HYDE PARK

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 08:32

Witaj, Basiu! Dawnych wspomnień czar...DOBRE!!!

A to widownia dużej sceny. "Podczas przerw widzowie przechadzają się między rzędami i czytają tabliczki z nazwiskami fundatorów foteli, żywo to komentując" - mówi KJ. Sowa ma już zawroty głowy gdzieś tak w połowie wysokości..;-)
Obrazek

Druhny widzą od ilu lat jest program? Druhny mają tyle?

"Tu była kiedyś mała scena" - mówi KJ. Druhny zerkną na górę, z lewej strony jest antresola, na której mieści się bufet.
Obrazek

Duża scena z lotu Sowy;-)
Obrazek

Uśmiech KJ dla Druhen. Zwłaszcza tych daleko...
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 08:47

Sowa, czy ja Ci mowilam ze jestes superowa :D
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 08:48

Nieeee, nigdy....;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 08:48

macham do Cie....i usciskuje :D
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 08:50

Odmachuję i odściskuję, Marysiu!!! Fajnie, że nie jestem sama w Kredensie!!!

Czekam na dalszy ciąg programu...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath N, 06.05.2007 08:51

No bo Sowa jest WOOOOSSKA :D (zawsze na posterunku)dziekuje :D
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 08:54

O masz! Pozdrawiam Was, dziewczynki!!!

Kurczę, dali "zajawkę" i teraz trzeba się naczekać na ciąg dalszy...Przez KJ wszyscy obejrzą wszystko, reklam nie wyłączając, hi hi...Ooooo, właśnie "poleciała" ta bankowa, z KJ ;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath N, 06.05.2007 08:58

..no ty Sowa czekaj :D ,a ja sobie ide do wannny poplywac :D ,przyjde na gotowe hahaha,kochana jestes malutka
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 08:59

Pozdrawiam Ciebie Basiu :D ....Sowa ...lapaj nastepne klatki :wink:

Basiu , sadze ze na stronie DDTVN bedzie filmik z wizyty w Polonii i bedziesz mogla zobaczyc prawie na zywo to co my teraz ogladamy.
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 09:02

Taaaak, na pewno! A jeśli nie całość, to przynajmniej fragmenty!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath N, 06.05.2007 09:02

.....dzieki i cmok w bok....uciekam ,bo zaleje zaraz chate.................
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 09:14

Sowa?...czuwasz?...bo ja lece sniadanko moje chorej robic...bede na podsluchu...
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 09:18

Czuj czuj czuwaj, Marysiu!!! Uściski dla WAS!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 09:56

Sala prób
Obrazek

Kostiumy z konieczności w sali prób
Obrazek

Boskie skrzydła - "Kiedy w nich wychodzę na scenę, publiczność zawsze się śmieje..." - mówi KJ
Obrazek

Scena z Boskiej
Obrazek

Garderoba KJ. I słynna "pupa" ;-)
Obrazek

Gabinet Pani Prezes. Z lewej strony - Pierwszy Laptuś RP ;-) Czapki z głów, Druhny!
Obrazek
Ostatnio edytowano N, 06.05.2007 09:59 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 09:58

oooo....dobrze ze ''pupe'' zlapalas :wink: ....hihihi
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 10:12

Aha!

Trzymajcie się Druhny, spadam do życia...Dobrej niedzieli, dobrego całego tygodnia!!! Będę jak będę!

Ogólne pa!

P.S. Emciu, mówisz, że Twój pierwszy misiek nazywał się Misiek? W życiu kredensu bym nie zgadła!!! A tuś mi niespodzianko! A pszółkę na zdjęciu dostrzegłam po dłuższej chwili. Kurczę, muszę iść do tego okulisty. Ciekawe, czy będzie miał tatuaże.
P.S. Andora - cudne zdjęcia. Druhna wpada do dziupelki na piwo!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath N, 06.05.2007 10:50

Raz jeszcze dzieki za foty,jestes k a p i t a l n a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja zraz lece na plaze :D :D i czuwajta
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Ściana N, 06.05.2007 13:14

Teee Sowa, nie przeszkadzaj sowie. Wklejaj dalej, dobra? A ja w tym czasie cichutko, pod stolem, wysmaruje wierszenke. Widzisz co ja robie dla Ciebie? Przeciez w HP trzeba przeplatac tasiemki wierszenkami, a wierszenki zdjeciami, a zdjecia rurami, a Sowy Scianami, hi hi...

"Za grosiki marzen"(Hobbity ukradly Albercie skarbonke z wonami, zaraz rozbija, Alberta ich zabije!) /zaraz tam "zabije", zwyczajnie walnie w-czape, phi!/

Kiedy jeszcze bylam mala(powiedziala Alberta i schrupala jeszcze jeden kawalek ciastka, czek, Alberta mysli ze jest Alicja z Krainy Czarow)) /a ze Kredens to niby gdzie? Jasne, ze w Krainie Czarow. Alberta ma na dziewiate Alicja - czek!/

Babcia mi opowiadala(moja babcia....to wierzyla ze WSZYSTKO, absolutnie WSZYSTKO jest w zyciu mozliwe...) /a moja babcia to tez wierzyla, ze WSZYSTKO jest mozliwe. A potem dodawala "ale trzeba sowie na to ciezko zapracowac". BUM!/

O kramiku cudnych zdarzen (a nie, hi hi, kramik to mial dziadek, sprzedawal zdarzeniowe i do tego organiczne rzodkiewki!) /a co na to Babcia? Hi hi/

W którym sie kupuje za grosiki marzen (Druhna Teremi juz stoi pod okienkem emailsbanku, hi hi. PS Teremi, a to ubezpieczenie to od ewentualnego pozaru w Burdelu?) /na wypadek pozaru w Burdelu, prosze dzwonic po Fachowca. PS Bronka, nie wyrzucaj telefonu do rowu, bo Druhny moga dzwonic/

W tym kramiku dniem i noca(o masz! Taka niewinna wierszteremka, a juz sie saczy brunello i burdel.) /jak to sie "saczy"? Przeciez w Kredensie to burdel na kolkach! Non-stop. Wkleic?/

Jakies swiatla wciaz migoca (nie jakies tylko te od intymnego nastroju, kadzidelka, hi hi) /u mnie wlasnie pachnie drzewem sandalowym z Kambodzy. PS Sowa, a czy pan Jarek to nam zafunduje opcje "wachania"? Moze byc "wachanie bez zaciagania sie", hi hi/

To miraze pieknych zdarzen(piekne zdarzenie taki marriage, tfu mirage w tropiku, hi hi no co, no co?! Druhny Sciana i Bronka juz wyleza z tego Rowu???? Luuuudzie....czlowiek sie przejezyczy a te juz myk i do Rowu...) /teeee Bronka, a czy Ty wiesz, ze w takim Rowie w Tropiku to dopiero moze byc fajny urlopik?! Ekhm..ekhm... Z kotwicy zrobi sie tarcze anty-w-czapowa, phi!/

Które mozna przezyc za grosiki marzen(no to ide spac moze mi sie przysni Mis Uszatek, albo Mis Koralgol, ekhm ekhm...z tatuazmi...) /Sowa, przychodze do Ciebie w sprawie bajek. Zadna tam Makowa Panienka, tylko Muminki, Bromba, no i KURNAOLA Bolek i Lolek. Tup, tup/

Jesli czlowiek bardzo pragnie(polac Druhnom? Mam biale wloskie ?) /a Druhna Emcia to bedzie polewac tak prosto w-czape? A co na to celnicy?/

Moze bez tajemnych zaklec(nieeee, no bez tajemnych zaklec to ja sie nie bawie! BUM!) /Prawda Oczywista! No to, zeby sie zabawic, wale tajemne zaklecia: "na swiete tatuaze", "w-czapo otworz sie", "abrakasowa"/

Stac sie ptakiem w bialy dzien(Sowa, pisza o Tobie w wierszenkach, znowu gadalas z prasa?) /nieeee...to prasa przychodzi do Sowy. Z dyktafonem, hi hi/

I na jawie przezyc sen (ale mi nowina, phi, gdzie sa te obrazy pana Saldka? Hi hi, Druhna Sciana znowu schowala pod poduszke?) /akurat! Druhna Sciana to spi "na plasko". A co to ja jestem ksiezniczka na ziarnku ryzu?/

Moze... morza rozkolysac (pewnie ze moze!....ale czy chce? Bo jak tak za bardzo rozkolysac to mozna tez za burte wypasc, prosto w szuwary nad jeziorem, hi hi.) /a tam: Wodnik Szuwarek, tatuaze, Rok Swini, kotwice, te sprawy. PS Druhny przestana pisac szyfrem, bo sie prasa w K-R wkurza. Masz wiadomosc, hi hi...a co to ja Meg R. jestem?/

Wiatrem na nich wiersze pisac(aaaaaaa wiersz-enka pisana wiatrem....ladnie...hi hi, tylko zeby wszystkich wersow nie rozwial. W wierszence porzadek MUSI byc! Alberta ma dzisaij dyzur, macha siereczka, mach, mach.) /ja tam moge machnac Alberte! W-czapa, pod stolem-czek!/

i do wysp dalekich plynac(zaraz sprawdzimy w organizerze na ktora Druhna wyrusza na urlopik. Prosimy sie nie przepychac lokciami! Urlopiki nie zajace nie uciekna, hihi.) /zoladek mnie boli. Czy ja sie tak zawsze musze stresowac przed kazdym urlopikiem? Aaaa...Druhny pamietaja Strzyge, tfu, moja wlasna i osobista Tolibke, co paszla WON?! Aha-czek, no to przedstawiam Druhnom mojego wlasnego i osobistego TolibKA (r.m.) Druhny lepiej nic nie mowia, bo ja mam dwie noce do tylu, skurcze zoladka i takie tam. PS Aha-czek, moj O. zadzwonil byl w piatek do Tolibka i powiedzial mu, co mu slina, tfu, Sciana, na jezyk przyniosla. Druhny nie wierzyly byly w ksiecia na bialym koniu, co nie?/

By latarni swiatlem plonac (Alberte chyba sushi. Czy Alberta nie byla czasami dzisiaj z Sowa w dziupli?) /normalnie burdel pod stolem - czek!/

Moze wszystkie slonca blaski(a co to slonce takie rozrzutne blaski rozdaje na lewo i prawo? Zamknac kramik!) /jak to "zamknac kramik"? I niby co? Otworzyc supermarket? No luuuuudzieeee! Emciu, Tobie, ta Hameryka, to zupelnie pomieszala w glowie. Druhna lepiej sowie zapisze w orgnizerze, ze MUSOWO wybrac sie w podroz do Matki Europy, zeby przypatrzec sie kramikom. PS Kramiki wkleic! Wyslac Sowie zdjecie z urlopiku i pooooszlooooo/

Przekuc w proste wiejskie dzwony(Maszmuna nawet jak nie ma to wkleja proste rzymskie akwedukty hihi. Sowa..., Serwa...., tfu Suwa-lszczyzna gora!) /Sowa, ja tam zaczynam sie Ciebie bac, dobra? Ty lepiej NIGDY nie wklejaj tych zdjec, no wiesz......kiedys-gdzies...zwlaszcza tych, jak Ty nawijalas, a ja usnelam, no wiesz..../

zeby glos sie ich rozchodzil (Sowa, boj sie Kredensu! Hobbity sa z Szuflady....nie slyszysz jak sie w nocy wydzieraja?!) /nieeee...jak ptaka sushi, to nic nie slyszy....normalnie szast prast i kimono/

We wszystkie cztery swiata strony(swiat ma zdecydowanie wiecej stron niz cztery, tej wierszenki to NIE pisala Druhna Kapuscinska, eh?) /i tu mi graj w zielone! Swiat to ma dziewiec stron, tra la la la/

Wierze babciu, twoim slowom (a KTO mi zabroni?) /Alberta na prezydenta!/

Wiem, ze gdzies tam kramik stoi(prawda oczywista, a niby dlaczego biegam co tydzien na targ?! A Kramika jak nie bylo tak nie ma....W ubieglym tygodniu pojawil sie za to piekarz z tatuazami i masalskim kolczykiem. Wkleic?) /a moze masaJskim? nie zebym byla Rada Jezyka Polskiego, ale jak wklejac, to wklejac, phi! PS Emciu, Masaai Tribe? Phi, zna sie Druhna Sciana na ART PROJECT, albo nie zna? Druhna da ZN, bo sama nie wiem "aocochodzi"@pan Darek/

Lecz przechodnie go mijaja (mysla ze to herkekloty i badziewie a to starocie i antyki) /a buzdyganem takiego przechodnia, ktory sie nie zna na Swietych Dobrach/

Pogubili bowiem swe grosiki marzen (jak sie zgubi grosik to przynosi szczescie, Druhny nie wiedzialy? I to jest Happy End. A co?!) /Druhna sowie wrzuci grosik do rzymskiej fontanny, ekhm..ekhm...No co? Taki rzymski Carabinieri to na pewno bedzie mial tatuaze.../

(spiewa Anna German) + (Emcia, Zdrowie Druhen!) + /Sciana, na zdrowie. Ide leczyc smutki i takie tam. Druhny nawet nie maja zielonego pojecia przez co ja ostatnio przeszlam, dobra? Tolibkom zdecydowanie mowiMY koreanskie WON!/

PS Sowa, dziekuje pieknie za CALOKSZTALT. A nie mowilam, ze czesty kontakt z HP jest NAJLEPSZA trampolyna?! Druhna lepiej wklei Muminki jako odznake dla Sciany. Ilez mozna szczekac? No luuuudzieee! Nie dosc, ze zwolniony SOWEr, i Emigracja ma ograniczony dostep do Dobr, to jeszcze "takie-tam" i Muminkow brak. Sowa, fajna jestem, co nie? Niby nie mowie: "niech Sowa wyjdzie", a mowie, phi! Ja to dopiero jestem fajna, tra la la la.
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 13:55

Ściana , nie moge szczekac jak sie Sowa zdecyduje na Muminki....za ladna wierszenke masz...
Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez teremi N, 06.05.2007 14:45

witam Druhny/ów niedzielnym popołudniem
oj Emcia jak ja zazdroszę tego Świętego Deszczu a poza tym przezorny zawsze ubezpieczony - nawet w burdelu, bo przecież strażak może nie mieć tatuaży a tym samym może nie mieć prawa do gaszenia pozaru w takim miejscu

Sowa no byłam, czekałam ale te zdjęcia i obecność na posterunku czyli przed TV całkowicie mi wszystko rekompensuje tak więc będzie bez w-czapy.
Dzięki za wszystkie zdjęcia i mam nadzieje, że będziesz szybko, bo w końcu szef wyjeżdża a Ty przenosisz się na ten czas z robotą do HP - czyż nie to miałaś na myśli ciesząc się z wyjazdu szefa?
a frytki lubię chociaż wolę pieczone ziemniaki

An dora liczna i sympatyczna ta japońska rodzina i dobrze, że Twoja
latorośl wciąż jest pełna optymizmu - ucz się od dziecka.
Kreta muszę wykurzyć mniej pokojowymi metodami - niestety transparent+manifestacja mogą nie wystarczyć.

KMaciejko no witaj - nareszcie z tym rekordem trudno, ale mam motywację do pobicia kolejnego

Ściana tak sobie myslę, że ten carabinieri, to raczej po Emcię wskoczy niż po grosik, to tak myslę że gdyby Emcia wskoczyła w Rzymie do fontanny to przede wszystkim zleciałby się tłum "carabiniery", bo tam się nie wolno pluskać ale bołoby trochę zamieszania - TV, prasa, Maszmun ze stawtywem i kilka jeszcze innych osób - no podoba mi się ta wersja.

MarysiuEs - uściski czy Ty też czekasz na deszcz? - u mnie jest wciąż ciepło a nawet słońce wciąż świeci

wszystkich pozdrawiam - bez wyjątku, wiem że o czymś zapomniałam co miałam tu napisać, no to wpadnę jak przypomne
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne