HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Wt, 28.04.2009 19:29

Bromba napisał(a):

P. S. Nic nie piłam!



hihihi Bronia, to napisz co Ty palisz?


Emciu, no i co Ci dzisiaj wypadło?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL Wt, 28.04.2009 19:31

Bromba napisał(a):A czy to jest forum FANÓW KJ?


nie, to jest FORUM KRYSTYNY JANDY
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Wt, 28.04.2009 22:07

Bromba: "A czy to jest forum FANÓW KJ?"

Pytanie rozumiem. Od jakiegos czasu miewam podobne watpliwosci. Bo bylo inaczej. Tak, Bromba, to jest rowniez forum Fanow KJ. Nie wiem, czy na calym Forum KJ, ale w HP na pewno. Jak przyjdzie Grejs, to podrzuci pare zdjatek. :D

Buzka w czolko przy herbacie (bo dopiero sniadanie).
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Śr, 29.04.2009 15:44

..bo też i o to chodziło. Za chwilę głupio będzie napisać na forum coś bezwględnie dobrego o KJ, na razie mamy modę na twórczą krytykę, często przez duże TFU. I nie mam nikogo konkretnego na myśli, można się nie odnosić do tego zdania i nie cytować mnie w obronie woloności słowa na forum. W ramach tej wolności wklejam tu wywiad z Magazynu Kocham Kino, KJ-Torbicka: http://www.tvp.pl/filmoteka/cykle-filmo ... a-19042009, bo chyba jeszcze nie było.
To idę zapalić, dzięki za natchnienie :wink:

P. S. A ja byłam przedwoczoraj w Polonii na Kasi Groniec. Też świetny koncert. Mam nadzieję, że tacy artyści mogą się utrzymać ze swojej pracy!

P. S. 2 Byłam też w tamtym tygodniu na Wątpliwości z KJ. I podzielam zdanie Maszmuna, KJ jest wielka. To w niej najbardziej lubię, że ona zawsze broni swoich postaci, ma do nich sympatię, dodaje wymiarów. Jej siostra Justyna niejednoznaczna, bezduszna surowość została lekko przełamana ludzkimi słabościami. Widziałam pierwszą wersję polonijną i film, mam porównanie. I jeszcze akcent został szczęśliwie przeniesiony - teraz ważniejsze było, co każda postać zrobi ze swoimi wątpliwościami, a nie tylko, czy postać grana przez poczciwego Kosińskiego jest winna. Jedno, co mnie niepokoiło, to częstość śmiechów na widowni - ewidentnie odbiór był różny. Tyle.
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 29.04.2009 16:58

Kocham Cie Bronia ale to sie u mne nie otwiera. No to Wam Druhny zdradze tajemnice. WOGOLE sie nie szwedam. I bardzo mi z tym dobrze. Szkoda Alberci zycia na przelewanie z pustego w prozne, albo to ma malo zajec pod latarniO?
W ogrodku wkleilam wlerian jakby co...A tu kilka zwyczajnych zdjec.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjecie srodkowe to fragmnet mojego osobistego podplocia. Gorne i dolne to mniej juz osobista laka.

O, cze Bronia!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Śr, 29.04.2009 17:04

A cze! Cholera, u mnie działa i na służbowym komputerze, i na prywatnym... Podpłocie git. Podlatarnie też!
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez vivien Śr, 29.04.2009 17:06

.
Ostatnio edytowano So, 08.03.2014 19:40 przez vivien, łącznie edytowano 1 raz
vivien
 
Posty: 11942
Dołączył(a): Cz, 09.08.2007 19:38

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Śr, 29.04.2009 18:07

Cze tuz przed spadunkiem.
A Ty co, Bronia, znowu Reymonta czytasz? :wink:

"Za chwilę głupio będzie napisać na forum coś bezwględnie dobrego o KJ, na razie mamy modę na twórczą krytykę, często przez duże TFU."
Lepiej bym tego nie ujela.

Dobranoc Wszystkim.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL Śr, 29.04.2009 18:13

przepraszam, ale ja tu czegos nie rozumiem. czytalem wszystkie opinie na fan clubie i uwazam, ze wszystkie sa bardzo konstryktywne. co trzeba by bylo napisac by recenzja nie byla TFU? rozumiem, ze ktos moze miec pretensje o jakies dyskusje, a wlasciwie staram sie zrozumiec, ale miec pretensje o wlasny odbior filmu? w dodatku w kwestiach gdzie krytykuje sie wszystko a najmniej Krystyne Jande?
moze ktos mi przytoczy konkretne TFUrcza recenzje bo ja takie nie odnajduje.

metoda udawania, ze sie nic nie widzi i nic nie czyta po czym w zawilych zlosliwosciach odnoszenie sie do czegos jest dziecinne.

p.s. wiem, ze nie podejmiecie tematu, ale chociaz powiedzialem swoje zdanie.
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez vivien Śr, 29.04.2009 18:27

.
Ostatnio edytowano So, 08.03.2014 19:39 przez vivien, łącznie edytowano 1 raz
vivien
 
Posty: 11942
Dołączył(a): Cz, 09.08.2007 19:38

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 29.04.2009 18:46

Emcia nieźle obsadziłaś to podpłocie

Bromba - Ty palisz? (u mnie się na szczęście otwiera)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Śr, 29.04.2009 20:23

viv, bo Bromba czyta wybiorczo, z rumiencami na twarzy szuka aferek, ze nawet linka do Torbickej nie zauwazyła po drodze i to kilka razy
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba Śr, 29.04.2009 22:23

Jedno zdanie i aferka, ja to mam jednak moc… Fakt, nie nadążam czytać wszystkiego i jeśli link do tego wywiadu już był kilka razy, to trudno, w HP nie był. A jak dyskutujący nie mają oporów, żeby oceniać wszystko i wszystkich, tak ja nie zamierzam się tłumaczyć z wrażenia, które odniosłam z tego, co ostatnio przeczytałam. Bo czytałam także to, co zawiera się między takimi postami, które wkleiła Viv. I na moje oko, jeśli chodzi o Tatarak, zgadzamy się tylko co do aktorstwa KJ, reszta to w dużym stopniu napastliwość, także wzajemna. W stopniu dla mnie zaskakującym, szczególnie na tym forum. Ot, cała afera.

A Tatarak pierwszy weekend w kinach miał 16 tysięcy widzów. Mało jak na takie nazwiska i promocję. Dla porównania 33 sceny z życia miały 39 tysięcy w swój pierwszy weekend, tyle że to był listopad, wtedy jest więcej ludzi w kinach w ogóle (w tysiącach widzów różnica 238 do 574), że się tak pocieszę. Zresztą mniejsza o wyniki w kinach, takie filmy i tak żyją własnym życiem.

Teremi, nie palę w ogóle, to takie oczko do Maszmuna miało być…
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Śr, 29.04.2009 23:30

Cze, dzien dobry.
Bromba, zaczne od tego, ze u mnie link od Ciebie tez sie nie otwiera. Wyskakuje: "Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną."
Napisalas: "A jak dyskutujący nie mają oporów, żeby oceniać wszystko i wszystkich, tak ja nie zamierzam się tłumaczyć z wrażenia, które odniosłam z tego, co ostatnio przeczytałam."
No i znowu: lepiej bym tego nie ujela.
I oczywiscie, Kamilu, nie chodzi tu o "pretensje o jakies dyskusje", bo oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego odbioru filmu, sztuki itd. (sorry, nie chce mi ciagnac takich banalow), ale o ogolna atmosferke. Zreszta, byly na ten temat posty rowniez w Fan Clubie KJ. Widocznie podobne wrazenia chodza po ludziach, a z tych naprawde trudno sie tlumaczyc.
Dziekuje za uwage.

Sprawy zalegle.
Emcia: "Czy w Australii uprawia sie rabarbar?"
Szczerze mowiac nie interesowalam sie, bo kojarzy mi z koszmarem mojego dziecinstwa - przedszkolna zupa owocowa. Ale przypominam sobie, ze widzialam kiedys w supermarkecie, a nawet jadlam z nim ciasto. Czyli jest.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez placunio Śr, 29.04.2009 23:32

przepraszam, że z opóżnieniem się zjawiam z dostawą świeżego rabarbaru, prosto spod płota,
żeby nie było, ze tylko …” kiedyś był, pamiętam z dawnych lat …”
rabarbar ma się nadal dobrze, nadal pod płotem – i lada dzień będzie już pierwszy kompot i szarlotka,
- czujcie się już zaproszene :D

Obrazek

w oczekiwaniu na rabarbarowe smakołyki, zapraszam do mnie, na zwyczajną łąkę

Obrazek

- dzięki Wszystkim w HP za wszystkie zdjęcia, opowieści,

przy okazji kilka zdań do Magnolii odnośnie aparatu, proponowałabym zasięgnąć rady, podpowiedzi wśród znawców tematu, są organizowane różne plenery, spotkania fotograficzne /byłam na takich spotkaniach w W-wie/
- łatwo znależć w necie - /nie myślę o kursach/, , na nich można porozmawiać, pooglądać, dowiedzieć się o różnym sprzęcie, można nawet przynieść swoje zdjęcia do oceny - warto to zrobić przed kupnem aparatu!
obojętnie co kupisz, najważniejsze, abyś umiała wykorzystać wszystkie możliwość, które będzie miał aparat... udanego pstrykania!!! - (nikon, canon - dookoła mnie)
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: HYDE PARK

Postprzez vivien Śr, 29.04.2009 23:42

.
Ostatnio edytowano So, 08.03.2014 19:39 przez vivien, łącznie edytowano 1 raz
vivien
 
Posty: 11942
Dołączył(a): Cz, 09.08.2007 19:38

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL Cz, 30.04.2009 00:09

MarysiaB napisał(a):I oczywiscie, Kamilu, nie chodzi tu o "pretensje o jakies dyskusje", bo oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego odbioru filmu, sztuki itd. (sorry, nie chce mi ciagnac takich banalow), ale o ogolna atmosferke.


ale jaka jest atmosfera pozadana?
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Cz, 30.04.2009 00:22

Towarzystwa Wzajemnej Adoracji (@Krystyna Janda)
To przeze mnie, a przez Ciebie to nie wiem.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez KAMIL Cz, 30.04.2009 00:32

Każde pokolenie ma prawo do protestu i krzyku, do wyrażania swoich frustracji co do swojej interpretacji świata. (@Krystyna Janda)

Do tolerancji się dojrzewa (@Krystyna Janda)

TAKZE. Powodzenia! i szerokiej drogi :)
Najważniejsze to bujać w obłokach. (ROMAN POLANSKI)
KAMIL
 
Posty: 8719
Dołączył(a): N, 27.02.2005 21:39

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Cz, 30.04.2009 00:35

Kamil ajlawiucie........
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne