HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 14:52

DziękujeMY, Babette, i odpozdrawiaMY!

Pusto, cicho, leniwie dzisiaj w Kredensie...A w dziupli wprost przeciwnie! Postanowiłam więc zrobić sowie chwilę przerwy i wkleić Druhnom kilka urzekająco pięknych fotek...Ech...piękna nasza Polska cała...

Suwalszczyzna, ta prawdziwa...od Maszmuna...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi So, 05.05.2007 15:06

Hi hi spotkanie na szczycie? - Sowa, Ściana - macham do Was bardzo słonecznie.
Sowa jakie cicho? u mnie przez pół dnia pralka warczała - taka ambitna na koniec weekendu byłam - byłam, bo już mi przeszło
a teraz to sobie wysyłamy z Itą sms-y
nooo lubię Suwalszczyznę a poza tym maj jest piękny
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 15:25

Cześć babeczki, też do Was macham słonecznie, po warsiasku!!!!

Teremi - mam na myśli "cicho" w Kredensie, choć i tu czasem można usłyszeć warkot, ale raczej nie pralki ;-) No, chiba że Alberta pierze brudne pieniądze...

Właśnie dostałam sms-em zgodę od Maszmuna na wklejenie fotorelacji, hi hi...rychło w czas, co nie...? A przy okazji dostałam w-czapę, że nie jestem na spacerze, ale właśnie się wybieram...

Oj, coś mi kompuś leniwieje...chiba mi ktoś wykrada Święte Dobra, hi hi...Na zdrowie!!!

No, to lecę nacieszyć się majem, pa!

Ale bajkowo być musi w ciągu dalszym...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 15:36

Druhny, dotałam właśnie gołębia zatytułowanego: "Zobaczyc nawiązywac kontakt z Polska" o treści:

Szanowni Panowie

Stać się poczta elektroniczna nawiązywać kontakt z wszelki Kraj podobać się iść do
wwwemailsbankcom

Miły względy
Bakonley Cogezze

Normalnie zgłupiałam i nie wiem co robić...A Hobbity to z jakiego są kraju...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi So, 05.05.2007 15:51

poprosić o pokazanie karty kredytowej, numeru ubezpieczenia, domu z basenem no i świętych tatuaży a potem "sie zobaczy"
a Ściana była i co?
Hobbity są z "Ziemia 2" albo z "POD Ziemia"
słuchaj się Maszmuna i idź na spacer
Jest zamówienie na Makową Panienkę
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 19:14

Luuuudzieee, co jest?????

NIECH DRUHNY WYJDĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hi hi hi hi....

O matko, wróciłam ze spaceru, wiosna buchnęła majem, że hej! A teraz mam za oknem piękny zachód słońca...Ale się zmachałam, rozleniwiłam...normalnie padam, padam...a tu życie, sprawy...a mnie nic się nie chce...NIC, ale przecież jutro też jest dzień, co nie...?

Teremi - Makowa Panienka "się robi", dobra?

Wklejam jeszcze jedną fotkę od Maszmuna, a potem to się zobaczy...dziabnęłabym jakąś wierszenkę, ale wełny niet...no, niet i już. Jakby coś, to powrócę jutro rano ze zdjęciami KJ, bo ma być podobno w Dzień Dobry TVN.

Tymczasem ogólne pa!

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kmaciej So, 05.05.2007 21:00

...
Ostatnio edytowano N, 14.10.2007 15:49 przez kmaciej, łącznie edytowano 1 raz
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Postprzez Barbara Kath So, 05.05.2007 21:06

Obrazek

Mam wielki sentyment do przydroznych kapliczek.Ta znajduje sie w wielkoplsce na drodze pomiedzy lubiniem a Biezyniem.
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez kmaciej So, 05.05.2007 21:46

...
Ostatnio edytowano N, 14.10.2007 15:49 przez kmaciej, łącznie edytowano 2 razy
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 21:48

Aha, wyszły dwie Druhny, dobre i to!

Kmaciej - witaj! Dostałam gołębia, system działa! Dziękuję bardzo! Wcale mnie nie wyprowadził z równowagi, co też Ci po głowie chodzi...? Ja się po prostu zaskoczyłam, zamyśliłam...no i tak jakoś...przepraszam...Jeśli już, to Ty mnie walnij w-czapę, że do tej pory nie odpowiedziałam, ale odpowiem na pewno. Jeszcze chwilka...

Basiu, i ja uwielbiam kapliczki. Maszmun o tym dobrze wie, i jak tylko może, to mi zaraz zewsząd śle mms-em. Ta Twoja bardzo piękna.

A Teremi była i co? Hi hi...mam w-czapę jak nic!

Druhny, głupawka mnie dopadła na wieczór (jutro mnie będzie sushić!). Mam wierszenkę!!! Hit nad hitami - "Dwa gołębie". Druhny pamiętają KJ u Kuby...? No! To cicho teraz, Alberta śpiewa TRZY CZTERY!

DWA GOŁĘBIE

Tak bym chciała znowu spotkać cię
W swych ramionach kochać, kochać cię
Dwa gołębie w górę wzbiły się
Moje serce kocha, kocha cię.

Tekst: Frytka

P.S. Druhny się uśmiechną, dobra...? Nie ma jak nocodniowy uśmiech Druhen! Będę jak będę, pa!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kmaciej So, 05.05.2007 21:58

...
Ostatnio edytowano N, 14.10.2007 15:52 przez kmaciej, łącznie edytowano 1 raz
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Postprzez GrejSowa So, 05.05.2007 22:01

Dobrej, spokojnej nocy kmaciej!!!

Aaaa, Druhny, przypomniało mi się, że muzyka też chyba Frytki...;-)

Na dobranoc bajka musi być...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath So, 05.05.2007 22:18

OOOOOOOOOOOO!! moj ukochny mis uszatek,co oklapnieto uszko ma :D ,lalalalalala........dobranoc papa
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez An-dora So, 05.05.2007 23:12

Wdech, wydech,
It is 273 days, 21 hours, 19 minutes and 26 seconds until Sunday, 3th. February 2008, 19:10:00
Albo inaczej:
273 days,
6573 hours,
394398 minutes,
23663905 seconds
W tej drugiej wersji to tych sekund troche duzo, nooo. Ale skoro tak zapierniczaja wspak, to tez przeleci, nie?
Dzieki za dobre slowa, Malenstwu dalej sie przygoda strasznie podoba, wiec chowam czarne mysli do szuflady, niech Alberta z tego klebka zrobi szalik na zime.
Albo niech Hobbity rozniosa w pierony...

No, Teremi, taki odsmucacz to bylby fajny, usmiech wyczaruje nie tylko na twarzy ale i w duszy... Jak bedziesz rozsylala zdjecia Twojej przemeblowanej sypialni – to ja tez poprosze, nie wiem, jak wygladala Twoja sypialnia PRZEDTEM, ale POTEM, to na pewno super!...
Ja to bym tylko przemeblowywala i przeprowadzala sie. Niestety reszta rodziny taaaka stabilna, nie chca sie namowic na jakies „ruchy w interesie” A co Ty masz zamiar z tym Kretem robic, wykurzac?! No to ja juz widze te transparenty: Kretek-rights!!!

Marysiu ES, dzieki za piekne majowkowe zdjecia, ech, te brzozy i rzepak, tyle wspomnien! Szkoda, ze Wasz urlop skrocony, duzo zdrowia dla K.

Ta Sowalszczyzna na Maszmunowo-Grejsowych zdjeciach to tez mila bardzo. Choc od wody to chyba ciagnie troche jeszcze, co? U nas ciagle jeszcze temperatury powyzej 20 paru stopni, ale od poniedzialku chlodniej no i ma spasc deszcz. Dobrze, bo ziemia spragniona.

Czesc Maciejko, no, naprawde, fajna ta nasza Bromba, zawsze wiedzialam! Zeby tylko z porzadnej drogi nie zbaczala, po rowach sie nie platala...

Oj Sowa, namieszalas, z tym tesknieniem i martwieniem sie o Ciebie, juz nie wiem, czy mam tesknic, czy udawac, czy kombinowac. Wolalabym sie lepiej napic z Toba piwka i pogadac o odwykach, cos czuje, ze powoli czytanie ze zrozumieniem bez procentowego dodatku mi nie wychodzi...

No, Emcia ma dobry pomysl. Ja tez chcialabym Makowa panienke. Z takimi opisami jak dla Szuwarka! Tylko kto to byl Emanuel? Ja tylko pamietam Emanuelle? To ta sama bajka?... Tez o feministkach, nie?...
Jak tak czytam o Twoich dwoch rozrabiakach (cytat) to najbardziej z nich lubie J. i W. ...
A pozar w burdelu to ja bede miala od poniedzialku – moja kolezanka na robocie ma urlop, 2 tygodnie! Ja tylko wspomne, ze zbyt krotko tam pracuje, zeby tak za siebie i za kogos. Jak mi walnela „sprawy do ewentualnego zalatwienia w najblizszych dniach” na biurko w piatek, to do dzis pewno jeszcze takie ugiete stoi, to biurko, ja to sie dopiero ugne w poniedzialek!

Alescie namieszaly z tym Jarkiem i Darkiem juz nie wiem, ktory byl PRZED a ktory PO.
Az mam tatuazo-plasy.
A, jeszcze chcialam zdjecia, moze za chwile!
Co to byla za piosenka, jakos tak: ...juz pozno, a nam sie wcale nie chce spac? Hi hi... Mnie to tam sie zawsze chce spac... Ale na chceniu sie zawsze konczy...
A Mis Uszatek to juz nawet w lozeczku!
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez An-dora So, 05.05.2007 23:25

Rodzinka w komplecie, wyruszamy na wycieczke!

Obrazek

buchnela wiosna majem@Sowa

Obrazek

jakies Ptactwo jak z Hitchcocka...

Obrazek

Na majowce: w oddali Jarek ci to, czy Darek???

Obrazek

Ey, Ulani w Japonii??? No koniec swiata! (e tam, zartuje...)

Obrazek
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez M.C. N, 06.05.2007 04:11

Zmierzch HP. Wpadam ze swieza wierszenka.

"Za grosiki marzen"(Hobbity ukradly Albercie skarbonke z wonami, zaraz rozbija, Alberta ich zabije!)

Kiedy jeszcze bylam mala(powiedziala Alberta i schrupala jeszcze jeden kawalek ciastka, czek, Alberta mysli ze jest Alicja z Krainy Czarow))

Babcia mi opowiadala(moja babcia....to wierzyla ze WSZYSTKO, absolutnie WSZYSTKO jest w zyciu mozliwe...)

O kramiku cudnych zdarzen (a nie, hi hi, kramik to mial dziadek, sprzedawal zdarzeniowe i do tego organiczne rzodkiewki!)

W którym sie kupuje za grosiki marzen (Druhna Teremi juz stoi pod okienkem emailsbanku, hi hi. PS Teremi, a to ubezpieczenie to od ewentualnego pozaru w Burdelu?)

W tym kramiku dniem i noca(o masz! Taka niewinna wierszteremka, a juz sie saczy brunello i burdel.)

Jakies swiatla wciaz migoca (nie jakies tylko te od intymnego nastroju, kadzidelka, hi hi)

To miraze pieknych zdarzen(piekne zdarzenie taki marriage, tfu mirage w tropiku, hi hi no co, no co?! Druhny Sciana i Bronka juz wyleza z tego Rowu???? Luuuudzie....czlowiek sie przejezyczy a te juz myk i do Rowu...)

Które mozna przezyc za grosiki marzen(no to ide spac moze mi sie przysni Mis Uszatek, albo Mis Koralgol, ekhm ekhm...z tatuazmi...)

Jesli czlowiek bardzo pragnie(polac Druhnom? Mam biale wloskie ?)

Moze bez tajemnych zaklec(nieeee, no bez tajemnych zaklec to ja sie nie bawie! BUM!)

Stac sie ptakiem w bialy dzien(Sowa, pisza o Tobie w wierszenkach, znowu gadalas z prasa?)

I na jawie przezyc sen (ale mi nowina, phi, gdzie sa te obrazy pana Saldka? Hi hi, Druhna Sciana znowu schowala pod poduszke?)

Moze... morza rozkolysac (pewnie ze moze!....ale czy chce? Bo jak tak za bardzo rozkolysac to mozna tez za burte wypasc, prosto w szuwary nad jeziorem, hi hi.)

Wiatrem na nich wiersze pisac(aaaaaaa wiersz-enka pisana wiatrem....ladnie...hi hi, tylko zeby wszystkich wersow nie rozwial. W wierszence porzadek MUSI byc! Alberta ma dzisaij dyzur, macha siereczka, mach, mach.)

i do wysp dalekich plynac(zaraz sprawdzimy w organizerze na ktora Druhna wyrusza na urlopik. Prosimy sie nie przepychac lokciami! Urlopiki nie zajace nie uciekna, hihi.)

By latarni swiatlem plonac (Alberte chyba sushi. Czy Alberta nie byla czasami dzisiaj z Sowa w dziupli?)

Moze wszystkie slonca blaski(a co to slonce takie rozrzutne blaski rozdaje na lewo i prawo? Zamknac kramik!)

Przekuc w proste wiejskie dzwony(Maszmuna nawet jak nie ma to wkleja proste rzymskie akwedukty hihi. Sowa..., Serwa...., tfu Suwa-lszczyzna gora!)

zeby glos sie ich rozchodzil (Sowa, boj sie Kredensu! Hobbity sa z Szuflady....nie slyszysz jak sie w nocy wydzieraja?!)

We wszystkie cztery swiata strony(swiat ma zdecydowanie wiecej stron niz cztery, tej wierszenki to NIE pisala Druhna Kapuscinska, eh?)

Wierze babciu, twoim slowom (a KTO mi zabroni?)

Wiem, ze gdzies tam kramik stoi(prawda oczywista, a niby dlaczego biegam co tydzien na targ?! A Kramika jak nie bylo tak nie ma....W ubieglym tygodniu pojawil sie za to piekarz z tatuazami i masalskim kolczykiem. Wkleic?)

Lecz przechodnie go mijaja (mysla ze to herkekloty i badziewie a to starocie i antyki)

Pogubili bowiem swe grosiki marzen (jak sie zgubi grosik to przynosi szczescie, Druhny nie wiedzialy? I to jest Happy End. A co?!)

(spiewa Anna German) + (Emcia, Zdrowie Druhen!)

Dziekuje Druhnom najmocniej za wszystkie posty i zdjecia daleka i bliska, ze juz o krecikach, pszczolkach i wodnikach nie wspomnie. Dziekuje za usmiech. Dobrze ze jest HP, czek. Dobrej niedzieli wszystkim!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez M.C. N, 06.05.2007 04:31

Troche wczorajszego Swietego Deszczu.

Obrazek

Druhny widza ta Pszolke co ja maja, hihi. Dobre Misiek! Dobre. PS Sowa, a zgadniej jak sie nazywal moj pierwszy Misiek? I tak nie zgadniesz to Ci powiem. Misiek sie nazywal. Acha.

Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 08:03

wstawac Druhny Janda w TVN :)
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez GrejSowa N, 06.05.2007 08:09

Hej, hej, ORMO czuwa!!! I nagrywa!

"To manekin zwany Irenką, siedzący we foyer, któremu wszyscy mówią "Dzień dobry" i "Dobranoc" - mówi KJ. Sowa też, żeby nie było;-)
Obrazek

Oczy zwrócone na imponującą galerię plakatów ze spektakli, miejsca coraz mniej, z czego KJ bardzo się cieszy. My też, co nie, Druhny?
Obrazek

Wielka scena. W tle - dekoracja z Boskiej. "Proszę nie myśleć, że tu jest tak zawsze" - mówi KJ
Obrazek
Ostatnio edytowano N, 06.05.2007 08:58 przez GrejSowa, łącznie edytowano 4 razy
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Barbara Kath N, 06.05.2007 08:17

O Malgos, ORMO(dawnych wspomnien czar,hihi) kochana nagrywaj ,ja tu nie mam i nie sciagam tej stacji TV.Buziolki
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne