o&ko sp. z o.o. czyli z przymrużeniem oka

Zapisane na zawsze wątki forum.

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 01:33

O czym Soniu?
I kto utłucze?

A ja składam życzenia urodzinowe wszystkim dzisiejszym jubilatom! ;-)))
Jak mają mój charakterek to im z serca współczuję!

Miłej nocy! Miłego dnia!
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 02:02

Dobranoc! ;-))
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez sonia Pt, 18.11.2005 09:39

Ha ha Agniś!!!!!!!!! oj maja !!! strzelce upierdliwe gorzej niz panny!
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez Marysia Pt, 18.11.2005 10:25

A ja mam w domu i strzelca i dwie panny....buuu. No i na dodatek sami faceci! Strrraszne!
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Baska Pt, 18.11.2005 10:56

Nie narzekajcie na Strzelca, tez mam jednego w domu. Bardzo eregiczni, towarzyscy , żle się czują jak są sami. A znacie Ryby ? Ja przez kilka lat mialam w domu dwie, (dwóch), teraz tylko jedna ( jeden). Dobrzy, spokojni, spolegliwi, i nieprawdopodobni indywidualiści. Cokolwiek zrobić z nimi wspólnego to minie z 10 lat albo i więcej.
Avatar użytkownika
Baska
 
Posty: 2549
Dołączył(a): Wt, 19.04.2005 16:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez o. Pt, 18.11.2005 15:41

Kj 3 lata temu napisała tak:

STRZELEC (To ja)
CHARAKTER I CHARAKTEREK STRZELCA
Twój typ - optymista.
Rebeliant, awanturnik, rewolucjonista, myśliwy, opozycjonista. Znawca nowych praw, miłośnik zwierząt, turysta, wędrowiec, odkrywca nowych krain, emisariusz, listonosz, futurolog.
Filozof, misjonarz, zakonnik.
POCHWAŁY DLA STRZELCA
• Jesteś wspaniałym optymistą i z energią działasz na rzecz przyszłości.
• Wnosisz ducha przyjaźni i serdeczności do spotkań z drugim człowiekiem.
• Masz skłonność do fascynowania się światem zwierząt i całej przyrody, stąd zamiłowanie do zwiedzania odległych krain, podróży i pielęgnowania zwierząt.
• Twoje ulotne myśli przemierzają przez różne dziedziny, co sprawia, że jesteś otwarty na różne orientacje, że szukasz wiedzy wyższej, filozoficznej oraz uniwersalnej prawdy.
• Twoje postępowanie jest elastyczne, sympatyczne, taktowne, niedogmatyczne, otwiera szerokie horyzonty.
• Masz wiele wiedzy, ale kierujesz się w życiu także wiarą w wyższy porządek rzeczy.
• Masz dużo idealizmu w poglądach, czystej miłości (platonicznej) w uczuciach i nie tracisz nadziei, chociaż życie okazuje się często nie dość piękne i doskonałe.
PRZESTROGI DLA STRZELCA
• Zawsze jesteś trochę idealistą i optymistą, a przez to możesz pomijać nauczki życia, które korygują błędy takiego spojrzenia na świat.
• Ruchliwość i zmienność zjednują ci przyjaciół i towarzyszy, ale nie zbliżają do domu, w którym można zamieszkać na stałe (chyba, że będzie nim niebo)
• Spróbuj od czasu do czasu zatrzymać się, zanim popędzisz znowu z kolejnymi pomysłami, aby inni odpoczęli i nabrali tchu.
• Zarażasz innych swą pozytywną filozofią życiową, nie brakuje jednak takich, którzy nigdy w nią nie uwierzą.
• Masz przyjaźń do zwierząt i może być ona większa niż do ludzi. Warto się nad tym zastanowić.
• W zasadzie możesz być doceniony dopiero w przyszłości, bo w niej lokujesz swoje cele.
• Idealizm prowadzi ciebie do religijności, albo zupełnej niezależności, wskutek czego trudno ci pogodzić się z szarym realizmem życia.
• Inspiracja i zapał towarzyszą każdemu twemu działaniu, gorzej jest z pracą, która wymaga zwykłej, codziennej rutyny.
• Jako mężczyzna jesteś trochę niepoprawny, niedościgniony w myśleniu, jako kobieta zachowujesz się trochę jak trudna do zdobycia amazonka i wyjątkowo cenisz nie tylko miłość, ale także przyjaźń.
AFORYZMY DLA STRZELCA
• Wiara uzupełnia mądrość.
• Siłą człowieka są jego intencje.
• Niektóre cechy przerastają samego człowieka - i na nich może się on wznosić jak ptak.
• Pierwsze przykazanie uczciwości - obiecywał tyle, ile jesteśmy w stanie dać.
• Tęsknota zamyka drogę przed ucieczką w samotność.
• Uniesienia większe niż codzienność muszą być dzielone z innymi.
• Duch stawia człowieka na nogi, przewracając mu najpierw w głowie.

ja też jestem strzelcem... ze wszystkimi tego wadami i zaletami... strzelcy są szczerzy, prawdziwi, dominują, chodzą własnymi drogami i cieżko się podporządkowują, i to wcale nie jest najgorszy znak :)
Avatar użytkownika
o.
 
Posty: 2855
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 16:28

Moje Miłe!
Ja jestem SKORPIONIK!

Urodzeni 18.11 to SKORPIONY , a nie strzelce ;-))))))))))))))
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Erica Pt, 18.11.2005 16:29

O! Popieram to, popieram, O. :)))
Też jestem strzelcem i jakoś okrutnie na siebie nie narzekam ;)
Avatar użytkownika
Erica
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr, 18.05.2005 19:04

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 16:32

A jest tu jakiś Skorpionek?

Erica - czesć - miło że jesteś - ale tak żadko ..
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez o. Pt, 18.11.2005 16:33

a czy ktos tu rozmawiał o skorpionach? heheheh...
Avatar użytkownika
o.
 
Posty: 2855
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez dancerka Pt, 18.11.2005 16:55

Czyżby O"- byla skorpionkiem?? Juz po urodzinach czy przed?
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16

Postprzez sonia Pt, 18.11.2005 16:57

ojoj!!!!! pomieszałam pochrzaniłam.....chodziło mi o skorpiona ( agniś), a dzis ide do skorpiona na urodziny a on jest mysliwy i rebeliant jak strzelec ............o jojojo
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 17:05

Co piłyście? Bimber?
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez o. Pt, 18.11.2005 17:06

o. już pisała, że nie jest skorpionem




A Kj... A Kj pisała tak...

Dziś SKORPION.
Bojowa natura. Lubi trudności życiowe. Jest odkrywcą tajemnic i likwiduje niepotrzebne bariery, dąży do ujawniania prawdy i rozwiązywania istniejących trudności. Nie uznaje połowy prawdy i połowy dobroci, wymaga jasnego stanowiska we wszystkich sprawach. Potrafi sprawom, którym się ofiarowuje, poświęcić wiele czasu i energii, nieograniczenie wiele. Ma opanowane nerwy, co pozwala mu działać celowo i rozsądnie w najtrudniejszych sytuacjach i warunkach. Jest zdolny w momentach zagrożeń do ratowania innym życia, zdrowia i wiele ryzykować nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Dzięki intuicji i zdolności wnioskowania odkrywa prawdę nawet wśród zatartych śladów. Jest predestynowany do usuwania błędów, kłamstwa, chorób, zła, ponieważ ceni możliwości rozwoju i zdecydowanie działa.
PRZESTROGI DLA SKORPIONA
• Nie potrafisz a może nawet nie potrzebujesz odpoczywać.
• Spokój oznacza dla ciebie śmierć, dlatego nie szukasz go w sobie i niszczysz go w otoczeniu ciętym słowem, manipulacją, a nierzadko agresywną postawą.
• Na wszelki wypadek wolisz patrzeć czarno niż biało i powątpiewać w to, co ludzie otwarcie robią lub mówią, dlatego trudno ciebie zadowolić i jeszcze trudniej być twoim przyjacielem.
• Linia podziału na świat twój i obcy przebiega zgodnie z kolorem twojej sympatii i antypatii - jesteś z jednej strony dozgonnym przyjacielem, z drugiej - nieugiętym przeciwnikiem.
• Trudno ci uwierzyć, że dookoła ciebie żyją ludzie prostolinijni (uważasz ich za mięczaków), szczerzy (według ciebie są naiwni), dobrzy (to pozory).
• Ktokolwiek potraktował ciebie źle lub próbował zaatakować, zostaje wykreślony z grona osób godnych kontaktu.
• Nie znosisz w drugim człowieku słabości (także w sobie), dlatego cudze łzy raczej ciebie złoszczą niż wzruszają.
• Słabszego poniżysz jeszcze bardziej, z respektem odniesiesz się do silniejszego lub przebiegłego.
• Podchody, podstęp, podejrzliwość i manipulacja są dobre w służbach wywiadowczych, a między ludźmi niezbędne jest zaufanie, życzliwość i wyrozumiałość.
• Jeśli lubisz mocne emocje, walkę i stres, wyżywaj się raczej w pracy, sporcie czy seksie, ale nie nadużywaj ludzkiej cierpliwości, tolerancji i wrażliwości.
• W leczeniu i załatwianiu codziennych spraw preferujesz metodę chirurgicznego cięcia.
CHARAKTER SKORPIONA
Typ waleczny. Manipulant, terrorysta, gwałciciel, przestępca, mafioso, kat, sadysta, robotnik podziemny. Detektyw, kaskader, szaman, uzdrowiciel, magik, prestigitator, iluzjonista, hipnotyzer, różdżkarz, grabarz, eksperymentator, kontroler, inspektor. Chirurg, bojownik idei, bohater, odkrywca tajemnic.
AFORYZMY DLA SKORPIONA.
• Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic.
• Otwarty człowiek nie zatrudnia stróża.
• ¦mierć nie pokonałaby maratończyka, gdyby nie krzyknął "zwyciężyliśmy".
• Inaczej umiera zgarbiony, inaczej ten, który pełną piersią oddycha.
• Każdy chowa wiedźmę pod skórą, ale nie każdy oddaje w jej ręce miotłę.
• Ciernie kłują zachłannych.
• Na śmietnik wyrzucamy czasem nie tylko zbędne przedmioty, ale i zbędnych ludzi.
Pozdrawiam Skorpiony. To wasz miesiąc, dajcie innym trochę "żyć". Moja wnuczka to skorpionek. Uwielbiam ją.
Avatar użytkownika
o.
 
Posty: 2855
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez sonia Pt, 18.11.2005 17:12

Dance dzis ma Agnis urodziny.........to skoripon a o. strzelec czyli miłosnik zwierzat:))


ps, jak mozna byc mysliwym i miłosnikiem zwierzat.....??
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez dancerka Pt, 18.11.2005 17:14

O"_ tylko zapytalam - skad mam wiedzieć a nie czytam wszystkiego...:)

Oj bimbru nie pilam i chyba ze śliwowicę - ale tez dawno !!!!
To odp - dla solenizantki-...czyli Agniś

Wszystkiego dobrego z okazji urodzin.:)
dancerka
 
Posty: 718
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 12:16

Postprzez o. Pt, 18.11.2005 17:17

jubilatki... ;)
Avatar użytkownika
o.
 
Posty: 2855
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:21
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Agniś Pt, 18.11.2005 17:26

DZięki! ;-)))))))))
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez sonia Pt, 18.11.2005 19:12

dzis jestem w nastroju MM
Avatar użytkownika
sonia
 
Posty: 11288
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 23:04
Lokalizacja: z szarosci......

Postprzez krakowianka jedna Pt, 18.11.2005 19:26

Piszecie do KJ o Shirley? Fajny pomysł... Szkoda, że nie o Callas - miałabym więcej do napisania - ksiązkę całą ;-)
Avatar użytkownika
krakowianka jedna
 
Posty: 2376
Dołączył(a): N, 27.02.2005 22:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum



cron