HYDE PARK

Postprzez Ita. Pt, 13.07.2007 09:37

Trzynastko, u nas to już DZISIAJ !

13 i PIATEK !

Brawo za poprawna odpowiedz.
No i nagroda ...chcesz, to masz...

KAWIARENKI


A kiedy już przyjdzie czas, pełne po brzegi są kawiarenki.

Pod okna ich, pełne gwiazd,

gdzieś w zakamarki wielkich miast ciągnie nas.



Kawiarenki, na, na, na, kawiarenki na, na, na

Małe tak, że zaledwieś wszedł, zniżasz głos aż po szept.

Mimochodem, kamien w wodę,

wpadnie coś z bardzo wielkich spraw

w czarną toń małych kaw.

Kawiarenki na, na, na, kawiarenki na, na, na

Z cienia w pół i ze światła w pół ty i ja, i nasz stół

Za witrażem szklanych marzeń ledwo świat

poznajemy już, choć jest tuż.



Miejsc wkoło nas coraz mniej,

już dymi z okien złotym obłokiem

I barman już woła:

"Hej ! Już kawiarenka rusza w rejs, wielki rejs"



Kawiarenki na, na, na kawiarenki na, na, na

Stolik nasz w nieważkości lamp krąży tu, krąży tam.

Filiżanki - białe ptaki -lecą wprost w kolorowy dym,

płyną w nim, giną w nim.

Pan i pani zaszeptani, któż to wie, gdzie naprawdę są,

ona z nim i on z nią.

Kawiarenki, kawiarenki,

porwą gdzieś w siódme niebo aż stolik nasz.

(muz. Wojciech Trzciński, sł. Jerzy Kleyny)

Milego dnia (bez PECHA, lecz z PH) zycze Druhnom solenizantkom i reszcie imieninowego towarzystwa !
Avatar użytkownika
Ita.
 
Posty: 839
Dołączył(a): Śr, 05.07.2006 10:49
Lokalizacja: Poznan

Postprzez teremi Pt, 13.07.2007 09:43

Maszmunku to jeszcze w prezencie imieninowym
Obrazek

Trzynastko TAKIEJ policjantki to jak nic bym się bała - dzięki za wszystkie wieści/opowieści i zdjęcia no i w miarę spokojnego powrotu do rzeczywistości

Emcia skąd wiesz, że podkochiwałam się w "Winetu"

Ściana - będzie dobrze, będzie, dobrze, będzie dobrze

wszystkich pozdrawiam
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Małgosia Sz Pt, 13.07.2007 10:20

No i się rozpisałam ... podziękowania za piękne życzenia i prezenty (ach ten Janek), narzekania na wczorajszy opóźniony lot... i wszystko poszło... w cholerę...

Druhny bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i zdjęcia ! Wpadnę pewnie po południu, bo jakiś nawał pracy mam!

Ściskam!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Ściana Pt, 13.07.2007 11:52

Weekend? Czy KTOS wypowiedzial to Swiete Slowo w HP? Zaczynam swietowac slowem. Amen.

Odreagowenka czili wierszenka na odreagowanie takich tam wrrr wrrr.

The jigolo's jumpin salty (Salt Lake City?) /a pan Tomek to sowie wybral Salt Lake City, zeby miec kilka zon? Hi hi...dobre, Sciana, dobre!/

ain't no trade out on the streets (....bo sa ulice i zaulki z latarniami...., wystarczy zapytac kuzynke Dyskrecje) /Maszmunku, ja zaraz mialam jasnosc aocochodzi z tymi zdjeciami scian, phi! Przeciez to wiadomo, ze Sciana to jasnosc w tunelu, ne? hi hi/

half past the unlucky (albo pol do szczesliwej, phi) /szklanka w polowie pusta, dno dna.... Druhny znaja przepis na zrobienie komety z Tolibkow (l.mn), zeby tak ich raz a dobrze wyslac w kosmos?/

and the hawk's a front-row seat (to nasza Sowa oglada "Lament" sokolim oczodolem) /steeeepieeee szeroki, ktoregooo okiem, nawet sokolim, tfu soooooowiiiim nie zmierzysz.....cholerne literowki! PS Sowus, fajne zdjecia z Lamentu. Te w korespondencji to mi normalnie zaparly tynk w watlych piersiach/

dressed in full orquestration (bo to nie byla plaza nudystow w Debkach) /Debkach czy Dabkach, no co? Literowka literowce nie jest rowna, hi hi/

stage door johnnys got to pay (prosiMY o skarbonke swinke na placu! Sowa, Ty to masz glowe!) /taaaaa.......tez mi sie wydawalo, ze "community service" to jest fajny pomysl na zycie, ale przyszedl taki jeden bojs w garniturze i powiedzial, ze liczy sie kasa. Odechcialo mi sie zyc. A to, ze nie ma skarbonki na placu, pod Polonia, dodalo mi skrzydel. Sa jeszcze ludzie, artysci, KJ ...na tym swiecie, ktorzy potrafia zrobic cos bez swinki-skarbonki. Druhny, bez urazy, dobrze? Brak tej swinki-skarbonki na placu K. w Wawie "uratowal" mi zycie, wiare w zycie. AMEN/

and sent him home(a on powiedzial "forvive me pretty baby but I always take long way home") /powiedzial i zasnal pod latarnia, hi hi/

talking bout the one that got away (pachnie mi tu urlopikiem w tropiku! Trzynastko ile mozna czekac na turkusowa wode?! BUM! Susza w CA! Luuuudzie!) /Trzynastko, Druhna sie zlituje, dobra? Ilez mozna klikac w HP? PS Tutaj przepraszam, ale zaczelam te wierszenke pisac wczoraj. Dzisiaj oczom nie wierze - Swieta Mgla i Swiete BLUE w HP. Trzynastko! Czy mozna prosic o CALY ALBUM?/

could a been on easy street (to bedzie ulubiony zaulek Alberty!) /a Druhny rozpoznaly Alberte w tym wideoklipie pana Tomka na youtube?/

could a been a wheel (kazdy nowoczesy tabor cyganski posiada takie jedno, hihi, no i jakie przepowiednie?) /a Druhny wiedza KTO wymyslil kolo? Konkurs!/

with irons in the fire (aaaaaa, takie tatuaze podziemnych organizacji o ktorych wspomina pan Brown, phi Sciana....) /pan Brown to moze mojemu O. pucowac tatuaze, phi!/

and all them business deals (hihi, najwazniejsze zeby sie sprzedawalo i zeby byly ladne liczby. Druhna Gocha proszona na konsultacje!) /money, money, money.....Druhny tez sie szczepia przed wyprawa w cholerkunie do Afryki? PS Gocha, czy Ty masz (hi hi MASZ) imieniny? Druhny Archwistki wkleja dla Emci jakis stosowny organizer, hi hi/

But the last of the big-time losers(o co byla ta gra? Hihi, co ja poradze lubie gre w ktorej mozna przegrac. Jedni probuja wygrac inni probuja przegrac, phi.) /znowu mam grac w bycie bojsem?...no nie....Emciu, jestesMY w wierszence, a nie na robocie. Co Druhna?/

shouted before he drove away (w starym Pontiacu) /taksoweczka podjechal do Pontiaka, a co! Do klomby-czek!/

I'll be right back as soon as I crack (a tus mi Humpty Dumpty!) /"crack", dobre! Biore to do siebie!/

the one that got away (eeee tam napatrzy sie na niebieskie morze i wroci do roboty, do zycia, phi) /a jak nie wroci, to co? Porwali go terrorysci?/

the ambulance drivers don't give a shit (do they give a damn?) /sraja na to, phi!/

they just want to get off work (money is something you throw from the back of the train, phi. KONKURS jakiej piosenki pana Tomka slucha Emcia piszac symultanicznie tekst? Hihi.) /KONKURS, co pije Emcia sluchajac i piszac symultanicznie?/

and the short stop and the victim (Alberta! Usta usta!) /Emciu, a czy klomba pachnie lawenda, ktorej celnicy nie zatrzymali? Hi hi. Co Druhna chce w nagrode?/

have already gone berserk (Hobbity dostaly szalu! Skacza do wanny! Chca byc za statystow w Skoku z wysokosci.) /Mala, Druhna proszona do korepetycji............Druhna uwaza na szlafrok, chrum chrum/

and the shroud-tailor measures him (pan Fizyk w przebraniu, heeeej, niektorzy MUSZA pisac wierszenki inni MUSZA mierzyc) /takie tam DETALE, skrzyp, skrzyp/

for a deep-six holiday (hihi, czy mozna poprosic o deep-nine holiday) /czy mozna prosic o cholerkunie-nirwane?/

the stiff is froze, the case is closed (powiedzial Maszmun w sadzie. BUM!) /Maszmun tez jest BOJSEM - czek. Maszmuuuunieeeee, HELP! DaMY se rade, ne?/

on the one that got away ("I will go before us, and show the way back home", facet zawsze potrzeboje kobiety pilota, phi) /a pilotem go w-czape, niech sie zycia uczy od GPS-u, phi!/

Jim Crow's directing traffic (hihi, wlasnie go przejechala kobieta ktora nacisnela na gaz) /pomylil jej sie z hamulcem? Niech zyja, kurnaola, feministki/

with them cemetery blues (a ja myslalam ze to byla polka, pan Tomek sie zdecyduje!) /a o polce-blus to Druhna nie slyszala? Bronka, Druhna zagra pierwsze akordy, byle szybko!/

with them peculiar looking trousers (vintage! A u mnie w sobote na targu wystepowal SWIETNY tercet gitarowy! Spiewali
troche ala Johnny Cash, sprzedali byli rano wszystkie swoje CD a chetnie bym kupola, no i wystepowali w odziezy vintage!) /Druhna wklei zdjecia, bez zdjec to ja nie uwierze w vintage, phi!/

them old Italian shoes (buty stare, ale okulary za to nowe, hihi) /dac Maszmunowi w-czape? Nieeeee....poszczekam do jutra, phi! Maszmunku, chcesz w imieninowa w-czape?/

the wooden kimona was all ready (czy ktos tu popelnil zbrodnie? Znaczy sie horror komediowy ala pan Tomek?) /znaczy sie DARK PH, niech zyje Pan Tomek!/

to drop in San Francisco Bay (zakaz zasmiecania zatoki! BUM! BUM! BUM!!!) /BUM! BUM! BUM! Druhny obejrza sowie stare filmy Hiczkoka, dobra?/

but now he's mumbling something (no co nie kazdy jest oratorem rzymskim, phi) /kreci mi sie w tynku od przemawiania w jezyku obcym/

all about the one that got away (ta Alberta spryciara na sam szczyt Giewontu ja ponioslo!) /a umyla sie byla przed szczytem? Skrzyp, skrzyp/

Costello was the champion (we are the champions!) /a w co graMY? W zielone?/

at the St. Moritz Hotel (phi, dzisiaj Kredens, jutro Szwajcaria) /phi! Szuflandiaaaaa, Szuflandiaaaaa...)

and the best this side of Fairfax,(pojutrze UK, a popojutrze pojdziemy z torbamy, hihi) /phi! Maszmun wrzuci karte kredytowa do swinki-skarbonki i jakos to bedzie, ne?/

reliable sources tell(czili tylko gazeta FAKT) /z gazety FAKT to mozna zrobic fajny art prodzekt, phi! Druhny sowie sprobuja - wieza w Pizie/

but his reputation is at large (Alberta martwi sie reputacja wujka...) /posypie sie reputacje serem i bedzie fajna zapiekanka. Maszmunie, chcesz przepis na ciepla przekaske dla Hobbitow?/

and he's at Ben Frank's every day(workoholik na 116!) /Emciu-baby, chcesz w-czape? Weekend – Swiety Weekend – mowi to Druhnie cos?/

waiting for the one that got away(drozdze? Nope, wszystkie drozdze trzyma pod Swietym Kluczem Druhna Sciana, hihi.) /moj O. oraz bojsy (sztuk dwa) powiedzialy mi dzisiaj, ze nie wiedzialy, ze jestem taka GIT! Jakbym Druhnom opowiedziala w HP, co ja dzisiaj przeszlam na robocie i jak z tego wybrnelam, to normalnie liczba wyswietlen HP podskoczylaby NAM dzisiaj do 131313131313131313 – normalnie PORADNIK feministki z zycia wziety. Nudy!/

he's got a snake skin sportshirt, (rece precz od wezej skory!!!!) /Druhna Emcia uwaza na karte kredytowa w Italy, phi!/

and he looks like Vincent Price (hello I am Vincet Price witamy w wierszence.... booooooo.....) /boooooo...ogladam sowie Sunday Bloody Sunday....taaaaa...siedze sowie w sprawach IRA....nie normalnie wysiadam.....nie mam sil na w-czapy/

with a little piece of chicken (Chickens! Hobbity uciekaja az sie kurzy! Boja sie horrorow) /czy Hobbity lubia TOFU? Prosze sie czestowac/

and he's carving off a slice (Thanksgiving, Swieto Dziekczynienia, specjalny oksymoron dla Druhny Sciany, hihi. Druhna sie
nie krepuje i sowie uzyje na pielgrzymach z Europy.) /Druhna Sciana to sie skupia na slowie „pielgrzymi” i normalnie dostaje drgawek ze smiechu. Wkleic?/

but someone tipped her off (agent tajnego wywiadu, western kryminalny, ktora Druhna ma pilota i przeskakuje miedzy kanalami?!) /Trzynastka z Kangurzyca proszone do wagonu, hi hi/

she'll be doing a Houdini now any day(Alberta jest wszechstronna! Dzisiaj postanowila zostac medium.) /dzisiaj to ja postanowilam byc DOBRA i co? Wyszlo mi (tzn nie mi, tylko Tolibkom), ze jestem STRONG. Podpisano: We Wall. PS Druhny sie nie boja mowic to, co mysla! Szkoda zycia na bycie --pi-- – czek!/

she shook his hustle (jak Druhna Bronka struny gitary) /Almerta byje strudy..... bardzo szybko, hi hi/

and a Greyhound bus'll (nie bedzie zadnego 'll, bo Hobbity zzarly opony) /Emciu-baby, nie lubie Greyhound bus, no co ja moge? Mam traumatyczne wspomnienia.....czy mozna tak zwyczajnie skorzystac z karty kredytowej Maszmuna i wynajac samochod na energie sloneczna?/

take the one that got away (...come with me, together we can take long way home...) /hi hi... Bronka, nic sie nie boj, dobra? To chodzi o „long way home”.....spoko, spoko! /

Andre is at the piano (a gdzie jest pan Tomek w takim razie?) /trzezwieje w klombie, phi!/

behind the Ivar in the sewers (aaaa, to taka scena uliczna z rynsztokamy) /Alberta to szla kanalamY z centrum na Zoliborz. Maszmunie – czy moglabys pokazac Emci na czym polega roznica miedzy POWISLEM a STARYM ZOLIBORZEM? Hi hi/

with a buck a shot for pop tunes,(i wypil te melodie szybkim duszkiem, lyk, lyk, lyk!) /wkleic Druhnom zdjecia z KOREA? Druhny sa glodne? Dzisiaj podajeMY swieze (ciagle zywe) baby-osmiornice. Narodowy przysmak w KOREA! PS Druhny TEZ sa wegetariankami, tak tylko pytam, phi!/

and a fin for guided tours (zwiedzanie na wlasna reke, a od czego sa przewodniki i porady Druhen podrozniczek, ne?) /wdech, wydech, bo jak normalnie dam w-czape przed urlopikiem we wrzesniu!!!!/

He could of been in Casablanca (acha, hihi, Druhna Sciana juz bierze szczepionki na okazje wyjazdu do Afryki, hihi, dobre Emcia DOBRE!) /przezorny zawsze bez maternity leave, dobre, Sciana, dobre! Albo sie jest BOJSEM, albo gUpia feministkOM/

he stood in line out there all day (a o wczesniejszej rezerwacji biletow to nie slyszal?) /a o stendbaju to nie slyszal? Albo o wejting lyst? Druhna Emcia sowie zluzuje, dobra? Druhna przemawia do Sciany Kapuscinskiej, phi!/

but now he's spilling whiskey (heeeej, lepiej whiskey niz gossips, zna sie na DYSKRECJI) /DYSKRECJA TO MY, a nie NAM, co nie?/

and learning songs about a one that got away (uczy sie od Druhny Bronki, ktore nauczyla sie od Druhny Sciany) /Bronka, zlaz! Do gitary! A nie myc mi tutaj szczyty! Dobre, Sciana, dobre!/

well I've lost my equilibrium(o cholerkunia, nawias mi sie chwieje!) /szklanka w polowie pusta?/

my car keys and my pride (Albert, pradziadus Alberty to zapomnial byl klucze do mieszkania w wlasna noc poslubna i musial dzwonic po gospodynie...) /skrzyp, skrzyp,.......Druhny sowie dorysuja kolejna galazke na drzewie genealogicznym Kredensu, phi!/

tattoo parlor's warm (nowy tatuaz dla pana Tomka!) /DZIEWIATY....ooooooo.....pan Tomek da szanse mojemu O., tak po znajomosci, co?/

and so I huddle there inside (nowa szuflada dla pan Tomka!) /Sowa, posun sie. PS Sowa, a pochwalisz sie Miskiem?/

the grinding of the buzz saw (nowy instrument dla pana Tomka) /Maszmun! Rece precz od statywu. Rece do pana F, tfu, T. Skrzyp, skrzyp/

whatchuwanthathingtosay (powiedzial na migi Hobbit do Hobbita) /phi! Druhna SOWIE zartuje, czy jak? Wczoraj rozgryzlam jezyk Wikingow oraz zrobilam art prodzekt z „mirror writing” a la Leonardo da Vinci, phi! Albo sie BOJSEM, albo Hobbitem, phi!/

just don't misspell her name (literowki to MY a nie NAM! PHI!) /moje NAME jest zawsze pelne bledow, juz sie przyzwyczailam. Normalnie rozdwojona jaznia, wkleic?/

buddy she's the one that got away (nowa kuzynka pana Tomka...) /zaraz tam „kuzynka”! Dziwka pod latarnia, nie mylic z Atrapa, tfu, Alberta! Dobre, Sciana, dobre!/

pan Tomek + (Emcia, zeby nie bylo ze jest zastoj w wierszenkach, NO!) + /Scianay, Maszmunku – poswiecic Ci swiatlem w tunelu?/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Ściana Pt, 13.07.2007 12:09

Maszmunku - dla Ciebie
Swiatlo z Kambodzy
Obrazek


Gocha - Druhna odliczy Swiete Dobra czworkaMY?
Obrazek
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez GrejSowa Pt, 13.07.2007 12:49

Druhny, przepraszam, zmiana nastroju...ale przynajmniej nie na gorszy. Mogą Druhny już puścić kciuki, dzięki! Misiek został przyjęty na WAT, na informatykę! Hurrraaaaaa!!!!!!!!!! Druh Misiek jest studentem!!! Ale radość!!!

P.S. A Druhny wiedzą jak Rektor tej uczelni (generał brygady zresztą) ma na nazwisko...? KONKURS!!! Hi hi...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nie ma mnie Pt, 13.07.2007 13:49

....... G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla Niedźwiedzia i ....... matki Sowy ..... (co to za kombinacja zoologiczna ?:):):):):))

P.S.
toasty powznosimy (i oczy do nieba) ...... w Sopocie :)
Ostatnio edytowano Pt, 13.07.2007 13:50 przez nie ma mnie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Ściana Pt, 13.07.2007 13:49

gen. bryg, dr inz. ADAM SOWA! Phi!!!!!
Co wygralam?
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez double13 Pt, 13.07.2007 13:50

Oj, Sowinko, takie proste pytania przy porannej kawie:
dyc on jest general SOWA, SOWA powiadam, no jakze by moglo byc inaczej.
Gratulacje i, studia z glowy; koneksje zapewnione, hi, hi.
Wszystko zostanie w rodzinie.
Co wygralam?
Swiete blue, czy troche szarosci?

Sciana, ciag dalszy nastapi. Kobito, a ile sie nameczylam, zeby przeczytac Twoja taaaaka dluga wierszenke.

A kolezanki niech poszumia ze mna razem z tymi falami "dziewiczymi".
Sowka skwitowala to wczoraj krotkim: "phi, tylko tyle".
Moze Druhny beda bardziej laskawe:
http://img532.imageshack.us/my.php?imag ... 880he9.flv
Avatar użytkownika
double13
 
Posty: 38
Dołączył(a): Wt, 26.04.2005 06:14

Postprzez gocha Pt, 13.07.2007 14:01

Hip, hip, hurra! Brawa dla Miska, mnostwo usciskow dla jego dzielnej mamy. Sowa, bedzie dobrze, wszystko bedzie dobrze tego 13-go w piatek.

Maszmunku, duzo milosci, pieknych zdjec, dobrych win, skomplikowanych prawniczych przypadkow (hi, hi), ciekawych podrozy, i wiernych przyjaciol. Sciskam imieninowo. I cala kolekcja liliowcow z mojego ogrodka dla ciebie.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Duska, gratulacje. To juz mamy dwie (?) prawniczki w HP. A druhnom, co "chrzania" feministki, albo uwazaja, ze bycie feministka jest "do d..." wywalam jezor na cala dlugosc.
Sciana, przeciez wcale nie musisz byc bojsem albo "zelazna dama", wyluzuj kochana.
Wywolana odpowiadam: "czworek" na oko ze dwadziescia na zdjeciu (matematyk szacuje a nie liczy), kolezanka mi powie jaki ulamek objela obiektywem, to bedziemy mialy jasnosc.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez gocha Pt, 13.07.2007 14:05

Trzynastko, oj, jakbym chetnie wskoczyla do tej wody poplywac. Jeszcze nie plywalam w tym roku, moze w niedziele wybiore sie nad nasze Michigan.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez double13 Pt, 13.07.2007 14:25

Czesc Swierszczenki!

Szukam Solenizantki, Malgoski Sanitariuszki, hi, hi.
Wylaz spod tych papierow, szefowi powiedz, ze jedziemy zwiedzac St. Thomas.

Masza, nie bedzie dluuugasnych wyliczanych zyczen,
bo wiesz, ze naprawde zycze Ci absolutnie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.
Zejdziemy rano do lobby Point Pleasant;
znudzona murzynka leniwym ruchem wykreci laskawie numer,
zeby zamowic klientowi taxi, ale nic to,
mamy swoja bryczke na zakazane drogi.
Wszystko czeka na dzien pelen przygod.

Sorry, Maszmunku, nie bedzie kulturalnie, bedzie krajobrazowo.
Obrazek

Na chwile wstapimy do stolyyycy Charlotte Amalie;
sie Druhna przygotuje na ostre zakrety po drodze.
Przystanek zrobimy jak zwykle zakazany, tym razem na parkingu tubylcow.
Glosno zaszczeka pies, wyjdzie mila para i jak zobaczy,
ze z zachwytem strzelamy aparatem fotki, to nas pozdrowi grzecznie.
Masza, no dorzuc jeszcze kilka milych slow dla nich,
to nas nic nie kosztuje, a rozjasnia ludziom gebule:)
Obrazek

Teraz prosto z miasta do cudenka turkusowego.
Jak dobrze pojdzie, to po tych wertepach dojedziemy do dzikiej plazy,
gdzie beda tylko tubylcy.
Muffler sie juz troche tlucze w samochodzie,
ale chyba go do konca na wybojach nie urwiemy, co?
Gotowa? Poszumi nam na plazy, jak na tym krotkim filmiku wczesniej,
a dech zapierac beda kolory.
Obrazek

Wiem, wiem, nalezy Ci sie spokojna chwila;
na koncu cypla Shaphire Beach zostawilam Ci krzeselko do dumania;
posiedz sobie, wroce za godzine.
Obrazek

Druhny widza, w ten lisc w wodzie Masza gapi sie juz ladnych kilka minut.
Obrazek

Maszmunku, sorry, dosyc gapienia; zmykamy na zachod slonca do Coki Beach.
Stad wszystko zaslonia nam wysokie gory.
Masza, niech Ci w zyciu kapie tak na zloto wszystko, czego zapragniesz.
Obrazek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, MALGOSIU!

Witaj Gocha, sliczna kolekcja lilii.
Avatar użytkownika
double13
 
Posty: 38
Dołączył(a): Wt, 26.04.2005 06:14

Postprzez Małgosia Sz Pt, 13.07.2007 14:51

Jakie kolory... Trzynastko... bajka... no przydałaby się wyspa jakaś ... przydała!

Emciu - przeczytałam wierszenkę włoską hihihi noooo Ty to poszalejesz w Rzymie z taką znajomością języka! Jestem pod wrażeniem! A rzeźby super!
Sowa jak Ty smacznie śpisz na tym zegarze ...ekhm...ekhm... pode mną . Cudeńko. Deser to wiadomo... przystawka (ciepła) hihihi!
Ita bardzo dziękuję za gondolę! A nie mówiłam, że Wenecja mnie „prześladuje”. Tylko co na to T.?
Teremi po czekoladkach nie ma śladu. Poczęstowałam się jeszcze ciastami Duśki. A teraz piję gorzką herbatę. Earl grey pycha!
Ściana pięknie dziękuję za światło z Kambodży! I Druhna tak nie szasta moją kartą kredytową, co? hihihi A jeżeli chodzi o przepis na ciepłą przekąskę to poproszę – ale nie dla Hobbitów tylko Z Hobbitów! Tylko ich wcześniej nie dożywiaj tofuuuu fuj nie lubię! A jak jest po polsku maternity leave? Hihihi tak tylko pytam!
Gocha piękne liliowce. Bardzo dziękuję. Podpisano – Feministka. Druhna może na mnie liczyć.
Za wszystkie życzenia słowne bardzo dziękuję. Sowa zaraz da mi w-czapę bo na ten weekend wyjeżdżamy do Kazimierza. Sowa naprawdę nie chciałam (T. się uparł!) Będziemy w intaczu@Pani z Banku, dobra?
Trzynastko teraz widzę Twoje zdjęcia (wcześniej był film)... matko... nie ruszam się z tego fotela! Bajka! Pięknie dziękuję!

Dziękuję raz jeszcze za życzenia. Co Wam przywieźć z Kazimierza?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Pt, 13.07.2007 15:16

Zapomniałam Wam napisać. Wczoraj się dowiedziałam, że do mieszkania obok wprowadzi się wkrótce... prawdziwy Włoch!

Emciu a na tej stronie byłas?
http://www.twozywo.art.pl/


Trzynastko a to ostatnie zdjęcie to jest... piękne... wiesz?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez MarysiaB Pt, 13.07.2007 16:38

Cze, witajcie dawno po polnocy.
Ciagle pada. Pranie suszy sie juz druga noc. Zaglebilam sie w lekture HP (dokladnie: str. 148). Kurcze, to czytanie ze zrozumieniem mnie wykonczy. Tyle piszecie, ze nie nadazam. Dzielnie i jak zwykle walcze z zaleglosciami i na pewno sie nie poddam! Tasiemka w dalszych planach, ale taka, ze Wierszenkowym majtki pospadaja i dlugo sie nie podniosa. Dzisiaj bylam u Geografow i byl krem. Dzisiaj Wierszenkowe moglyby mnie zabic smiechem. U Geografow przebakiwalam o wakacjach. Taka namiastka, zeby nie oszalec (z) tej zimy. A Stary i dzieci chca jechac na sanki. Dlaczego oni mi to robia? Trzy lata temu udalo mi sie wymigac od fantastycznej wyprawy na narty. Musze oswoic sie z ta mysla. Nie widzialam sniegu w wiekszych ilosciach ponad 14 lat. Podobno na gorze jest kawiarnia z kominkiem. No moze...
A teraz radosci.
Serdecznie gratuluje druhnie mgr Dusce! Ku chwale HP! Zycze dalszych sukcesow na niwie zawodowej! Sciskam!
Misiek, gratuluje i strasznie sie ciesze! Grejs, mam nadzieje, ze jeszcze nie dzwonilas do generala Sowy: "Cze, a ja jestem Sowa z HP. Ale numer, co?" Itp. Blagam, nie rob Miskowi bagna. OK, tez Ci gratuluje! Super wiadomosc!
Maszmunku, dziewczyno od tulipanow i jazzu! Duzo zdrowia, milosci i ciaglych zachwytow ludzmi, zyciem, swiatem...
Wracajac ciemna noca od Geografow, sluchalam S. Brightman.
Poszukajcie Maszmunka:
http://www.youtube.com/watch?v=IJjgd1qIOY0
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez An-dora Pt, 13.07.2007 16:51

Najlepsze zyczenia dla Maszmunka,
"...naprawde jaka jestes nie wie nikt...", koniec cytatu, ale po mojemu mozesz taka pozostac! Wszystkiego dobrego!

Obrazek

Poza tym dolaczam sie oczywiscie do gratulacji dla Duski, jestem pelna podziwu, jak dla wszystkich, ktorzy sie ucza, dla Miska, o powodzenie na "nowej drodze zycia" no i oczywiscie dla Gochy imieninowo, jesli imieniny dzis obchodzisz!

Obrazek

Pozdrawiam wszystkie Druhny!
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez Małgosia Sz Pt, 13.07.2007 16:53

Nie tam Andoro.... każdy wie... MarysiaB to mnie odszyfrowała od razu mówię Ci... wszystko zaczęło się od ... braku majtek, co nie Marysiu?

Marysiu - Maszmunka nie widzę, za to autor filmiku na pewno nie miał statywu! hihihi Ach ten statyw, co ne?

Druhny dziękuję! Spadam...
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez MarysiaB Pt, 13.07.2007 17:00

Oj, Masza, przeciez o to chodzi, zeby gonic kroliczka, nie? (Wydawalo mi sie, ze mignelas za oknem.) A statywu na bank nie mial. Wszystko zaczelo sie od possuma, tulipanow i jazzu, a potem Maszmun sie rozwijal. I prosze, jak nam pieknie wyrosl. Maszmun, same cieple mysli dla Ciebie.
Ostatnio edytowano Pt, 13.07.2007 17:01 przez MarysiaB, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Postprzez M.C. Pt, 13.07.2007 17:00

Lubie piatki, a jeszcze bardziej lubie jak Druhny WYJDA w nocy! Bedzie co czytac! ALe ze musze pedzic, to tylko chcialam prosic Maszmuna o jakies nowe ziola wazonie, moga byc tez w koszu. Dobrego weekendu Maszmunie!

Sowa! Bardzo sie ciesze! Bardzo! Usciski dla Miska!

no to tyle.... paaa
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez teremi Pt, 13.07.2007 17:27

no i Gocha nie wiem jak to tam z Tobą jest, ale skoro policzyłaś "czwórki" a od przybytku, czyli nadmiaru życzeń głowa nie boli, to na wszelki wypadek wszystkiego naj, naj, naj z okazji imienin, nawet jak to nie dziś
Obrazek

Sowa uściski dla Miśka i gratulacji wór
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne