest... niezaleleznie od tego, gdzie my jestesmy... Nie bedzie mnie tam - w Szczecinie - ale pamietam... Bo sa ludzie, o ktorych sie pamieta zawsze... Bo zostawili cos, co wplata te pamiec w codzienne dni... Nie tylko teraz, od swieta...

Wybaczcie, ze ja sie czasem tak produkuje, ale nie umiem nic wklejac, by przekazac obrazem, wiec slowami... Moze czasem nieporadnie i niezgrabnie, ale historia Agnieszki jest dla mnie niezwykla, wyjatkowa.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie...!
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Postprzez Barbara Kath Pt, 31.10.2008 00:13

Obrazek

DZIELO NESS, moj SCZEGOLNY DAR od M,

soulinko - SERCEM piszesz i to jest TO !


naprzeciwko siedzenie
mówienia nieumienie
twoich oczu pytanie
-kochanie?

ja wiem ty wiesz
słowa ciasne płaskie
powiem nie powiem
przecież wszystko jasne

czekasz uciekam
wychodzisz przychodzę
już prawie mówiłem
słowa w drodze

zdążyć nie ciążyć
wyznać tak trudno
byle nie było
za późno

szukanie mijanie
codzienne domyślanie
pragnienia kojenie
-odchodzenie


( Ness )
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Marysia Pt, 31.10.2008 09:46

A ja dostałam w prezencie od Ness płytę "Życie to da da"spiewa bard szczeciński Wiesław Łągiewka. Do dwóch piosenek Agnieszka napisała teksty.
Pamietam Agnieszkę uśmiechniętą, robiacą zdjęcia, zachwycającą się wszystkim dookoła. Przyjechała do Centrum Onkologii w Gliwicach .....i co potem się wydarzyło wszyscy pamiętają.
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Barbara Kath Pt, 31.10.2008 12:19

Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Ita. Pt, 31.10.2008 12:30

Dzieki Basiu!

Byl tu TAKI temat, ktory Ness rok temu zalozyla...
teraz bylby "na czasie"...
Avatar użytkownika
Ita.
 
Posty: 839
Dołączył(a): Śr, 05.07.2006 10:49
Lokalizacja: Poznan

Postprzez anya_anya Pt, 31.10.2008 14:36

ciotka napisał(a):(...)Filcować nauczyła mnie Ness-dlatego tu się chwale(...)


o to - to: a mnie Ciotka!!! :*

PS. Ciotka, mogę czerpać inspirację?
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rozella Pt, 31.10.2008 15:27

Z Ness poznałysmy się na "filcowym" forum. Zaprosiła mnie tutaj na forum KJ, aby poczytać to i owo. Na tym naszym craftladies była powszechnie lubianą osobą. Wklejała swoje prace. I na craftladies zostawiła swoj "ślad".

Ciotka, a Ty nam niedawno niezłego Hellołina zrobiłaś :D :D :D
rozella
 
Posty: 382
Dołączył(a): Pn, 04.06.2007 09:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez m_m Pt, 31.10.2008 23:30

m_m
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 14.01.2008 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez soulinka So, 01.11.2008 17:30

No to juz wiem czemu forum za nic nie chcialo sie otworzyc... zmienialo 'ubranko'... Swiatelko dla Ness zapalilam na tej stronie i wczoraj i dzisiaj... Myslami jestem tam, w Szczecinie... i we wszystkich miejscach od Trojmiasta dalekich, w ktorych dzis mnie nie ma...

Ciotka - dziekuje! :* Sciskam Ciebie, M., Paprochy i wszystkich bliskich Agnieszki... Jestem z Wami!

Agnieszko - jakkolwiek wysoko te slowa nie mialyby sie wzbic... Dziekuje. Twoje slowa wciaz przypominaja o tylu waznych rzeczach... Poruszylas tyle waznych tematow i tyle strun w czlowieku... Nawet tych, o ktorych zdawal sie nie pamietac, lub byly uzywane znacznie mniej, niz powinny. Bylas, jestes i wciaz bedziesz tu z nami.

Dzisiaj szczegolnie mocno towarzyszy mi piosenka 'Po tamtej stronie'... '...gdzies, po tamtej stronie, kiedys - spotkamy sie...'
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Agniś N, 02.11.2008 12:06

Aguś,

Pogadałam sobie dziś jednostronnie z Tobą ... wczesnym rankiem na cmentarzu było pusto, mgliście i niesamowicie. I ten zapach opadłych liści, chryzantem i dopalających się zniczy ...
Troszkę te chwile uporządkowały mi myśli, emocje . Dziękuję.
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Rfechner N, 02.11.2008 17:57

Nie bylo mnie od piatku . Wracam i co widze ? Calkowita zmiana szaty . Musze to ogarnac Pozdrawiam wszystkich w ten czas zadumy
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Krzys P Pn, 03.11.2008 00:12

http://www.youtube.com/watch?v=ZExpb_0HS8Q

Choć to wszystko przecież miało trwać najwyżej pięć lat
A może mniej...
A to wszystko przecież miało trwać najwyżej pięć lat
Choć się zmienił cały świat - jesteśmy
Zawiruje jeszcze raz - będziemy

Dziś, Piotr, gdy Ciebie nie ma
Pieśń tę niesiemy do nieba
Trwaj tam i czuwaj
Noc w noc, usłaną gwiazdami...



wspominam Agnieszkę i wszystkich którzy przegrali tę walkę ...
Avatar użytkownika
Krzys P
 
Posty: 898
Dołączył(a): N, 19.08.2007 22:37
Lokalizacja: HD

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Malga Pn, 03.11.2008 00:16

Czytuje forum KJ od lat, ale ograniczalam sie tylko do korespondencji. Az nadszedl smutny czas ciszy na forum i w tedy zajrzalam do ogolnych. Ten watek przeczytalam caly, od poczatku choc znalam juz zakonczenie....piekna walka i wspaniale jak wspieraliscie Ness w jej walce. Bliska mi historia, bo w tym czasie odszedl tez moj kolega, czerniak z przerzutami do mozgu. Chcialam Wam podziekowac, za to ze jestescie, dobrze ze ten temat nie spadl.............
Avatar użytkownika
Malga
 
Posty: 106
Dołączył(a): So, 01.11.2008 23:49

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez soulinka Pn, 03.11.2008 18:01

I nie spadnie, bo to wyjatkowe miejsce... Pozdrawiam Wszystkich cieplo i nowych i stalych bywalcow, tych co pisza i tych, ktorzy tylko czytajac tez sa tu z nami...
Avatar użytkownika
soulinka
 
Posty: 3019
Dołączył(a): N, 13.01.2008 18:02

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez kinga Śr, 05.11.2008 20:27

Soulinko masz rację, że są osoby, które czytają i zaglądają bardzo często, a odzywają się bardzo rzadko tj. ja, albo wcale.
kinga
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn, 08.09.2008 12:30

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Ola B. Śr, 05.11.2008 21:05

...zaglądam tu i słucham "Stempelka"...

W pracy sajgon...po pracy brak sił....męczy mnie już ten brak czasu, tak chciałam jeszcze wtym roku pojechac do Wrocławia, ale pewnie się nie uda :(...
...marudzę sobie, przepraszam...ale taki dziwny dziś dzień...przed chwilą kolejna ciężka rozmowa służbowa...
...ma ochotę na wino...ale niestety ze względu na leki, mogę zapomnieć...

Ciotka, M,...fajnie było w sierpniu mieć Was tutaj!...obejrzę sobie zdjęcia na poprawę humoru!

Ściskam Wszystkich lubiących ten temat.
Avatar użytkownika
Ola B.
 
Posty: 1816
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:43
Lokalizacja: Kutno

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Rfechner Śr, 05.11.2008 22:49

Pozdrowka dla wszystkich ! :)
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez ladyBlack Cz, 06.11.2008 16:52

witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców.....
własnie dostałam wiadomość..., że dzisiaj odszedł jeden z przyjaciół naszej rodziny...
kiedy się dowiedział o chorobie zupełnie się załamał i robił dziwne rzeczy...chciał zatruć paskudę papierosami, alkoholem i innymi świństwami....
poza tym stwierdził, że walka nie ma sensu..., nie pomagały rozmowy...nie pomagało nic....
o 1 w nocy zgasł jego płomień....
Avatar użytkownika
ladyBlack
 
Posty: 3863
Dołączył(a): N, 14.01.2007 18:15

Re: POKONAŁAM RAKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Malga Cz, 06.11.2008 16:57

Bardzo mi przykro Lady....chyba kazdy walczy na swoj sposob, nawet jesli calkiem irracjonalny
Avatar użytkownika
Malga
 
Posty: 106
Dołączył(a): So, 01.11.2008 23:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne