HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz So, 28.03.2009 10:32

Mnie się też ta brzoza podoba... Bronia uściski wysyłam i dzisiaj sobie uświadomiłam, że chyba nie odpisałam na maila Twojego! Nadrobię, obiecuję!
Wczoraj widziałam wątpliwość z KJ. KJ jest wielka, prawda oczywista, ale dobrze jest to sobie uświadamiać ciągle.
Pozdrawiam całe HP, szczególnie Matki Kury, Andorciu wytrwałości!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 28.03.2009 12:51

Emcia każdy wygląda niewinnie za młodych lat :D
pozdrawiam słonecznie - piekne ogrody, piekne widoki
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Bromba So, 28.03.2009 17:03

A Druhny co, międzynarodowy dzień Bronki robiOM? Pięknie dziękuję za brzozę i uściski, U&U

Andorciu, Maleństwo to ma z Tobą dobrze! Jak patrzę po sobie, to największe pyskówki odstawiałam, jak mi było z czymś innym źle, ale w życiu bym się nie przyznała… Dojrzewającemu też nie jest łatwo!

Zostawiam piosenkę: WIOŚNIE NIE! i idę dalej pokutować, jako że Wielki Post. Pozdrawiam ciepło wszystkich!

PS Bazie-kotki, BUM!
Ama et fac quod vis.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 28.03.2009 18:21

Dziś o godz. 19.25 na TVP Polonia film "Tatarak" z roku 1965 w reżyserii Andrzeja Szafiańskiego
z Zofią Rysiówną
Bromba uściski baziowe


no to wiosennie jeszcze

"Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę"

Niech powie ktoś, komu się zdarzy
Napotkać wiosną me spojrzenie:
Co ja mam w twarzy,
No co ja mam w twarzy?
Cierpienie, cierpienie, bezdenne cierpienie...
Lecz przy księżyca bladym sierpie
W noce kwietniowe i majowe
Nie sam przecież cierpię,
Nie sam przecież cierpię,
A zatem, a zatem śpiewajmy, panowie:
Dziewczyny!
Bądźcie dla nas dobre na wiosnę!
Dziewczyny!
Skończmy już te "Kobry" miłosne!
Nikomu
Niechaj nie zagraża rozłąka,
Gdy wiosną
W rytmie naszych marzeń po łąkach bąk brzdąka, bąk brzdąka...
Dziewczyny!
Lubcie wy nas wiosną, oj, lubcie!
Dziewczyny!
Krzywdy biednym chłopcom nie róbcie!
Niech kpiny Wasze nas nie bolą zbyt liczne!
Dziewczyny!
Teraz będzie solo muzyczne, a ja będę przeżywał!

[interludium]
Samotnie
Niech się nikt nie snuje przez gąszcze,
Gdy wiosną
Zakwitają tuje i w trzcinach brzmią chrząszcze, brzmią chrząszcze...
Niech prośba moja
Was - dziewczyny - nie dziwi,
My wiosną
Strasznie się robimy wrażliwi...
Popatrzcie,
Kwitnie już maciejka i czosnek,
Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre,
Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre,
Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre
Na wiosnę!
(śpiewa Pan Wojciech Młynarski oczywiście)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez gocha N, 29.03.2009 16:34

Jaka tam wiosna, zima w pelni! Brrr! Az sie nosa wychylic nie chce. Za to mozna siedziec przy drzwiach prowadzacych do ogrodka i obserwowac pania dzieciolowa jak ze smakiem zajada ziarenka zatopione w tluszczyku (dobrze, ze jeszcze dokupilam kilka dni temu, bo prognoza byla na powrot zimy):
Obrazek
Pan dzieciol tez przylatuje (zdjecie sprzed kilku tygodni).
Obrazek
Troche strojniejszy jest w czewonej czapeczce. Juz go widzialam zeszlego lata, ale jeszcze bez pary. Mam nadzieje, ze sie zadomowia na dobre.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Re: HYDE PARK

Postprzez kmaciej N, 29.03.2009 16:39

Witam niedzielnie
Kangurzyco, Sciana dzieki za piosenke . Strach sie w nia wsluchac bo w czesci to chyba samo zycie .
Andorciu nie chce Cie martwic ,ale najlepsze przed Toba kiedy po teorii nauki jazdy przyjdzie praktyka i nie bedziesz miala kontroli nad hamulcem ze o gazie nie wspomne. To dopiero bedzie jazda rozancowa.
Pozdrawiam z pelnym zrozumieniem meczacych i trudnych okresow przejsciowych .Jestem pewna ze z czasem wszystko wroci do normy .
Gocha bedac realistka radze Ci kupic nowe fatalaszki na swieta . To co dzisiaj za duze za duze po swietach bedzie w sam raz . Co do mnie musze kupic wiekszy rozmiar, wedrowki po blogach kulinarnych ida w biodra . Ciasne ulubione ciuchy zatrzymam bo skoro mowisz ze Zumba 2razy w tygodniu daje takie efekty to jestem gotowa sprobowac .
Bromba ja tez sie nie przyznaje ze największe pyskówki odstawiałam, jak mi było z czymś innym źle, co prawda wiele lat minelo zanim to sobie uswiadomilam.
Teremi nie wiem co zrobilo na mnie wieksze wrazenie 3 dni w Krynicy czy sciaga z matmy , o to gdzie chodzilas w czasie lekcji matematyki nie bede pytala.
Emcia moj mlodzieniec tez mi powiedzial ze nie jest taki glupi zeby wygadywac w szkole to co i jak mowi w domu . Czy nalezy wnioskowac ze bywamy bezpiecznym poligonem doswiadczalnym dla naszych dzieci .
Pozdrawiam i zostawiam prosbe o namiary na polskie audycje radiowe w internecie (sprawa bardzo pilna ). Dziekuje , dziekuje , dziekuje .

PS. znalazlam w google
http://www.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3
ale jesli macie jakies inne sprawdzone i ulubione audycje to prosba ciagle aktualna

PS2. Gocha zauwazam ze 1 kwietnia dopiero za kilka dni . Skoro o wiosnie mowa to spytam czy Ty masz ,lub ktos inny , swoja ulubiona odmiane pomidorow (sadze rozne przypadkowe odmiany i nie pamietam ktore byly naprawde dobre , a mialam takie )
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 29.03.2009 18:13

Kmaciejko ja lubie pomidory malinowe - najbardziej jednak takie z ogrodu prosto z krzaka - odmiana obojętna
a co do miejsca wagarowania - pod latarnią najciemniej - rodzice w pracy a ja jako porządne dziecko wagarowałam w domu
ja jednak bardziej buntowałam się i "pyskowałam" w szkole - w domu nie chciałam denerwować i tak zdenerwowanych moimi postępami w szkole rodziców. Oj mieli powody do zdenerwowania - mama do ostatniego egzaminu nie wierzyła, że zdam maturę (na półrocze miałam trzy dwóje - matematyka, przysposobienie obronne (nie byłam na żadnej lekcji) i fizyka, bo bylam tylko na kilku). Tak "wogle" to uznalam że szkoda czasu na nauke rzeczy, których i tak nie nauczę się czy też nie będą mi do niczego potrzebne. Potem (studia) było lepiej - miałam średnią znacznie powyżej "4".

Ciuchy? myslisz, że trzeba sprawdzić w co się zmieszczę po zimie?

gratuluje ptaków na stałe - ja od poniedziałku - wiadomo KOT
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez gocha N, 29.03.2009 21:48

Andoro, zgadzam sie z Bromba w 100% w kwestii tego, ze mala cos gniecie. Moze zakochana nieszczesliwie? Usiadz z nia na spokojna, babska rozmowe. Burze hormonalne juz chyba za nia. Ja klocilam sie zawziecie i uciekalam z domu w wieku lat 12-tu. Ucieczke wyperswadowala mi babcia, bo to do niej wlasnie chcialam uciekac - do mojej oazy spokoju. Pomogla mi spojrzec na cala sytuacje z "doroslego" punktu widzenia. I chyba pogadala tez z rodzicami, bo w sumie wlasnie usiedlismy, zeby porozmawiac i obie strony obiecaly brac pod uwage przeciwny punkt widzenia. Pomoglo.
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Pn, 30.03.2009 01:42

Maciejko
oprocz Polskiego Radia, ktore znalazlas, proponuje:

Radio Zet
Radio Zlote Przeboje
RMF FM
Radio WAWA
Radio PIN

Pozdrawiam Wszystkich!
Szczegolnie cieple glaski lecOM nad MongoliOM dla Andorci, a jeszcze cieplejsze (auc!!!) dla Malenstwa. Gocha ma racje, nie ma jak "meska-babska" rozmowa przy kuchennym stole, na SPOKOJNIE ale z MILOSCIA, podlana cierpliwoscia i zrozumieniem...
Wszystkie ucieczki z domu i agresywne pyskowki wtedy wysiadajOM.
Taka rozmowe pamieta sie pozniej do konca zycia. Kazde slowo, kazde spojrzenie, kazdy gest. Powodzenia!!!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pn, 30.03.2009 07:51

Maciejko, Stary kiedys pokazal mi takie cos:

http://www.polskastacja.pl/

Tylko muzyka. Polecamy, bo sluchamy:

Najwieksze Przeboje 80 90
Przeboje We Dwoje
Tylko Polskie Przeboje
Najwieksze Przeboje 60 70
Piosenki z Filmow
Poezja Spiewana i nie tylko...
Ballady Rockowe
Polskie Niezapomniane Przeboje

Przy Winamp klikam na mp3 128 i leci.

Przy okazji meski tok myslenia, znaczy sie Starego:
- A skad ta dziewczyna?
- Z Hameryki.
- Przeciez ja o tej stacji wiem z Hameryki! Od Chudego!

Maciejko, mieszkasz w Hameryce i nie znasz Chudego? :)

Pozdrawiam, dobrego dnia.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez kmaciej Pn, 30.03.2009 12:04

Sciana, MarysiuB dziekuje . Pozdrowienia dla Kangura od Chudego :wink:
kmaciej
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 02:13

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Pn, 30.03.2009 21:37

Maciejko, a ja tez cos dla Ciebie mam! Moje ulubione pomidory z ubieglego roku. Luuuudzie jak ja kocham pomidory!

Pomidory z typu malinowek, bez pierwszych dwoch WOGOLE sie nie bawie w pomidory!!!
Striped German
Cherokee Purple
Berkeley Tie-Dye
Pineapple
Black Krim

Do salatek, male i najslodsze z najslodszych
Sungold

I dla koloru
Green Zebra

Dziekuje DruhnOM Maciejce, Scianie i Kangurzycy za przypomnienie stacji internetowych, Broni za piosenke antywiosenke, dla Gochy usmiechy za ptasie sceny. Macham wszystkim.
Ostatnio edytowano Wt, 31.03.2009 00:08 przez M.C., łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez An-dora Pn, 30.03.2009 22:47

I ja serdecznie dziekuje za radiowe namiary, jakos z czasem mi sie te linki "zarzucily" i tylko z rzadka cos tam sobie podsluchiwalam.

Oraz najpiekniej Wam dziekuje za dobre rady na dalsze, szczesliwe pozycie z M.!
No coz, po mojemu to ani nie zakochana nie jest, ani tez nic specjalnego (poza tymi zwyklymi egzystencjonalnymi problemami) jej nie gryzie. Najbardziej wkurza sie, jak ja pytaja co ma zamiar z soba w zyciu zrobic (ja nie pytam, boje sie...) bo tego raczej nie wie. Moze i o to w tym wszystkim chodzi, choc czy ja wiem, ma w sumie jeszcze troche czasu.
A co do rozmow - wierzcie mi, mam wrazenie, ze mi sie juz jezyk wystrzepil od gadania a uszy od sluchania... My nic innego nie robimy, jak caly czas PROBUJEMY spokojnie ze soba rozmawiac. I wlasciwie, jak juz powiedzialam, te WAZNE sprawy jakos sie ukladaja, tylko te zwykle, codzienne, zachowanie, traktowanie sie nawzajem, te przyziemne drobiazgi doprowadzaja nas do wrzenia.
Ale nie poddajemy sie, nie takie proby przeszlismy zwyciesko! A milosci u nas dostatek, choc zapewne nie tej cierpliwej, wyrozumialej... ("bo milosc moja, bracie dwuskrzydlata, od uwielbienia do wzgardy"...)

A narazie idzie wiosna! dzis bylo tak piekne niebo, ze jechalam z otwarta gebO, zafascynowana! Dobrze, ze Moniki ze mna nie bylo, znow by mi sie oberwalo...

Emciu, opowiedz cos wiecej o tych stripped-german-tomatoes... interesujaca nazwa! PnO sie wokol rury moze?...

Kangurzyco - wlasnie czytam ... Twilight. M. juz dawno polknela wszystkie 4 czesci, goraco mi polecala, no to zaczelam (taka jestem, do zgody dziewczyna!) i przyznam szczerze - czytam z przyjemnoscia. Niby ksiazka o milosci, a nawet chlopaki czytaja, najlepszy kumpel M. mial wreszcie dosyc jej wiecznych opowiesci o Edwardzie i postanowil przeczytac. I zdziwko totalne, szczegolnie dla niego samego, polknal bowiem haczyk... A troche starszy od Piotrka.

Ide wiec czytac, jeszcze raz dzieki za glaski, Malenstwu nie przekaze, albo moze tylko tak niezobowiazujaco, no bo nie wie, ze Wam sie spowiadam... Pewno by sie ubawila po pas...
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 31.03.2009 00:07

Andorciu, jezeli chodzi o Striped German to jest to bardzo stara odmiana uprawiana przez osadnikow Niemiec i Danii w XIX wieku w Virginii, czasami chyba mozna spotkac tego pomidora pod nazwa Old German. Najwazniejsze zeby po dojrzeniu wygladal jak na zdjeciu:
Obrazek
(zdjecie z internetu)
Bardzo jestem ciekawa czy jest dostepny w Europie.
Wokol rury jak najbardziej!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaES Wt, 31.03.2009 17:24

ja tylko wlazlam bo gdzies musze steknac...nie mam sily po prostu nie mam juz sily...i to tyle.........DNO...niech sie Druhny nie martwiOM przejdzie...zawsze przechodzi...
Avatar użytkownika
MarysiaES
 
Posty: 250
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 11:12

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Wt, 31.03.2009 18:57

Marysiu, byle dna mijaly! BUM!

A moj dzisiejszy nastroj taki...
Ubostwiam drake!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Wt, 31.03.2009 19:06

MarysiuEs trampolina czeka na odbicie od dna

mcia dzieki a wszystkich pozdrawiam słonecznie - dzis pierwszy dzien prawdziwej u mnie wiosny (z kotem w tle)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 01.04.2009 00:11

Emciu, no mam wrażenie, że takiego pomidora w Europie widziałam.
Głupawka po ciężkim dniu pracy.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 01.04.2009 00:50

Maszmunu, Ty sowie nie rob pomidora z pomidora! Hihi, tez glupawka. A juz Ci mialam wyslac nasiona, ale jak tak to sowie wyprobuj te europejskie, hihi...

Ja poprosze jakas PRAWDZIWO drake! NO!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 01.04.2009 18:19

Emciu, no co Ty? Wysyłaj nasiona! Ile radości... będzie miał T! :P
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne